18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jerzy Janowicz vs Łukasz Kubot - zakończenie meczu

mowbray • 2013-07-04, 10:04
Niby nic sadystycznego, ale historia polskiego tenisa tworzy się na naszych oczach. Osiągnięcie dzieciolubca i alfonsa Fibaka pobite :)


BoryzSadek

2013-07-04, 14:03
Zajebiste. A wam przeszkadza że Jerzy.. moim zdaniem to zawodnik z klasą i z niezwykłym charakterem walczy o swoje gdy wie że mu się należy.

Prescot

2013-07-04, 14:03
guwno jakies, j***na narodowcowa hołota z polskim fllagom

be...........ur

2013-07-04, 14:49
teraz cała polska będzie grała w tenisa a rząd ma w planie wybudowania 1500 kortów tenisowych - kryptonim "mały snobek"

Katakumba

2013-07-04, 14:56
To teraz polska chociaż w tenisa się pokaże z lepszej strony

zarpion

2013-07-04, 15:09
sport nie sport, snobistyczny nie snobistyczny ale prestiżowy - oglądają go ludzie, który stoją wyżej w hierarchii świata i utożsamiają z wyższością zawodników - zawodnik reprezentuje siebie i swój naród i przez to daje do zrozumienia, że ten kraj ma jakieś elementy z tych tworów wyższych. czytaj nie jest to koleś co przyjechał z jakiegoś wyp*zdowa z kraju czwartego świata tylko z cywilizacji.

huhuhu

2013-07-04, 15:11
SZAJBAA dobrze mówi, piwo mu..

Cytat:

Jak można kibicować komuś, kto w ogóle nic nie osiągnął i głucho o nim w każdych mediach?



Nie ośmieszaj się człowieku :facepalm:

mikEWrona

2013-07-04, 15:28
Lubię gościa.

kombbatant

2013-07-04, 15:42
SZAJBAAA napisał/a:

A ja jestem ciekaw ilu z was w ogóle kojarzy zasady tej dyscypliny ;)
Tenis to kolejny rozreklamowany do granic i horrendalnie PRZEPŁACONY sport dla snobów.
Ktoś z was jarał się w ogóle Kubotem, Janowiczem czy Radwańską wcześniej? Chodził/oglądał ich mecze kiedy grali z ogórkami? Nie. Pokazali ich w TV to nagle się kibice znaleźli...



A jak Polacy zaczną wygrywać w sraniu na odległość i pokażą to w TV to też będziesz miał do nich respekt bo mają ducha walki?
k***a każdy sportowiec ma ducha walki (no chyba że nie chce wygrywać ale pokaż mi takiego)!

Sezonowcy...




hehehe juz dawno sie tak nie usmialem :D a czy ja musze sie interesowac tenisem zeby cieszyc sie z sukcesow mojego rodaka??? popie**olilo czyco???

spinasz dupe jakbys wchodzil na mount everest.

Jesli Polacy beda wygrywali w sraniu na odleglosc tez bede im kibicowal:) a co k***a dziwne to takie ???

widze ze szajba Ci odbila.

Fa...........um

2013-07-04, 17:09
Oho ... skończyła się małyszomania i napie**alanie skoczni gdzie się da, teraz zacznie się ogólnonarodowa fantazja masturbacyjna. Zaraz zacznie się budowanie, po orlikach, kortów. I znowu setki tysięcy złotych będzie można rozkraść.

Ja pie**ole.

Janowicz na razie ch*jA w życiu ugrał. Życzę mu szczęścia i powodzenia, ale to nie zmienia faktu, że ugrał ch*jA. Proponuję poczekać z tymi pochwałami etc. aż COŚ WYGRA. Sklepie w finale Federrera czy innego Nadala albo coś. To samo z Radwańską.

A co do samego tenisa. Nudne to to w ch*j. Emocje jak na grzybach. Prawdę napisał SZAAJBA, że to sport dla bogatych dzieci.

Szczam_na_Zakrystii

2013-07-04, 18:39
kombbatant napisał/a:

hehehe juz dawno sie tak nie usmialem :D a czy ja musze sie interesowac tenisem zeby cieszyc sie z sukcesow mojego rodaka??? popie**olilo czyco???



No przydało by się bo jeśli tego nie robisz a zaczynasz się jarać dopiero wtedy kiedy ktoś coś wygra jesteś zwykłym sezonowcem.
Już nie przesadzaj z tym patriotyzmem.
Już widzę jak taka Radwańska po wygranym US Open całuje orzełka (którego nie ma) na koszulce i mówi że to dla Polaków itd. bla bla bla.

kombbatant napisał/a:

Jesli Polacy beda wygrywali w sraniu na odleglosc tez bede im kibicowal:) a co k***a dziwne to takie ???



Tak dziwne i to bardzo.
Kibicować powinno się sercem do tego dyscyplinom które sięlubi i coś o nich wie a nie tylko bo "to nasi".
Na MŚ 2014 choćby zagrali nasi i nawet grali super to i tak będę kibicował Brazylii.
Dziwne nie?

