18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jeszcze Polska nie zginęła

Ke...........nt • 2013-06-21, 13:05
Dziś ktoś wrzucił taki oto obrazek na tablicę FB.
Bardzo trafne stwierdzenie.



A od siebie dodam, że nie zginie nigdy, bo najpierw poradzimy sobie z czerwonymi pająkami z nocnej zmiany, potem z homosiami a na koniec z cygonami ;)

Enzo_Gorlomi

2013-06-21, 14:42
zapomniałeś o kebabach i kitajcach

Herhard

2013-06-21, 17:16
czarnych pedo też bym wyeliminował .

srasshole

2013-06-21, 17:41
Herhard napisał/a:

czarnych pedo też bym wyeliminował .



pewno masz z nimi przykre doswiadczenia z dziecinstwa.

di...........os

2013-06-21, 17:48
Ja nie wiem, szalony autorze, co ma <bycie komuchem>, <bycie homosiem> itd., do <bycia Polakiem>. Pierwsze dwa są wyrazem ideologii, czy upodobań podmiotu, który <jest>, drugie zaś jest wyrazem przynależności do grupy etnicznej, regionalnej, czy coś w tym stylu.


Ty sobie nie zdajesz sprawy, szalony autorze, że homosie tak samo zawodzą, że Polskę opanowują homofobowie (dobrze odmieniłem?)? Nie próbuj więc wprowadzać podziałów <Polak/nie Polak> w grupie samych Polaków, bo doprowadzić może to wyłącznie do sytuacji, że okaże się, że nie istnieje coś takiego jak <Polak> (ze względu na problem w określeniu desygnatów <Polaka>).

AmorPatriae

2013-06-21, 17:55
Polska nie zginie dopóki jest w naszych sercach. To my jesteśmy Polską, a nie ci z wiejskiej. Póki my żyjemy!!!

Prescot

2013-06-21, 17:59
tak tak internetowi fajterzy, napewno uratujecie polske

MortenSM

2013-06-21, 18:06
czemu jego głowa ma przedziałek jak dupa?

santaxl

2013-06-21, 18:11
zapomnieliście o największej zarazie - szmatogłowych

isotop

2013-06-21, 18:13
O reptilianach, masonerii, cyklistach i pedalskiej żydokomunie też zapomniałeś drogi autorze.

ulteo

2013-06-21, 18:22
A na koniec poradzimy sobie z prawicowymi z***ami:D

kroplowa

2013-06-21, 18:32
Cytat:

O reptilianach, masonerii, cyklistach i pedalskiej żydokomunie też zapomniałeś drogi autorze.


Przecież napisał "czerwone pająki z nocnej zmiany".

Swoją drogą coś jest na rzeczy, bo ostatnio widziałem nawet reklamę, w której był murzynek i mówił, że nie może wrócić do swojego kraju bo coś tam coś tam. I tam podali linka do strony, w której mogą się dowiedzieć jak wrócić do swoich macierzystych krajów.
Przekaz prosty: wracajcie do domów, póki możecie.

suabo

2013-06-21, 18:46
Kebabów w Polsce tak wielu nie mamy , może to dlatego ,że z biedy do biedy nikt nie przyjedzie ;)

di...........os

2013-06-21, 18:55
kroplowa napisał/a:


Przecież napisał "czerwone pająki z nocnej zmiany".

Swoją drogą coś jest na rzeczy, bo ostatnio widziałem nawet reklamę, w której był murzynek i mówił, że nie może wrócić do swojego kraju bo coś tam coś tam. I tam podali linka do strony, w której mogą się dowiedzieć jak wrócić do swoich macierzystych krajów.
Przekaz prosty: wracajcie do domów, póki możecie.




Nie mniej złudzeń - jeśli i arab będzie bardziej produktywny niż ty, to jakakolwiek tam społeczność wolałaby wysłać do jego domu ciebie, niż jego. Tylko tacy "idealiści" jak ty wierzą, że krew, czy tam przeznaczenie, determinuje strukturę psychiczną danego zwierzęcia. Świat rządzi się prawami ekonomii, które abstrah*ją od lokalnych uprzedzeń.