18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jedziemy Czy nie

Macia016 • 2011-11-27, 23:51
impreza u mnie w domu XD zakonczyla sie jak zakonczyla XD polecam XD :mrgreen: :loldev: sorka za jakość

Machol

2011-11-28, 20:49
Dobry materiał na Sadola autorze!
...ale tylko pod warunkiem, że wstawiłeś to by sadystycznie obdarzyć nasz przech*jowością bijącą od tego filmiku jak odór padliny. Gratulacje!

Robster

2011-11-28, 20:55
lesiot napisał/a:

Jak zwykle, ktoś wstawia przech*jowy i czerstwy filmik, okrasza go opisem i otacza aurą zajebistości i nie dopuszcza nawet do siebie myśli, że 99,99999% populacji na świecie to się nie podoba i jest beznadziejne, więc w komentach próbuje zgrywać cwaniak i jakieś marne riposty wymyśla, licząc że wyjdzie ten chłam na główną (co wcale nie wykluczone bo na sadolu co raz więcej debili co "piwkują" nawet najgorszy chłam).

Tak więc Macia016 pogódź się z tym, że Twoi koledzy to żałosna patologia co nawet dobrze napić się nie umie, ani zachować... Najnormalniej w świecie jesteście nie pierwszą i nie ostatnią bandą wyrostków, które jarają się tym, że gdzieś, jakoś napiją się alkoholu i będą w gimnazjum się chwalić. Problem tylko w tym, że bystrzejsze bandy wyrostków nie nagrywają tego (bo tak naprawdę nie ma co), a tylko patologiczne odpady decydują się na wstawianie tego gdziekolwiek do internetu.
Nie ma to nic wspólnego z "hejtarstwem" jak to sugerujesz, wstawiłeś totalnie ch*jowy chłam, ani śmieszny, ani wzruszający, to nie powinno nawet się w sucharach znaleźć bo zaniżało by ich poziom.
A teraz idź przeproś się z kolegami i znajdź sobie bardziej rozgarnięte towarzystwo, choć obawiam się że to oni powinni zmienić kolegę no cokolwiek wyższych intelektualnie lotów, któremu się wydaje, że super filmik do internetu wrzucił.
Oni kolegują się z Tobą tylko dlatego, że miałeś wolną chatę i znaleźli frajera u którego można się napić, a Ty naiwny się podjarałeś w nadziei, że masz fajnych kumpli.
Ile Ty w ogóle masz lat, że jeszcze Cię picie z kolegami bawi do tego stopnia? 016 to prędzej IQ.



Nigdy nie byłeś mi bliższy przyjacielu. Jaranie się alkoholem to pedalstwo. Picie to nic złego, ale żeby robić z tego powód do dumy, to pie**olona patologia, zakompleksionego polaczka.

Żeliwna_Pięść

2011-11-28, 21:20
Piwko leci za wrzutę bo masz racje, każdy takie coś przeżył, z tym ze nie każdy rozpowszechnia to w internecie, tym bardziej tutaj na sadolu gdzie za takie coś.... a zresztą widzisz jak odreagowała większość wyżej. 2 primo Nie należy bić pijanego trzeba było mu pomóc a nie bić go po twarzy :homer:

0ryginalny

2011-11-28, 21:35
Wole oglądać baby z ch*jami niż to :)
Nic ciekawego...

Mszarny

2011-11-28, 21:38
Fajna meblościanka ;)

Kooron

2011-11-28, 22:12
wielkie pie**olenie jak film był by z Ameryki albo Rosji każdy by się śmiał i wyzywał ich od debili , na h*j wy kombinujecie że jego chata , jego h*jowi kumple ? frajerstwo jeden jebie mu plaskacze a drugi płacze debile są i już jeden frajer a drugi ciamajda i tyle.

Tomows

2011-11-28, 22:46
Fajno, że nakręciłeś jak z kumplami pierwszy raz w życiu alkohol pijecie, ale nas to tak jakby ch*j obchodzi.

Radysh

2011-11-28, 23:00
Kooron napisał/a:

wielkie pie**olenie jak film był by z Ameryki albo Rosji każdy by się śmiał i wyzywał ich od debili , na h*j wy kombinujecie że jego chata , jego h*jowi kumple ? frajerstwo jeden jebie mu plaskacze a drugi płacze debile są i już jeden frajer a drugi ciamajda i tyle.



Mam już trochę lat i wierz mi, nigdy z pijanych napie**alanych przez pijanych kumpli się nie śmiałem. Bo nie miałem okazji. A wierz mi, że walałem się obrzygany po koncertach i jedyne co zaznałem od kumpli to posiniaczone pachy, jak ciągali moje zwłoki, żeby nie widziała mnie policja czy, (ach ta młodość metala) żeby skini mnie nie okopali, tudzież wiara w pogo nie stratowała...
W latach 90tych dorośli mówili, że to my jesteśmy popie**oleni. Ale oglądając takie filmiki jak ten, twierdzę, że obecne nastolatki to kurewsko mało napie**alane przez rodziców jełopy. Nawet k***a instynkt stadny straciliście. Dzieci zafajdanego boga...

Pener

2011-11-28, 23:09
Radysh napisał/a:

Dzieci zafajdanego boga...


jak można tak pisać o Bogu? on taki miły jest...

kicimus

2011-11-28, 23:15
@up sie zaloguje to sie wqrwi

Dee_Loc

2011-11-28, 23:47
aha, jak ten klaps w ~3:11 siadł na ryj to klepiący ma u mnie krate

xblazex

2011-11-28, 23:49
oo czlowieku,to patolnie masz jak ch*j na chacie

torpeda1

2011-11-29, 00:04
Macia016 pamiętaj o pewnej zasadzie, której najgorszy sadol powinien się trzymać, =" NIGDY NIE KOPIE SIĘ LEŻĄCEGO"= Ty wstawiając taki filmik do sieci sam na potępienie się skazałeś. Należało by Tobie i "operatorowi" sprawić porządny wpie**ol, byście tą naukę zapamiętali do końca swojego życia, w przeciwnym wypadku idiotą jesteś teraz i pozostaniesz nim na zawsze. ```Tfu!! W Y P I E R D A L A J !!!!!!!!

Macia016 pamiętaj o pewnej zasadzie, której najgorszy sadol powinien się trzymać, =" NIGDY NIE KOPIE SIĘ LEŻĄCEGO"= Ty wstawiając taki filmik do sieci sam na potępienie się skazałeś. Należało by Tobie i "operatorowi" sprawić porządny wpie**ol, byście tą naukę zapamiętali do końca swojego życia, w przeciwnym wypadku idiotą jesteś teraz i pozostaniesz nim do końca swojego nędznego życia. ```Tfu!! W Y P I E R D A L A J !!!!!!!!