18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jestem z Izraela

KTU • 2012-11-13, 13:01
Coś dla fanów polskiego rapu. Tede nagrał prześmiewczy kawałek "Jestem z Polski" w którym podkreśla stereotypy o Polakach. Wcale mnie to nie dziwi biorąc pod uwagę to że nie raz w wywiadach podkreślał swoją pogardę dla Polaków. Gdy usłyszałem ten kawałek to naszła mnie ta refleksja, dlaczego na luzie można nagrywać takie kawałki o Polakach a jak ktoś by nagrał takie coś o Żydach to by został zniszczony. Niestety nie nagrałem bo nie sądzę żeby mi to wyszło tak jakbym sobie to wyobrażał, nie mam tego bitu i z rapowym skillem jest przeciętnie więc postanowiłem tylko podzielić się z Wami tekstem. Tutaj jest oryginalny kawałek:


A to moja przeróbka tego tekstu wypowiadająca się w podobnym tonie o Żydach (Tak wiem, pojechać po "polaczkach" jest cool a po Żydach to "nazizm").

Muka, co się będzie patrzeć na mnie suka, antysemityzmu szukam i znalazłem go tutaj.
Jestem z Izraela, tu nie ma nic do powiedzenia Merkel Angela, każdy może goja oszukać, tak jest tutaj.
Weź się nie gap suko ! Idź się j***ć suko! Jestem Żydem więc zawsze jestem tam gdzie ludzi robią w bambuko.
I na ch*j nam ta cała z gojami przyjaźń, będziesz się gapiła to z kamienicy powiem ci wyjazd.
Jestem z Izraela, twoja kamienica już moja jest, pamiętaj tylko i wyłącznie nas zabijał Hitler.
Jesteśmy dumnym narodem z Bliskiego Wschodu, Palestyńczyku nie przejmuj się że cię wypie**olimy z domu.

Jestem z Izraela suko ! Z Izraela ! Z Izra-a-a-a-a-ela ! (x4)

Nie umiesz mówić po hebrajsku, to się suko naucz, jak i tego że w II wojnie my to jedyny pokrzywdzony naród.
Nasi sąsiedzi z Iranu, dawno podnieśli ręce. Mają atomowe głowice więc musimy swoje odpalić czym prędzej.
Jestem z narodu co słynie z tułaczego bytu. W każdym kraju mamy wpływy, nie podskoczycie mi tu.
To nasz Izrael, wredni antysemici nie lubią go wcale. Przecież podżeganie do wojen to tylko detale.
Polacy zabrali nam majątki, zrobili nam Holocaust, teraz wyśmiewamy ich za to że wierzą w Boga.
Weź się tak kobieto nie patrz, tylko bierz kredyt i proste, przyjebe ci takie odsetki, że skończysz pod mostem.

Jestem z Izraela suko ! Z Izraela ! Z Izra-a-a-a-a-ela ! (x4)

Wiesz ile razy przeliczę Szekela na PLN'a, mamy największe banki, w tv powiemy weź się nie martw biedy nie ma.
Polacy zobaczycie, wreszcie będziecie nam płacić, zgonimy na was Holocaust, wyczyścimy was z kasy.
My was Polacy wyjebiemy na cacy, będziecie mieli problemy, nie chcę was straszyć, ale Polaku zobaczysz.
Przemyśl jak antysemicko patrzysz na mnie k***o, jestem z narodu wybranego, jak coś mówię to rób to.
Jestem Żydem z Izraela, ze świętego kraju, przyjdź jak mamy wycieczkę w Polsce to ochroniarz cię poskłada hultaju.
W imię Holocaustu i tego co napisali o nas 2000 lat temu, mam prawo cię ograbić a ty nie pytaj czemu.

Jestem z Izraela suko ! Z Izraela ! Z Izra-a-a-a-a-ela ! (x4)

saf6

2012-11-13, 20:01
TEDE poziomem dorównał raperowi MEZO

Moja_Pani

2012-11-13, 23:17
Twój tekst spoko, ale tym szczekającym nie będę sobie uszu gwałciła

Fragless

2012-11-14, 01:11
Wypie**alać z tym obleśnym grubasem.

