18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jestem z Izraela

KTU • 2012-11-13, 13:01
Coś dla fanów polskiego rapu. Tede nagrał prześmiewczy kawałek "Jestem z Polski" w którym podkreśla stereotypy o Polakach. Wcale mnie to nie dziwi biorąc pod uwagę to że nie raz w wywiadach podkreślał swoją pogardę dla Polaków. Gdy usłyszałem ten kawałek to naszła mnie ta refleksja, dlaczego na luzie można nagrywać takie kawałki o Polakach a jak ktoś by nagrał takie coś o Żydach to by został zniszczony. Niestety nie nagrałem bo nie sądzę żeby mi to wyszło tak jakbym sobie to wyobrażał, nie mam tego bitu i z rapowym skillem jest przeciętnie więc postanowiłem tylko podzielić się z Wami tekstem. Tutaj jest oryginalny kawałek:


A to moja przeróbka tego tekstu wypowiadająca się w podobnym tonie o Żydach (Tak wiem, pojechać po "polaczkach" jest cool a po Żydach to "nazizm").

Muka, co się będzie patrzeć na mnie suka, antysemityzmu szukam i znalazłem go tutaj.
Jestem z Izraela, tu nie ma nic do powiedzenia Merkel Angela, każdy może goja oszukać, tak jest tutaj.
Weź się nie gap suko ! Idź się j***ć suko! Jestem Żydem więc zawsze jestem tam gdzie ludzi robią w bambuko.
I na ch*j nam ta cała z gojami przyjaźń, będziesz się gapiła to z kamienicy powiem ci wyjazd.
Jestem z Izraela, twoja kamienica już moja jest, pamiętaj tylko i wyłącznie nas zabijał Hitler.
Jesteśmy dumnym narodem z Bliskiego Wschodu, Palestyńczyku nie przejmuj się że cię wypie**olimy z domu.

Jestem z Izraela suko ! Z Izraela ! Z Izra-a-a-a-a-ela ! (x4)

Nie umiesz mówić po hebrajsku, to się suko naucz, jak i tego że w II wojnie my to jedyny pokrzywdzony naród.
Nasi sąsiedzi z Iranu, dawno podnieśli ręce. Mają atomowe głowice więc musimy swoje odpalić czym prędzej.
Jestem z narodu co słynie z tułaczego bytu. W każdym kraju mamy wpływy, nie podskoczycie mi tu.
To nasz Izrael, wredni antysemici nie lubią go wcale. Przecież podżeganie do wojen to tylko detale.
Polacy zabrali nam majątki, zrobili nam Holocaust, teraz wyśmiewamy ich za to że wierzą w Boga.
Weź się tak kobieto nie patrz, tylko bierz kredyt i proste, przyjebe ci takie odsetki, że skończysz pod mostem.

Jestem z Izraela suko ! Z Izraela ! Z Izra-a-a-a-a-ela ! (x4)

Wiesz ile razy przeliczę Szekela na PLN'a, mamy największe banki, w tv powiemy weź się nie martw biedy nie ma.
Polacy zobaczycie, wreszcie będziecie nam płacić, zgonimy na was Holocaust, wyczyścimy was z kasy.
My was Polacy wyjebiemy na cacy, będziecie mieli problemy, nie chcę was straszyć, ale Polaku zobaczysz.
Przemyśl jak antysemicko patrzysz na mnie k***o, jestem z narodu wybranego, jak coś mówię to rób to.
Jestem Żydem z Izraela, ze świętego kraju, przyjdź jak mamy wycieczkę w Polsce to ochroniarz cię poskłada hultaju.
W imię Holocaustu i tego co napisali o nas 2000 lat temu, mam prawo cię ograbić a ty nie pytaj czemu.

Jestem z Izraela suko ! Z Izraela ! Z Izra-a-a-a-a-ela ! (x4)

Pa...........or

2012-11-13, 13:15
Krytyka Polaków jest sztuką, żydów - antysemityzmem, także uważaj żeby Ci samobója nie popełnili.

Jopas91

2012-11-13, 13:18
Tede to j***ny spaślak, któremu się w dupie poprzewracało, a kawałek typowo nagrany pod lewaków, żeby się podniecali i mu kabze napełniali. Co do pejsatych mend masz racje, krzywe spojrzenie na te chytre twarze powoduje oskrżenie przez cały poprawny politycznie świat o faszyzm, antysemityzm i wgl bycie debilem.

Krzysztov

2012-11-13, 13:22
nie dziwi mnie tak strasznie jeden pajac który z trudem się wypowiada i uważa że to co tworzy to muzyka, bardziej dziwi mnie fakt że tacy "artyści" mają swoich zwolenników.

natomiast [niestety] nie będzie już dziwić mnie wielka debata o Polsce, rapie i problemach, jaka za moment się tu pojawi ;)

Echis

2012-11-13, 13:43
To nie hip hop. Zapytajcie moich sąsiadów, jak brzmi prawdziwy hip hop.

Pa...........or

2012-11-13, 13:43
zresztą, tede, pracownik TVNu, skończony w hip hopie musi jakoś się salonom przypodobać prawda?

rockface123

2012-11-13, 13:50
ja zacznę wojne o rapie

Rap nie jest fajny. :emo:

Sanbi

2012-11-13, 14:01
Tekst Dobry Jak byś miał mozliwosc wgrać swój glos to bylo by git :P

wiesiors4

2012-11-13, 14:48
Bądź Polakiem zabij żyda!

Krzysztov napisał/a:

nie dziwi mnie tak strasznie jeden pajac który z trudem się wypowiada i uważa że to co tworzy to muzyka, bardziej dziwi mnie fakt że tacy "artyści" mają swoich zwolenników.


Już kiedyś była dyskusja na sadolu co jest muzyką a co nie..
Jak możesz mówić co jest muzyką a co nie jest? Zarówno rap i jak i metal jak i dubstep JEST muzyką. A to że ktoś chce pokazać jaki to on jest tru i pluje na inne gatunki jest debilizmem.

Nathaniel_Demerest

2012-11-13, 15:01
Tede z ryja zawsze przypominał mi świniaka.

Cóż "Same mordy, świadczą same za siebie"

detox9

2012-11-13, 15:12
czytajac te wszystkie hejty, zastanawia mnie jedno .... Dlaczego nie było ich przed zdarzeniem z Zielonej Góry ?

ProVVe

2012-11-13, 15:31
On już sie skończył zanim się na dobre zaczął... 0 jest był i będzie...

Pater patriae

2012-11-13, 15:37
Płyty się słabo sprzedają, więc trzeba doj***ć coś dla rozgłosu.

Polski rap przeprasza za Tedego. :-(

Tu macie dobry kawałek o Polakach rodem z PRL 8-)



b69

2012-11-13, 17:50
Kur.. jaka bieda. To już chyba nawet 52 Dębiec był bardziej zaawansowany tekstowo w "To my polacy".

BTW. OSTR - "Kochana Polsko" - szanuję.

Ivo

2012-11-13, 18:25
ale to k***a żałosne.
gratuluję autorytetów :idzwch*j: