18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jeszcze Polska nie zginęła

Ke...........nt • 2013-06-21, 13:05
Dziś ktoś wrzucił taki oto obrazek na tablicę FB.
Bardzo trafne stwierdzenie.



A od siebie dodam, że nie zginie nigdy, bo najpierw poradzimy sobie z czerwonymi pająkami z nocnej zmiany, potem z homosiami a na koniec z cygonami ;)

jacoob

2013-06-21, 19:21
Najpierw pasowałoby rozprawić się z rządem

abdul

2013-06-21, 19:31
@up a co ty masz do rzadu? to ludzie wybrani przez polakow na swoj obraz i podobienstwo

Hrodgar

2013-06-21, 19:36
KeithFlint napisał/a:


A od siebie dodam, że nie zginie nigdy, bo najpierw poradzimy sobie z czerwonymi pająkami z nocnej zmiany, potem z homosiami a na koniec z cygonami ;)



A żydzi i ciapaci?

Ciesin

2013-06-21, 20:09
Oczywiście, radzimy sobie ze wszystkimi już od 43' ;]

Loaloa

2013-06-21, 21:04
Cytat:

A od siebie dodam, że nie zginie nigdy, bo najpierw poradzimy sobie z czerwonymi pająkami z nocnej zmiany, potem z homosiami a na koniec z cygonami



Za to z watykańską mafią sobie nie poradzicie. Oni was będą dymać w dupska i śmiać się wam w twarze, a wy będziecie na kolanach przynosić im wasze ciężko zarobione pieniądze i dawać wasze dzieci do zabawy. Żeby choć trochę odreagować traumę będziecie pyskować na "pedałów" i "lewaków", czyli tych, którzy albo realnie nie istnieją, albo są zupełnie niegroźni.

Prescot

2013-06-21, 21:39
Loaloa napisał/a:



Za to z watykańską mafią sobie nie poradzicie. Oni was będą dymać w dupska i śmiać się wam w twarze, a wy będziecie na kolanach przynosić im wasze ciężko zarobione pieniądze i dawać wasze dzieci do zabawy. Żeby choć trochę odreagować traumę będziecie pyskować na "pedałów" i "lewaków", czyli tych, którzy albo realnie nie istnieją, albo są zupełnie niegroźni.



co ty pie**olisz śmieciu głupi

J o z i n

2013-06-21, 22:21
Prawdę pie**oli.

tds1974

2013-06-21, 22:47
Prescot napisał/a:



co ty pie**olisz śmieciu głupi



Od czasu wprowadzenia nowego regulaminu coraz więcej takich tekstów.

di...........os

2013-06-22, 03:27
abdul napisał/a:

@up a co ty masz do rzadu? to ludzie wybrani przez polakow na swoj obraz i podobienstwo




Ładnie powiedziane :) .

jacoob

2013-06-22, 11:25
abdul napisał/a:

@up a co ty masz do rzadu? to ludzie wybrani przez polakow na swoj obraz i podobienstwo


Po pierwsze jebnij się w w ten swój pusty łeb, ja byłem na wyborach tylko po to, żeby podnieść frekwencje, poza tym nie głosowałem na podatek dochodowy, na podniesienie VAT-u i na masę innych popieprzonych rzeczy!

Po drugie - pisząc po polsku, przestrzegaj zasad gramatyki i ortografii. Jesteśmy Polakami! A jak Ty się uważasz za polaka to dla mnie możesz wypie**alać do Niemiec na ogórki

di...........os

2013-06-22, 15:06
jacoob napisał/a:


Po pierwsze jebnij się w w ten swój pusty łeb, ja byłem na wyborach tylko po to, żeby podnieść frekwencje, poza tym nie głosowałem na podatek dochodowy, na podniesienie VAT-u i na masę innych popieprzonych rzeczy!

Po drugie - pisząc po polsku, przestrzegaj zasad gramatyki i ortografii. Jesteśmy Polakami! A jak Ty się uważasz za polaka to dla mnie możesz wypie**alać do Niemiec na ogórki




To ty, kolego, naucz się zasad interpunkcji, skoro takiego purystę pragniesz zgrywać.