Qudi79

2012-11-14, 17:02
autor linku napisał "nie mam tego bitu i z rapowym skillem jest przeciętnie" i nie dziwi mnie to. Za mało bananów wpieprzał i jest biały.

Co do tego zjeba Tede - jak go posłuchałem i widzę zapasionego wieprza prochamerykanckiego - jestem za aborcją! Stara powinna była go w pokrzywy wyszczać.

Co do żydków - jasne - mają Izrael - TO WYpie**alAĆ DO SIEBIE!!!

contowsky

2012-11-14, 17:03
słuchać się tego k***a nie da

aros012

2012-11-14, 17:05
nie odpalam bo tede

Lotharius

2012-11-14, 17:09
Błąd, Tede to nie raper.

czerpak

2012-11-14, 17:13
No ludzie, tylu was tu i żaden nie skapował? Przecież ten tekst jest mega-antyżydowski. Na polskim graliście w karty? Jak, wg was, jest tu przedstawiony podmiot - Żyd? Pozytywnie? Ech... Co do muzy, to się nie wypowiadam, nie moje klimaty, a gościa średnio kojarzę.

sarkazm

2012-11-14, 17:14
Jaka Polska taki rap :facepalm:

zawlo

2012-11-14, 17:16
dziwne niedawno nagrał nute na płytę Donatana RÓWNONOC a tam jakoś miał jakoś inne poglądy ?? czyżby $$ ?? ;/

Dre

2012-11-14, 17:21
@up
Tede zawsze otwarcie mówił że robi rap dla kasy, ale u Donatana przecież nic patriotycznego nie nawijał...

berylek

2012-11-14, 17:25
nienawidze grubasa. Nie rozumiem kompletnie jakim cudem on jest tak popularny. Nie znam go więc oceniam go tylko przez to, że jest mega ch*jOWYM raperem. Jego sie nie da sluchac a teksty ma zazwyczaj bez sensu. Jak zaprasza goscinnie innych raperów to on wypada najgorzej.

Anioł Michał

2012-11-14, 17:33
Tede wiesz jaki jest twoj problem? kiedy umrzesz nawet twoi rodacy cie nie beda sluchac ;)

Gerald133

2012-11-14, 17:38
Chyba was k***a poj***ło że nie zrozumieliście jego przesłania. Jednocześnie twierdzicie że wyśmiewa nasz kraj i ludzi?....no tak racja, nasz kraj jest tak dobrze zagospodarowany przez państwo, że nie ma się do czego przyczepić.Z dnia na dzień wprowadzane jest coraz więcej ograniczeń w naszym "wolnym państwie".No i nie przesłuchaliście widocznie całego utworu w którym Tede mówi że jest dumny że jest Polakiem.A tak zupełnie na koniec "Tede robi to dla kasy" - a ja się pytam a który raper ku*wa robi to charytatywnie ???

KTU

2012-11-14, 18:35
czerpak napisał/a:

No ludzie, tylu was tu i żaden nie skapował? Przecież ten tekst jest mega-antyżydowski.



On jest po prostu w podobnym tonie jak tekst Tedego o Polakach i tyle :) Po prostu ja jestem zdania że jak się śmiejemy to ze wszystkich :D

Dyskusja jest głównie o Tede a jednak główną rzeczą w tym wątku jest właśnie ten tekst. Kawałek Tedego wrzuciłem po prostu żeby ci którzy nie słyszeli mieli porównanie przeróbki do oryginału. Ale dobrze że przynajmniej nie ma spiny o to że jestem antysemitą, nazistą etc.

Cytat:

no tak racja, nasz kraj jest tak dobrze zagospodarowany przez państwo, że nie ma się do czego przyczepić.Z dnia na dzień wprowadzane jest coraz więcej ograniczeń w naszym "wolnym państwie".



Tyle że Tede nie krytykuje władzy a jak już się kogoś czepia to raczej ludzi którzy narzekają na obecny stan rzeczy że to idioci, paranoicy itd. Nie sądzę żeby mu tak władza wadziła jak 2 razy z rzędu głosował na PO oraz jego ojciec pracuje w kancelarii PO.