18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jesus Chatline strollowany przez użytkowników 4chan

niepoprawnymateo • 2012-10-15, 12:59
"Oh Jesus, thank you for cumming inside me" :-D

al...........10

2012-10-17, 00:17
LordMrok napisał/a:

Widze, że stary model ateisty- "mam wyj***ne", odszedł do lamusa zastąpiony nowym ateistą- wierzysz w boga więc będę z tobą walczył chodząc na marsze i pisząc na fejsie o tym jacy to my jesteśmy oświeceni. Przykre



A to "mam wyj***ne" jest takim fantastycznym modelem? Myślę, że to świadczy jedynie o tym, że masz w dupie innych ludzi albo po prostu twoje poglądy są puste w środku - "nie wierzę bo nie i ch*j wam do tego".
Jeśli masz jakieś swoje przemyślenia, to dlaczego się nimi nie podzielić? Możesz w ten sposób do kogoś dotrzeć i zmienić jego życie, a jeśli masz na to wyj***ne to jesteś burakiem i to jest przykre. Jest mnóstwo ludzi, którzy kiedyś od znajomych usłyszeli "jestem ateistą", zapytali dlaczego i po jakimś czasie porzucili wiarę. Nie ma absolutnie nic złego w tym, że nie spędzili połowy życia na zmianę rozmyślając i czytając rozmaite książki, by samemu wysnuć jakieś wnioski.

artis1990

2012-10-17, 00:29
a mnie wk***ia to, że chrześcijanie czy katolicy czy jak tam wolicie... się dopie**alają do ateistów. Nigdy nie zacząłbym walczyć z tym pierwszy, ale to zawsze fanatycy Jezusa mają problem z tym, że nie wierzę. Mam kilku znajomych, którzy wierzą i są w porządku, bo zatrzymują to dla siebie. Inteligentni ludzie nie rozmawiają o tego typu rzeczach, bo powinno to pozostać prywatną kwestią. Z drugiej strony są też ateiści, którzy niczym nie ustępują ludziom wierzącym w głupocie i starają się narzucać swoje racje innym. Różnica taka, że ateiści nie r*chają małych dzieci... więc tu mimo wszystko, zawsze plus ode mnie...

niepoprawnymateo

2012-10-17, 09:58
artis1990 napisał/a:

a mnie wk***ia to, że chrześcijanie czy katolicy czy jak tam wolicie... się dopie**alają do ateistów. Nigdy nie zacząłbym walczyć z tym pierwszy, ale to zawsze fanatycy Jezusa mają problem z tym, że nie wierzę. Mam kilku znajomych, którzy wierzą i są w porządku, bo zatrzymują to dla siebie. Inteligentni ludzie nie rozmawiają o tego typu rzeczach, bo powinno to pozostać prywatną kwestią. Z drugiej strony są też ateiści, którzy niczym nie ustępują ludziom wierzącym w głupocie i starają się narzucać swoje racje innym. Różnica taka, że ateiści nie r*chają małych dzieci... więc tu mimo wszystko, zawsze plus ode mnie...



A skąd możesz to wiedzieć?

TheIstota

2015-01-18, 20:25
^ Tyle idiotów myślących że Richard & Steven to nie trolle xD

niepoprawnymateo

2015-06-01, 19:51
TheIstota, Nie chciałem psuć zabawy mówiąc od razu, że program był dla beki ;-)