18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jesus Chatline strollowany przez użytkowników 4chan

niepoprawnymateo • 2012-10-15, 12:59
"Oh Jesus, thank you for cumming inside me" :-D

bo...........ę

2012-10-15, 13:12
Z magnesami było dobre, też mnie to zastanawia ;P

LordMrok

2012-10-15, 13:33
Widze, że stary model ateisty- "mam wyj***ne", odszedł do lamusa zastąpiony nowym ateistą- wierzysz w boga więc będę z tobą walczył chodząc na marsze i pisząc na fejsie o tym jacy to my jesteśmy oświeceni. Przykre

rz...........ch

2012-10-15, 13:43
@up

a jak ty byś postrzegał kolesia, który wierzy w Pana Bobra wyzierającego z norki, który stworzył świat, przy tym postrzegającego się jako tłumacza języka Bobrów?

wg. mnie, kwalifikuje się to przynajmniej do leczenia.
przy kontaktach z dziećmi okoliczność norki może mieć dalej idące reperkusje.

od 15.05 -szatan :)

_R...........s_

2012-10-15, 13:44
@up up
Zawsze ludzie sobie robili jaja z tego typu zj***nych programów, nie ważne czy to wróżbita maciej przepowiadający przyszłość, jakieś k***a konkursy, czy tego typu świry. Religia to nie jakaś święta krowa, więc skoro tworzą tego typu zj***ne programy na żywo, powinni wiedzieć że będę mieli wesołe telefony.

Prometheus_Coprophagus

2012-10-15, 14:33
Każde wyjście w strefę publiczną (na przykład pokazanie się w mediach) niesie za sobą ryzyko krytyki nie tylko konstruktywnej, ale także sprowadzającej się do robienia sobie jaj.
Inna sprawa - jako niewierzący nie spotykam się z sytuacjami, kiedy ktoś dopie**ala mi z racji tego, że nie wierzę i dziwi mnie działanie tego typu w stosunku do wierzących. Abstrah*jąc, rzecz jasna, od programów typu Jesus Chatline, których autorzy próbują wykorzystać czyjąś wiarę dla zdobycia kasy.

LordMrok

2012-10-15, 14:58
rzepich napisał/a:

@up

a jak ty byś postrzegał kolesia, który wierzy w Pana Bobra wyzierającego z norki, który stworzył świat, przy tym postrzegającego się jako tłumacza języka Bobrów?

wg. mnie, kwalifikuje się to przynajmniej do leczenia.
przy kontaktach z dziećmi okoliczność norki może mieć dalej idące reperkusje.

od 15.05 -szatan :)



Ja też jestem ateistą ale nie pisze na forach o "panach bobrach", a ty wg. mnie klasyfikujesz do miana gimbo-ateisty, takim jakim jest Palikot, więc kup sobie wibrator i wsadź go sobie w dupe

veandil

2012-10-15, 16:30
teraz biorąc przykład z muzułmanów powinno się spalić przynajmniej 5 ambasad, zrobić rozruchy na ulicach miast i zagrozić wysadzeniem meczetów... a nie zapomniałem chrześcijanie to większość więc takie ruchy zostaną uznane za atak a nie obronę wiary...

baxter

2012-10-15, 19:36
angielski wymagany ?

niepoprawnymateo

2012-10-15, 19:44
baxter napisał/a:

angielski wymagany ?



Chyba nie. Nie wiem w jakim jezyku mowia.

MaTiXo11

2012-10-15, 20:16
Za "nigganigganigganigganigganigga" masz piwo :lol:

T34v2

2012-10-15, 20:30
Najbardziej w tym całym "ateizmie" wk***ia mnie to, że miał być odejściem od religii, a sam stał się w pewnym sensie religią, tyle że nie polega na wierzeniu w coś/kogoś a na nie wierzeniu i walce z tymi co wierzą oraz ośmieszaniu ich.
Taka trochę hipokryzja i wiara w jedyny słuszny punkt widzenia.

Mathiuser

2012-10-15, 23:04
A mnie najbardziej wk***iają muzułmanie, żydzi i chrześcijanie. Jedni dymają kozy i niemowlęcia, drudzy stoją za wszystkim, a trzeci są ciemną masą, nie potrafiącą samodzielnie myśleć.

niepoprawnymateo

2012-10-16, 20:07

mikEWrona

2012-10-16, 23:48
"Nigger nigger Nigger niggerNigger niggerNigger niggerNigger niggerNigger niggerNigger nigger" hahahahahha :D