18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jerzy Janowicz vs Łukasz Kubot - zakończenie meczu

mowbray • 2013-07-04, 10:04
Niby nic sadystycznego, ale historia polskiego tenisa tworzy się na naszych oczach. Osiągnięcie dzieciolubca i alfonsa Fibaka pobite :)


markop4321

2013-07-04, 10:30
Nie zazdroszczę mu kasy, nie zazdroszczę mu talentu, ale wk***ia mnie ten Janowicz. W swojej krótkiej zawodowej karierze nie osiągnął jeszcze nic konkretnego, a zachowuje się jakby był co najmniej kilkukrotnym zwycięzcą wielkiego szlema (chodzi mi tutaj m. in. o kłótnie z sędziami). Według mnie jest on wielka marudą.
Życzę mu jak najlepiej. Oby wygrał. Niech tylko zmieni swoje zachowanie na korcie.

Dziękuję za uwagę.

kur2005

2013-07-04, 10:54
@markop4321
Jeśli go oszukali, to co się dziwisz, że się kłóci? Gra jest na najwyższym poziomie, a on walczy o swoje. Wg mnie powinieneś go podziwiać za te kłótnie, a nie gadać, że jest wielkim marudą. Widać, że chłop podchodzi do gry bardzo emocjonalnie, tutaj się popłakał, tam był wściekły, bo go oszukali. Może jak sędzia go oszukał, powinien podkulić ogon i przegrać bez słowa?

markop4321

2013-07-04, 11:04
kur2005 napisał/a:

@markop4321
Jeśli go oszukali, to co się dziwisz, że się kłóci? Gra jest na najwyższym poziomie, a on walczy o swoje. Wg mnie powinieneś go podziwiać za te kłótnie, a nie gadać, że jest wielkim marudą. Widać, że chłop podchodzi do gry bardzo emocjonalnie, tutaj się popłakał, tam był wściekły, bo go oszukali. Może jak sędzia go oszukał, powinien podkulić ogon i przegrać bez słowa?



Jerzy idź tam trenuj bo przepie**olisz półfinał.

Ruli

2013-07-04, 11:18
Każdy ma swoje zdanie na jego temat ale wydaje mi się, że jego zachowanie wychodzi mu tylko na plus. Wiadomo jak to w Polsce jest z tenisem, półtora roku temu jeszcze nie miał pieniędzy by grać w turniejach a dzisiaj jest w półfinale Wimbledonu, tenisista w Polsce buduje charyzmę bo nie ma łatwo, on ją posiada no i walczy o swoje widać, że nikt mu tego nie dał dlatego tak się zachowuję ale w meczu z Kubotem pełna kulturka, wie kiedy może sobie pozwolić a kiedy nie i to jest fajne właśnie, życzę mu żeby wygrał ten turniej bo zasługuję choć to będzie bardzo trudne, ale wiara umiera ostatnia :)

Santoryn

2013-07-04, 11:44
Atlas to się wszędzie reklamuje, w kosmosie i na Wimbledonie, dobre PR mają !

lizmojekolano

2013-07-04, 11:52
Ciekawe czy Dżerzy za lat kilkanaście lat będzie dz**ki sprowadzał do Monte Carlo. W końcu nauczyciela ma wyśmienitego.

kombbatant

2013-07-04, 12:22
No i to mnie rusza-kazdy odniesiony sukces Polaka! Kowalczyk, Malysz, Radwanska i wiele wiele innych Polakow ktorzy pokazali swiatu ze mamy ducha walki w sporcie(bo o sukcesach wojennych nasi sojusznicy szybko zapomnieli) Cholernie sie ciesze!! I jakim ch*jem by nie byl Janowicz to ma u mnie respect

meme18

2013-07-04, 12:41
Cytat:

Osiągnięcie dzieciolubca i alfonsa Fibaka pobite



Piwo! :idzwch*j:

Kabanos77

2013-07-04, 13:00
az ciarki przechodza. piekna sprawa

Szczam_na_Zakrystii

2013-07-04, 13:11
A ja jestem ciekaw ilu z was w ogóle kojarzy zasady tej dyscypliny ;)
Tenis to kolejny rozreklamowany do granic i horrendalnie PRZEPŁACONY sport dla snobów.
Ktoś z was jarał się w ogóle Kubotem, Janowiczem czy Radwańską wcześniej? Chodził/oglądał ich mecze kiedy grali z ogórkami? Nie. Pokazali ich w TV to nagle się kibice znaleźli...

kombbatant napisał/a:

No i to mnie rusza-kazdy odniesiony sukces Polaka! Kowalczyk, Malysz, Radwanska i wiele wiele innych Polakow ktorzy pokazali swiatu ze mamy ducha walki w sporcie(bo o sukcesach wojennych nasi sojusznicy szybko zapomnieli) Cholernie sie ciesze!! I jakim ch*jem by nie byl Janowicz to ma u mnie respect



A jak Polacy zaczną wygrywać w sraniu na odległość i pokażą to w TV to też będziesz miał do nich respekt bo mają ducha walki?
k***a każdy sportowiec ma ducha walki (no chyba że nie chce wygrywać ale pokaż mi takiego)!

Sezonowcy...

