18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jedziemy Czy nie

Macia016 • 2011-11-27, 23:51
impreza u mnie w domu XD zakonczyla sie jak zakonczyla XD polecam XD :mrgreen: :loldev: sorka za jakość

brylant1412

2011-11-28, 08:08
lepiej napić się w samotności niż z debilami

enerpeka

2011-11-28, 10:41
ej twój wafel ksywi się kondom???
fajnie...
przyszłość tego kraju...

lesiot

2011-11-28, 11:12
Jak zwykle, ktoś wstawia przech*jowy i czerstwy filmik, okrasza go opisem i otacza aurą zajebistości i nie dopuszcza nawet do siebie myśli, że 99,99999% populacji na świecie to się nie podoba i jest beznadziejne, więc w komentach próbuje zgrywać cwaniak i jakieś marne riposty wymyśla, licząc że wyjdzie ten chłam na główną (co wcale nie wykluczone bo na sadolu co raz więcej debili co "piwkują" nawet najgorszy chłam).

Tak więc Macia016 pogódź się z tym, że Twoi koledzy to żałosna patologia co nawet dobrze napić się nie umie, ani zachować... Najnormalniej w świecie jesteście nie pierwszą i nie ostatnią bandą wyrostków, które jarają się tym, że gdzieś, jakoś napiją się alkoholu i będą w gimnazjum się chwalić. Problem tylko w tym, że bystrzejsze bandy wyrostków nie nagrywają tego (bo tak naprawdę nie ma co), a tylko patologiczne odpady decydują się na wstawianie tego gdziekolwiek do internetu.
Nie ma to nic wspólnego z "hejtarstwem" jak to sugerujesz, wstawiłeś totalnie ch*jowy chłam, ani śmieszny, ani wzruszający, to nie powinno nawet się w sucharach znaleźć bo zaniżało by ich poziom.
A teraz idź przeproś się z kolegami i znajdź sobie bardziej rozgarnięte towarzystwo, choć obawiam się że to oni powinni zmienić kolegę no cokolwiek wyższych intelektualnie lotów, któremu się wydaje, że super filmik do internetu wrzucił.
Oni kolegują się z Tobą tylko dlatego, że miałeś wolną chatę i znaleźli frajera u którego można się napić, a Ty naiwny się podjarałeś w nadziei, że masz fajnych kumpli.
Ile Ty w ogóle masz lat, że jeszcze Cię picie z kolegami bawi do tego stopnia? 016 to prędzej IQ.

Passea88

2011-11-28, 13:03
Ja się pytam, gdzie byli rodzice w obliczu takiej tragedii ?!

Zwykla Lajza

2011-11-28, 13:16
Ja pie**ole, na h*j to wstawiłeś tu? Czym chciałeś się z nami podzielić? Tylko szczerze proszę.

Macia016

2011-11-28, 13:26
Lesiot przepraszam ale naprawdę nie chce mi się tyle czytać napisz mi to w liście i wyślij bo mnie oczy bolą jak na kompie czytam. hmm akurat to 016 nie ma nic związanego z moim wiekiem.
Passea88 rodzice byli u siebie w domu. mieszkanie jest moje
Zwykla Lajza hmm czym się chciałem podzielić, tym samym co 90% sadoli dzieli się na tej stronie każdego dnia. jak nie macie czegoś inteligentnego do powiedzenia to naprawdę szkoda komentować, jak się nie podoba to Scroll 2-3 razy w dol i juz nie ma filmiku. :) Uwielbiam za to sadola i ludzi na tym forum choć by nie wiadomo co wrzucić zawsze zjada z góry na dol. ludzie to jest sadistic może zaczniemy tu wrzucać filmiki z mongolskiego baletu lub innego chłamu

Rafal1757

2011-11-28, 13:36
nagrać mozna, bo później beka jest, mozna powspominać. Ale takich rzeczy do internetu się nie wstawia.

Macia016

2011-11-28, 13:40
wstawiłem za zgoda jednego jak i drugiego

lesiot

2011-11-28, 14:14
Macia016 napisał/a:

Zwykla Lajza hmm czym się chciałem podzielić, tym samym co 90% sadoli dzieli się na tej stronie każdego dnia


Chcesz powiedzieć że 90% wstawek na sadisticu to patologiczny chłam z własnych pijackich imprez?

Macia016 napisał/a:

jak nie macie czegoś inteligentnego do powiedzenia to naprawdę szkoda komentować


Jak nie masz nic ciekawego do wstawienia to nie wstawiaj nic, a nie tłumacz się później, że można ominąć.

Macia016 napisał/a:

Uwielbiam za to sadola i ludzi na tym forum choć by nie wiadomo co wrzucić zawsze zjada z góry na dol.


Nie zawsze... z góry na dół zjechane są tylko idiotyczne i ch*jowe wstawki - czyli dokładnie takie jak Twoja.

Macia016 napisał/a:

ludzie to jest sadistic może zaczniemy tu wrzucać filmiki z mongolskiego baletu lub innego chłamu


No właśnie to jest sadistic... i nie widzę tu miejsca na filmiki pokazujące patologię gimbusów jarających się alkoholem i tym że się w końcu pierwszy raz w życiu napili czegoś co ma więcej niż 0,001% alkoholu, które nawet nie są w najmniejszym stopniu śmieszne.

Ponury Knur

2011-11-28, 16:37


Boże jaki żal... i z filmiku i z gościa że ma ch*jowych kolegów.

cannabis7777

2011-11-28, 16:50
ratuje wszystkim 4 minuty życia. Wieśniak stojący nie dostał w końcu wpie**olu od siedzącego, chociaż ja osobiście bym mu wybił zęby za coś takiego. No i pojechali, ale to akurat każdego ch*j obchodzi.

racoon

2011-11-28, 16:50
k***a fajni z was kumple, poza tym smieszne w ch*j to jest, naprawde... Klepie go po ryju na zgonie bo na trzezwo to by kozak dostal wpie**ol az by nie wiedzial w ktora strone sie wyjebac

gregor40

2011-11-28, 17:19
Szczeniak ledwo do włącznika światła dorasta, w barach szeroki na jedne grabie i twardy bo trzeźwiejszy. Ech, dzieciarnia, bo pić trza umić

Sukkub_

2011-11-28, 17:27
fajnych masz kolegów....

WhyMe?

2011-11-28, 17:44
Za domówkę daje piwo!