18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jezioro Travis

Szulcu • 2012-11-08, 12:55
"Jezioro Travis w Teksasie jest świetnie znane okolicznej młodzieży i studentom. To doskonałe miejsce na letnie imprezy "pod chmurką" - ciepła woda, kluby jachtowe na brzegu, skaliste urwiska. Ale niestety, nic nie trwa wiecznie..."








a tu nagle chooj
"Z powodu długich okresów suszy jezioro wysycha. Będzie potrzeba wielu lat i intensywnych opadów, aby wróciło do stanu z czasów swojej świetności."











Pierwszy temat o/ Zerżnięty z Joe.

vilcz3k

2012-11-08, 21:05
@up Jesteś głupi.

sz...........an

2012-11-08, 21:07
przyznaj się :amused: dałeś cycki, żeby wymusić ewentualne "emergency" piwo :D

tRampcoRe

2012-11-08, 21:08
dobrze tak ch*jom!

wormarder

2012-11-08, 21:14
od razu skojarzył mi się film pt."Piranha" :D

pauauek

2012-11-08, 21:22
Nasi studenci to zaraz by w wiadrach wode z akademika nosili!

wdowa94

2012-11-08, 21:34
,,Swim at your own risk"- Tam chociaż oznaczą że nie idzie pływać i jakiś debil nie zaryje zębami w piach

Godomogo

2012-11-08, 21:44
Ha dobrze bogate sk***yny nie bd sie bawic

czerwo64

2012-11-08, 23:45
vilcz3k napisał/a:

@up Jesteś głupi.

a dla Ciebie ironia to jezyk obcy

TomdeX

2012-11-09, 00:43
Nieoczekiwany zwrot akcji, ale skoro ostatni znak mówi, że kąpiesz się na własne ryzyko (czyli u nas w 90% akwenów wodnych) to nie jest jeszcze tak źle.

Feragas

2012-11-09, 08:23
e tam j***ć jezioro :D Fajne dupy :d

vilcz3k

2012-11-09, 09:31
czerwo64 napisał/a:

a dla Ciebie ironia to jezyk obcy




A dla ciebie polskie znaki to przeszłość :roll:



A to twój cytat z innego tematu


czerwo64 napisał/a:

lol folksdojcze sa na slasku opolskim, slask to osobny narod, j***ni nieudacznicy polacy jebac ich, ja siedze w niemczech jestem slazakiem nienawidze niemcow, ale k***a jak widze was pajacow bez wyksztalcenia, bez pracy, na dodatke k***a nie macie przemyslu nic, dzieki nam macie wszytsko i jeszcze czelnosc na nas najezdzac, ja sie nie dziwie dlaczego was wiecznie ruscy i niemcy lali w historii, k***a banda nieudacznych pyskatych głąbów




Nie zapominaj że gdyby nie mamusia i tatuś to gówno byś miał :roll: a takie podejśćie do własnych korzeni to raczej idiotyczne, jak Ci wjedzie islam na kraj to pewnie też od Boga i tamtego kraju się obrócisz, żeby tylko w morde nie dostać.... zasrany gnojek -.- .!.


Ty jesteś poprostu głupi.....


czerwo64 napisał/a:


o powstaniach Śląskich to nie wiesz? ja to szczególnie wchodzę niemcom w dupę, jestem ślązakiem ale Polski zawsze bronię, w pracy w Niemczech k***a jak krytykują to ja pomimo tego ze sam a 11 niemcow kontatak łamanym Niemieckim, ale widzę pajaców z ubogich regionów Polski do Śląska z zazdrości sie dopie**alają, głowny napęd przemysłowy Polski, płacimy skażonym powietrzem i wysłuch*je pedała z Warmi co ma jedną świnie że Śląsk ch*jowy


Młynarz

2012-11-09, 18:38
A o to nasz winowajca:
:anegdotka: