18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Everizon

2011-08-12, 10:58
Żarówkę w dupę i będzie fajny żyrandol. Poproszę dwa..

Bartooo

2011-08-12, 11:20
Ta wersja jest po prostu Boska :]

mi...........si

2011-08-12, 17:52
Teraz pewnie banany będą się cieszyć z obrazka, bo są wielkimi ateistami i nie chodzą do kościoła :homer:

szfak

2011-08-12, 17:57
hehe calkiem zabawne :D
ciesze sie ze ktos na to wpadl.
ateista nie jestem, ale nie wierze w kosciol jako instytucje ;)

DemoLudek69

2011-08-12, 19:52
mieszkamnawsi napisał/a:

Teraz pewnie banany będą się cieszyć z obrazka, bo są wielkimi ateistami i nie chodzą do kościoła :homer:



Tak cieszę się z obrazka, nie jestem ateistką. Ty za to pewnie co niedziela do kościoła, jesteś moherem i będziesz skandował -nie oddam obręczy- ! :)

butelka rumu

2011-08-12, 20:07
Nie słyszałem żeby ktoś umarł na obręczach...

Ryuk

2011-08-12, 20:20
mieszkamnawsi napisał/a:

Teraz pewnie banany będą się cieszyć z obrazka, bo są wielkimi ateistami i nie chodzą do kościoła :homer:



Jestem Agnostykiem - chyba wiesz co to znaczy - i ciesze się z obraza jeszcze bardziej niż "wielcy ateiści" :D

Everizon

2011-08-12, 20:27
mieszkamnawsi napisał/a:

Teraz pewnie banany będą się cieszyć z obrazka, bo są wielkimi ateistami i nie chodzą do kościoła


Ja też się dopiszę. Jestem tym "wielkim ateistą" nie chodzę do kościoła i wszędzie wszem i wobec i każdemu kto tylko zechce słuchać opowiadam straszną i zboczoną historię kościoła !. Uświadamiam jakiej instytucji debile-katole służą i bardziej ogólnie co to jest "wiara" i "religia" w ogóle.

I tak ! cieszę się z obrazka. Jak bym tylko miał kasę i warunki to tak mi się spodobał że już by ktoś na zlecenie dla mnie strugał z gipsu takiego jezuska z oprawką na żarówkę w pysku i drugą w dupie. Zamiast żyrandola na klatce.
Buraku...

Zdunkov

2011-08-12, 21:43
mieszkamnawsi napisał/a:

Teraz pewnie banany będą się cieszyć z obrazka, bo są wielkimi ateistami i nie chodzą do kościoła :homer:


To dalej mieszkaj na wsi i myśl, że pęd za wszystkimi jest jedynym słusznym poglądem, jaki powinieneś w życiu wyznawać - bo to przecież coś złego, jak się nie chodzi do kościółka i jest wielkim złym ateistą.

MichasQ

2011-08-12, 22:02
To i ja, jak "koledzy" powyzej dosram cos od siebie. Tak, tez jestem gimbusem, bananem i innym, ktory nie chodzi do kosciola, uwazam sie za wielkiego ateiste bo nie moge uwierzyc w takie brednie jakie chce mi serwowac kosciol. Wole juz w nic nie wierzyc niz mam w takie pierdoły.

lesiot

2011-08-12, 22:34
co ma wisieć nie utonie... tym bardziej że podobno po wodzie chodzi

la...........ik

2011-08-13, 01:10
ja jestem wierzący. Rozumie piętnowanie gejostwa, r*chania malych chlopcow, ale naszej rodzimej religii nie powinno stawiac z niekorzystnym swietle.

Everizon

2011-08-13, 09:53
@up a to niby dlaczego nie ? Przecież jest fałszywa, nieprawdziwa !, jej historia próbuje być fałszowana i ukrywana. Ludzie rządzący w niej stworzyli środowisko rekrutacji pobłażające dewiacjom jak pedofilia oraz pobłażające homoseksualzmowi. Struktura rządów w niej jest totalitarna przecież. Już nie mówiąc o tym że to istna maszynka do robienia kasy. Zbierają z polski tak ogromny haracz że gdyby nie nasze poddaństwo to pewnie nawet ci debile w rządzie nie doprowadzili by do posiadania takiego długu narodowego. Już dawno by był spłacony po komunie !
A papież ? Wszyscy kochają "naszego" papieża, boski ! cudowny ! itp ! A już się nie mówi że jedną tylko encykliką spowodował śmierć kilkudziesięciu tysięcy ludzi na świecie a głównie w afryce i ameryce południowej ? Sądzi się zbrodniarzy wojennych ale przymyka oko na "boskie natchnione" wypociny człowieczka przez którego tyle osób umiera na aids ? Zakazując katolom prezerwatyw, to tenkoleś nie był natchniony duchem świętym lecz raczej sam szatan (oczywiście gdyby coś takiego istniało wogóle) przez niego przemawiał !
A sama religia ? Prawie wszyscy przestępcy, mordercy, gwałciciele, pedofile itp to zdeklarowani katolicy !. Więzienia są pełne katolików ! Wychowanie w katolicyzmie powoduje że już od najmłodszych lat dzieci w szkołach i na podwórkach biją napastują słabszych, nadużywają używek, kradną, powodują rozboje itp. A potem co ? idą do "kościółka" wyspowiada się i jest "czysty" ! Jest to religia w której nie uczy się dzieci z biblii (prawie żaden katolik nie ma ppojęcia co tam jest napisane !) tylko z książeczek napisanych przez klechów ! TAKA JEST TA RELIGIA ! Demoralizująca i kryminogenna. Kiedyś zabijała miliony miaczem, teraz doprowadza do śmierci "natchnionymi" encyklikami !
I nasza "rodzima" jak piszesz religia nie jest wcale naszą rodzimą religią. Została nam nakazana w 966 roku ! "rodzima" to brzmi jak by jezus był polakiem. Najbardziej mnie śmieszy że starsze kobiety mają tak naryte we łbie że co któraś stwierdzi że maria, matka jezusa była polką... :)

A co do gejostwa, rozumiesz piętnowanie gejostwa ? a nie rozumiesz piętnowania katolicyzmu ? czy chrześcijaństwa w ogóle ? To masz strasznie ograniczone pojęcie moralności. Aż do tzw. "Moralności Kaliego". Jak Kali komuś ukraść krowy do dobrze jest. Ale jak ktoś Kaliemu ukradnie krowy tooo źlee !! Niestety obserwuję taką moralność u wszystkich katoli ! od klechów po ostatnią "owieczkę" (raczej barana dającego się skubać).

Dalione

2011-08-13, 10:37
@up
Na ch*j się tak rozpisałeś jak całość przeczyta może 1% z tych co widzieli twój post.