18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jest miejsce na ludzkie odruchy w piłce nożnej

Ezvoo • 2014-03-22, 15:21
Ajax Amsterdam, który obecnie swoją grą nie powala, nie słychać o nim w europejskich pucharach, potrafił zaskoczyć fajną inicjatywą. W grudniu ubiegłego roku umożliwili młodemu fircykowi, tj swojemu 8 letniemu kibicowi treningi, oraz zagranie w oficjalnym meczu pierwszej drużyny, u boku największych gwiazd zespołu! Młody cierpi na zespół jelita drażliwego, i na codzień zajmuje sie leżeniem w szpitalu, więc taka akcja jest jak najbardziej na plus, a dla niego z pewnością była nie lada przeżyciem. No bo który z was za dzieciaka nie chciał wystąpić w meczu swojej ulubionej drużyny? :)




Z resztą, ten poziom kibicowania w holandii jest jakiś taki, przyjazny, to już któraś z kolei akcja w niedawnym czasie, że wszyscy się organizują dla jednego kibica.


źródło: nie mogę wkleić, nie mam 20 postów : o

leszkowiecki

2014-03-23, 00:37
@up, poczytaj troche, maly dlugo nie pociagnie, a mecz widzialem na zywo, i nie wiem jak to dziala ale jakos kazdy do okola mnie beczal. :(

naitsyrk

2014-03-23, 00:51
leszkowiecki napisał/a:

@up, poczytaj troche, maly dlugo nie pociagnie, a mecz widzialem na zywo, i nie wiem jak to dziala ale jakos kazdy do okola mnie beczal. :(



Znalazł się k***a ekspert medyczny emigrant pie**olony. Nie dziwie się, że w pl roboty dla Ciebie nie było. Choroba ta jest przewlekła, de facto nie uleczalna ale k***a nie śmiertelna. Młody, jak go taki baran jak ty np. na drodze nie zajebie, pociągnie jeszcze w ch*j długo.

Dranzes

2014-03-23, 02:03
breaking news; na ostatnim wygranym meczu ajaxu, młody tak się podjarał, że zesrał się ze skutkiem natychmiastowej śmierci, 10 krzesełek na Amsterdam Arena do wymiany. RIP

Niko_Silver

2014-03-23, 04:22
MrYeni napisał/a:

Też mam zespół jelita drażliwego i zdarza mi się praktycznie swoje wnętrzności wysrać jak mnie przyciśnie, a żadna drużyna mnie na treningi nie bierze, ani w szpitalu jakos nie leże...



Bo najbardziej boli, że ktoś komuś w życiu pomaga, a ty możesz co najwyżej siedzieć i pie**olić o Bongmanie i jego krabach.

Stefansuchar

2014-03-23, 07:45
Kolejny pokaz miłosierdzia!
Nie lubię Holendrów za ich podejście do Polaków, no i za ich w dupę j***ną tolerancję.

PerInvander

2014-03-23, 11:35
@Ostrovsky : "też mam zespół jelita drażliwego i jakoś nikt mi nic za darmo nie da."

Ale Ty żyjesz w Polsce. ;)

Sigonek

2014-03-23, 11:59
Kibicem jest się na dobre i na złe. Ajaxowi należy się wielki szacunek, za tego typu akcje. Poza tym jest to klub z bogatą historią, który słynie w Europie z jednej z najlepszych szkółek piłkarskich. Ostatnimi laty Ajax wypuścił w Europę takie gwiazdy jak: Klaas Jan Huntelaar, Wesley Sneijder, Nigel De Jong, Van der Vaart itd.

pheterh001

2014-03-23, 13:52
@up
Zapomniałeś o Suarezie, van der Wiel'u, Vermaelenie, Vertonghenie i Eriksenie. Gdyby nie polityka prezesa i reszty zarządu, to spokojnie Ajax grałby w półfinałach LM. Wytrenować >wsadzić do 1 składu > wypromować > sprzedać. Tak to w tej chwili u nich wygląda.

Natej

2014-03-23, 16:15
No k***a, wg niektórych badań nawet do 20% populacji ma IBS w różnym stopniu nasilenia. I to nie jest żadna ciężka ani niebezpieczna choroba, choć faktem jest, że przewlekła. To, że czasem się zesra na rzadko to jeszcze nie oznacza, że jest umierający.

Pr...........zy

2014-03-23, 18:17
Za Ajax ZAWSZE piwo...

Prof._Kot_Budd

2014-03-23, 20:13
Na ludzkie odruchy ? Chodzi o sranie ? :D k***a niech ktoś napiszę, że to żart z tym jelitem drażliwym, jeżeli nie, to idę jutro do ZUSu po rentę za srakę :D
Ktoś tam napisał wyżej, że wszyscy znajomi płakali oglądając to, wyobraziłem sobie ludzi szlochających, bo ktoś robi coś dobrego dla chłopca, który cierpi na chroniczną i przewlekłą nerwową srakę, dawno się tak nie uśmiałem, media robią z waszymi umysłami co chcą i to jest przykład.

leszkowiecki

2014-03-26, 00:31
naitsyrk napisał/a:



Znalazł się k***a ekspert medyczny emigrant pie**olony. Nie dziwie się, że w pl roboty dla Ciebie nie było. Choroba ta jest przewlekła, de facto nie uleczalna ale k***a nie śmiertelna. Młody, jak go taki baran jak ty np. na drodze nie zajebie, pociągnie jeszcze w ch*j długo.


ile w tobie zlosci? powaznie, nalezalo mi sie?