Już to przerabialiśmy z siatkarzami, szczypiornistami, skoczkami narciarskimi a teraz będziemy przerabiać z Tenisem.
Większość nie potrafiła wymienić podstawowego składu drużyny a libero kojarzył się im tylko z pieluchami ale wszędzie "wielcy kibice".
Ze skokami było tak samo znali tylko Małysza i to dopiero jak zaczął wygrywać (ch*j tam że już 10 lat skakał) i to tylko sprzed telewizora, do Zakopanego dupy się ruszyć nie chciało ale co drugi baran na auto naklejał "ADAAAAM LEĆ" i oczywiście wszyscy wielcy znawcy skoków a poza Małyszem nie znali nikogo.

SEZONOWCY!

nocturnodrummer

2013-07-04, 18:54
Kubot to ten od klapek Kubota? jakiś dożywotni endorsement?

kombbatant

2013-07-04, 21:02
SZAJBAAA napisał/a:



No przydało by się bo jeśli tego nie robisz a zaczynasz się jarać dopiero wtedy kiedy ktoś coś wygra jesteś zwykłym sezonowcem.
Już nie przesadzaj z tym patriotyzmem.
Już widzę jak taka Radwańska po wygranym US Open całuje orzełka (którego nie ma) na koszulce i mówi że to dla Polaków itd. bla bla bla.



Tak dziwne i to bardzo.
Kibicować powinno się sercem do tego dyscyplinom które sięlubi i coś o nich wie a nie tylko bo "to nasi".
Na MŚ 2014 choćby zagrali nasi i nawet grali super to i tak będę kibicował Brazylii.
Dziwne nie?

Już to przerabialiśmy z siatkarzami, szczypiornistami, skoczkami narciarskimi a teraz będziemy przerabiać z Tenisem.
Większość nie potrafiła wymienić podstawowego składu drużyny a libero kojarzył się im tylko z pieluchami ale wszędzie "wielcy kibice".
Ze skokami było tak samo znali tylko Małysza i to dopiero jak zaczął wygrywać (ch*j tam że już 10 lat skakał) i to tylko sprzed telewizora, do Zakopanego dupy się ruszyć nie chciało ale co drugi baran na auto naklejał "ADAAAAM LEĆ" i oczywiście wszyscy wielcy znawcy skoków a poza Małyszem nie znali nikogo.

SEZONOWCY!



twoj wybor za kim kibicujesz . ale na ch*j szczekasz jak poj***ny? nikt tym bardziej jakisz szajba z internetu mi nie zabroni jarac sie zwyciestwem Polaka. to co piszesz to sa wlasnie zawody w sraniu-kto dalej wysra ten lepszy:) wiec wygrales-nie znam sie na tenisie nie znam sie na sporcie i nie znam sie na niczym ale moge zwalic konia myslac jak sie tym wszystkim podniecasz tadaaa

Szczam_na_Zakrystii

2013-07-04, 23:37
Odpowiadając pytaniem na pytanie, powiedz mi na ch*j piszesz w internecie że się jarasz wygraną Polaka?
Pochwalić się musisz sezonowcu? :mrgreen:

kombbatant

2013-07-05, 00:29
SZAJBAAA napisał/a:

Odpowiadając pytaniem na pytanie, powiedz mi na ch*j piszesz w internecie że się jarasz wygraną Polaka?
Pochwalić się musisz sezonowcu? :mrgreen:



a ty dalej swoje... widze ze przeciwnik ciezki do rozgryzienia :) a ja sobie pisze co chce a na ch*j to babka wrozyla. nie interesuj sie tak bardzo bo kociej mordy dostaniesz. internetowy wojewodzki sie znalazl, a badz sobie-mi to nie szkodzi :P ale ten twoj bol dupy to zabawny nawet jest :idzwch*j:

Szczam_na_Zakrystii

2013-07-05, 00:39
kombbatant napisał/a:



a ty dalej swoje... widze ze przeciwnik ciezki do rozgryzienia :) a ja sobie pisze co chce a na ch*j to babka wrozyla. nie interesuj sie tak bardzo bo kociej mordy dostaniesz. internetowy wojewodzki sie znalazl, a badz sobie-mi to nie szkodzi :P ale ten twoj bol dupy to zabawny nawet jest :idzwch*j:



Ja również sobie piszę co chce i co myślę.
ch*j ci do tego :D
Ale widzę że nerwy powoli puszczają :mrgreen: Oj słaby przeciwnik się trafił słabiutki :(

Gdybyś chociaż się tym podniecał na zagranicznych forach to bym zrozumiał ale co to kogo tutaj obchodzi że się jarasz tym że wygrał Polak? (z resztą grał z drugim polakiem i jeszcze nic nie wygrał)
:beka:

Kibicujesz to kibicuj w domu a nie jak te pedały na ulicy muszą manifestować swoje popie**olenie!

A dupsko mnie nie boli mam mięciutko pod dupką :D

Sezonowcu ty! :mrgreen: