18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jedzenie ala jedzenie Adbuster

nw4d • 2013-02-17, 20:43
Kolejny odcinek adbustera



Jak robią nas w ch*ja producenci soków,mleka,kotletów oraz masła.

denardes

2013-02-17, 20:49
zaraz zacznie się pie**olenie i hejtowanie mańka jak zwykle, dlatego z góry ch*j wam wielki w dupe, nie podoba się nie oglądać i nie komentować.

nw4d

2013-02-17, 20:50
Ciekawy odcinek warty obejrzenia.

Pater patriae

2013-02-17, 21:04
nw4d napisał/a:

Ciekawy odcinek warty obejrzenia.



Posty sobie nabijasz w temacie, czy co?

Co do odcinka, to chyba każdy już wie, że z jedzeniem ze sklepów trzeba uważać, najlepiej trochę poszukać i kupować mięso, czy jajka od rolnika (droższe, ale przynajmniej to jest MIĘSO), warzywa i owoce na jakichś bazarach (wystarczy porównać smak takiego pomidora ze sklepu z tym z ogródka), samemu próbować zrobić dżemy, czy soki, itd.

Może i więcej pie**olenia z tym wszystkim, ale na dłuższą metę się pewnie opłaci, bo jestem przekonany, że jedzenie tego całego gówna ze sklepów jakoś wpłynie jednak na zdrowie, a wtedy będzie dużo pie**olenia po szpitalach i aptekach.

U nas jeszcze nie jest tak źle jak na zachodzie, gdzie taki proceder trwa już od kilkudziesięciu lat (każdy obcokrajowiec chwali naszą żywność), ale z roku na rok jest gorzej.

Preeezes

2013-02-17, 21:06
Żadna mi nowość. Na pewno ludzie mieszkający na wsi zdrowiej się odżywiają niż Ci wielcy miastowi co się naśmiewają z "wieśniaków" Sam często jeżdżę do babci na wsi i nie da sie porównać masła czy mleka sklepowego do tego swojskiego ;) ch*j tam ,że tłuste. Ktoś powie tłuszcz nie zdrowy a czy chemia w tym gównie zdrowsza ?

nw4d

2013-02-17, 21:06
Pater patriae napisał/a:



Posty sobie nabijasz w temacie, czy co?

Co do odcinka, to chyba każdy już wie, że z jedzeniem ze sklepów trzeba uważać, najlepiej trochę poszukać i kupować mięso, czy jajka od rolnika (droższe, ale przynajmniej to jest MIĘSO), warzywa i owoce na jakichś bazarach (wystarczy porównać smak takiego pomidora ze sklepu z tym z ogródka), samemu próbować zrobić dżemy, czy soki, itd.

Może i więcej pie**olenia z tym wszystkim, ale na dłuższą metę się pewnie opłaci, bo jestem przekonany, że jedzenie tego całego gówna ze sklepów jakoś wpłynie jednak na zdrowie, a wtedy będzie dużo pie**olenia po szpitalach i aptekach.

U nas jeszcze nie jest tak źle jak na zachodzie, gdzie taki proceder trwa już od kilkudziesięciu lat (każdy obcokrajowiec chwali naszą żywność), ale z roku na rok jest gorzej.

Piwa sobie nabijasz w temacie czy co?

Stoho

2013-02-17, 21:07
Piwo za uświadamianie społeczeństwa na jak wielkim polu jest robione w ch*jA :D

Barejski

2013-02-17, 21:09
Pater patriae napisał/a:


U nas jeszcze nie jest tak źle jak na zachodzie, gdzie taki proceder trwa już od kilkudziesięciu lat (każdy obcokrajowiec chwali naszą żywność), ale z roku na rok jest gorzej.



No, ostatnio się przekonałem o naszej cudownej żywności właśnie na zachodzie.
Parówki (kiełbaski?), Nasze pyszne ("DOBRE BO NA POLSKIM GÓWNIE PĘDZONE, BLURGHFLURGH") Sokołowa - 25% zawartości mięsa. Dla porównania NAJTAŃSZE parówki z Lidla - 87% mięsa.
Podsumowując: DOBRE BO POLSKIE.

Pater patriae

2013-02-17, 21:23
nw4d, nie mogłeś tej swojej informacji napisać w opisie tematu? Tak się na te "piwa" łasisz?

lehulehu

2013-02-17, 21:26
dawac te browary jak wam sie nie podoba!

-57-

2013-02-17, 21:28
po prostu wpie**alamy atrapy żarcia ...

Inoquez

2013-02-17, 21:33
niech nie pie**oli tyle tylko kupi krowe i świnie i bedzie miał w 100% świeże i naturalne osrołek

Ar...........ch

2013-02-17, 21:36
Ameryki kolega AdBuster nie odkrył.

Każdy, komu zależy na kupowaniu dobrej jakości produktów (nie, nie premium, tylko nie nasączonych chemią właśnie) automatycznie sprawdza etykietę i jest już nawet po samym wyglądzie produktu w stanie określić co może znajdować się w środku i wie, czego od razu unikać.
Nie wiem jak można pomylić kotlety prosto z probówki i w kolorowym opakowaniu ze zwykłymi kotletami z mięsa do przygotowania a'la babcine ;) Swoją drogą, jakość mięsa w marketach to również ogromna masakra. Nie mówiąc o sposobach jego pozyskiwania i traktowaniu zwierząt hodowlanych, ale to temat na inny temat...

Soki i napoje to też temat typu kolorowa rzeka. Wszystko teraz jest jak najbardziej naciągane. A napojów bardzo nie warto pić.

Idea słuszna. Warto nie dawać się wrabiać przez markety, a o to coraz trudniej.

Numer z Vitamin Shot'em widziałem już w innym filmiku.

Powodzenia wszystkim wybierającym się na zakupy ;)


MisioIgliwiec

2013-02-17, 21:38
Wystarczy pójść do Biedronki i spróbować niektórych 'potraw'. Byłoby materiału na kilkadziesiąt odcinków.

Mizantrop

2013-02-17, 21:38
Żyjemy w kraju, w którym w czasie powodzi piekarze potrafią doj***ć cenę 20pln za bochenek chleba, gdzie ludzie oczerniają JPII, a sądy wydają adresy zamieszkania świadków w procesach nie jest więc niczym dziwnym, że producenci jedzenia robią ludzi w ch*ja i dorabiają się na niewiedzy klientów.