Endiegs

2013-07-04, 13:21
Lubię tenis bo na turniejach ze świecą szukać jakiegoś Murzyna albo ciapatego. (Może oprócz Williams, ale to mutant).
I na widowni i na korcie zdrowi, wykształceni biali ludzie. Nikt ci nie wbije kosy w żebra ani nie wysadzi się na trybunie.

Gwardek

2013-07-04, 13:32
SZAJBAAA napisał/a:

A ja jestem ciekaw ilu z was w ogóle kojarzy zasady tej dyscypliny ;)
Tenis to kolejny rozreklamowany do granic i horrendalnie PRZEPŁACONY sport dla snobów.
Ktoś z was jarał się w ogóle Kubotem, Janowiczem czy Radwańską wcześniej? Chodził/oglądał ich mecze kiedy grali z ogórkami? Nie. Pokazali ich w TV to nagle się kibice znaleźli...



A jak Polacy zaczną wygrywać w sraniu na odległość i pokażą to w TV to też będziesz miał do nich respekt bo mają ducha walki?
k***a każdy sportowiec ma ducha walki (no chyba że nie chce wygrywać ale pokaż mi takiego)!

Sezonowcy...



Co ty wiesz cebulaku zazdrosny. Nie mam zamiaru czytać bredni frajera, który pewnie nawet w łapie rakiety do tenisa nie trzymał, a o graniu nie wspominając. Jak byś chociaż raz zagrał z kimś meczyk na średnim poziomie, wiedziałbyś jak zajebisty jest to sport. A jeśli uważasz kogoś, kto płaci 2 dychy na łebka za godzinę kortu za snoba to nawet nie chce sobie wyobrażać w jakim ubóstwie żyjesz. Nie musi ci się podobać, ok, to chociaż nie obrzydzaj innym. A przepłacony to może być golf. Co do kwestii kibicowania. k***a czy ty jesteś zdrowy na umyśle? Jak można kibicować komuś, kto w ogóle nic nie osiągnął i głucho o nim w każdych mediach? Takich "kibiców" o których mówisz jest może 0,05%.

Pozdro i kup sobie maść na ból dupy.

job_twaju_mać

2013-07-04, 13:52
Wygrywają - źle, przegrywają - źle, pie**olone polaczki k***a zawsze coś nie pasuje.

Szczam_na_Zakrystii

2013-07-04, 13:57
Gwardek napisał/a:



Co ty wiesz cebulaku zazdrosny. Nie mam zamiaru czytać bredni frajera, który pewnie nawet w łapie rakiety do tenisa nie trzymał, a o graniu nie wspominając. Jak byś chociaż raz zagrał z kimś meczyk na średnim poziomie, wiedziałbyś jak zajebisty jest to sport. A jeśli uważasz kogoś, kto płaci 2 dychy na łebka za godzinę kortu za snoba to nawet nie chce sobie wyobrażać w jakim ubóstwie żyjesz. Nie musi ci się podobać, ok, to chociaż nie obrzydzaj innym. A przepłacony to może być golf. Co do kwestii kibicowania. k***a czy ty jesteś zdrowy na umyśle? Jak można kibicować komuś, kto w ogóle nic nie osiągnął i głucho o nim w każdych mediach? Takich "kibiców" o których mówisz jest może 0,05%.

Pozdro i kup sobie maść na ból dupy.



Jak na razie to ta maść przydała by się tobie.

Nie jest przepłacony? Ile oni zarabiają?
Kto siedzi na trybunach? Weź wyjdź...

20 zł za kort? ok ale "orliki" są za darmo i wiele innych boisk.
Ciągle czytam o tym że "nie było kasy na rozwój, treningi ble ble ble" no k***a księżniczki i panicze w tym tenisie same.
Ile jest sportów gdzie NIKT nie pomaga a jakoś ludzie odnoszą sukcesy a do tego za wygrane nawet sobie za bardzo butów nie kupią!

Dla mnie zajebistym sportem są rajdy samochodowe a też nikt ich nie wspiera na niskim poziomie i w TV nawet o nich cicho i co? I ludzie jakoś jeżdżą i nikt k***a nie płacze "bo nam PZM nie pomaga :( "

Gwardek napisał/a:

Jak można kibicować komuś, kto w ogóle nic nie osiągnął i głucho o nim w każdych mediach?



Jak można kibicować 7 ligowemu LKS Ból dupy skoro nikt o nich nie mówi a o sukcesach też na razie można pomarzyć?


I nie "cebulaku zazdrosny" tylko pokazałem jakimi niektórzy są
sezonowcami! M.in. Ty.

PS.

Gwardek napisał/a:

Co ty wiesz cebulaku zazdrosny. Nie mam zamiaru czytać bredni frajera, który pewnie nawet w łapie rakiety do tenisa nie trzymał, a o graniu nie wspominając.



No jak widać przeczytałeś gówniarzu skoro odpowiadasz ;)

A do tego pewnie ty nigdy kierownicy w dłoni nie trzymałeś i piłki nigdy nie kopałeś/odbijałęś więc mam nadzieję że nigdy nie wypowiesz się na temat jakiegokolwiek sportu poza tenisem!

Zrozumiesz frendzlu żę ja nie hejtuje tenisa jako gry tylko ludzi którzy się nim jarają bo "nasi" ?!

Ps.2

Radwańska na olimpiadzie pokazała co potrafi... Wolała przegrać i jechać grać za kasę.