18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jedzenie ala jedzenie Adbuster

nw4d • 2013-02-17, 20:43
Kolejny odcinek adbustera



Jak robią nas w ch*ja producenci soków,mleka,kotletów oraz masła.

du...........s6

2013-02-17, 23:55
on mówi o wgnieceniu w puszce, a tak naprawde podpatrzyl w necie film jak goscie rozkmnili te shoty... fryzure tez masz ch*jowa

ans83[Ż]

2013-02-18, 00:10
k***a, czy nikt nie nauczył się, że jeżeli na opakowaniu nie jest napisane masło, mleko czy sok to wiadomo, że to będzie margaryna, produkt UHT czy napój?????

kaziolord

2013-02-18, 03:44
Po obejrzeniu odcinka zacząłem rozcinać puszkę z piwem (Żywiec)

Krak

2013-02-18, 08:38
denardes napisał/a:

zaraz zacznie się pie**olenie i hejtowanie mańka jak zwykle, dlatego z góry ch*j wam wielki w dupe, nie podoba się nie oglądać i nie komentować.



Tylko po ch*j to na sadisticu wisi, zresztą to co przedstawia jest w sam raz dla małosprawnej umysłowo gimbazy wychowującej się na reklamach.

saseq

2013-02-18, 16:24
denardes napisał/a:

zaraz zacznie się pie**olenie i hejtowanie mańka jak zwykle, dlatego z góry ch*j wam wielki w dupe, nie podoba się nie oglądać i nie komentować.



Ja pie**ole,zbieranie piw na sadolu. On ma k***a mać na imie MAREK więc :idzwch*j: .

sidian

2013-02-18, 16:57
Od kiedy zacząłem zwracać uwagę na etykiety nie mam siły chodzić na zakupy, bo kupno j***nego masła trwa j***ne dziesięć minut. Zanim przewalę pół j***nej półki i wygooglam połowę j***nego syfu z j***nych etykiet przeklinając moją przech*jową znajomość chemii mija tyle czasu, że mógłbym sam to masło ubić z mleka. Tylko weź najpierw jakieś k***a znajdź.

Nienawidzę zakupów. Wywołują u mnie agresję :) .

LechKaczyński

2013-02-18, 19:57
denardes dostał najwięcej piw ? Widać poziom użytkowników tej strony.

marna

2013-02-19, 18:15
LechKaczyński napisał/a:

denardes dostał najwięcej piw ? Widać poziom użytkowników tej strony.



dokładnie, najlepiej widać go po tak wzniosłych postach jak ten Twój :-/

Goly567

2013-02-20, 22:41
Piwo za to że używa CRKT.

OpenStreetMaps

2017-04-21, 23:02
WSZYSTKIEMU SĄ WINNE Zj***nE WSZECHOBECNE REKLAMY ! NIENAWIDZĘ REKLAM !

Oglądajcie moje filmy bez nich !

NIE ZARABIAM PRECZ Z KOMERCJĄ !
Dla obrońców reklam i frazesu o dźwigni handlu
Przedstawiam drugą nigdy nie pokazywaną stronę medalu .
Reklamy to ponoć dźwignia handlu, ale nikt nie mówi o tym że tą dźwignię dźwigać musimy my wszyscy.
Zastanawiacie się kto płaci za te wszystkie reklamy emitowanie w nadmiarze bez opamiętania ?
Płacą konsumenci !!!
Jak to możliwe że reklamy są przyczyną drożyzny?
skoro i tak ich koszt ma zrekompensować się wzrostem sprzedaży.
Jak się głębiej zastanowić to nie jest to aż tak oczywiste?
Minuta telewizyjnej reklamy kosztuje średnio 100 000 zł
Co się dzieje gdy jakaś firma zaczyna inwestować w reklamę ?
Notuje chwilowy wzrost sprzedaży a dlatego tylko chwilowy bo konkurencja nie śpi i natychmiast pojawiają się kontr reklamy konkurencji , nakręca się prawdziwa wojna na kosztowne kampanie reklamowe własnych produktów , przy czym konkurencja robi dokładnie to samo .
I teraz najważniejsze pytanie jak olbrzymie nakłady na kampanie reklamowe mogą się w ogóle zwrócić skoro ogólna konsumpcja zawsze będzie podobna , A klienci podzieleni Jedna grupa konsumentów kupi u firmy "A" a druga grupa u firmy "X"
Konsument i tak nie zużyje więcej proszku do prania niż zwykle , nie zje więcej żywności , nie podwoi ilości pasty kładzionej na szczoteczkę czy też nie zużyje więcej par butów .
Dlatego ceny rosną , jakość spada , i maleje ilość produktu w opakowaniu.
Dzięki reklamom tracimy cenny czas i część życia
dając się często wmanipulować telewizji w oglądanie ciekawego programu który mógłby być krótki i pozwoliłby uwolnić się jak najszybciej od szklanego ekranu do innych zajęć. Ale program ten celowo jest tak poprzecinany przerwami reklamowymi w kluczowych najciekawszych momentach że czyni z ludzi niewolników telewizora na kilka godzin.
Dzięki reklamom tracimy też pieniądze i zdrowie
Tak ZDROWIE bo żadnym firmom w tym szalonym wyścigu szczurów nie opłaca się inwestować w jakość produkowanej żywności . Ważniejsze są nakłady na reklamę i kolorowe opakowanie w środku którego jest najgorsza chemiczna żywność ,wyprodukowana jak najtańszym kosztem z byle czego.
Po czym katuje się dodatkowo ludzi kolejną porcją reklam tyle że suplementów diety i leków w często w cenie złota jeśli przeliczyć te miligramy substancji leczniczej na cenę kruszcu .
A zależność wzrostu ceny produktu w trakcie trwania jego kampanii reklamowej w przypadku farmaceutyków jest najbardziej widoczna.

Do tego nadmiar reklam szpeci architekturę i przestrzeń publiczną

Reklamy nas nieustannie spamują i trolują .
Jakimiż to trzeba być jeleniem żeby odwdzięczać się myśliwemu za to że na nas poluje.
I finansować te firmy.
"FIRMY ZALEWOWE" zalewające świat potokiem chłamu reklamowego.

Dlatego jeśli macie odczucie że jakaś dziadowska firma tak jak "MENDA EXPERT"
Przegięła z nękaniem was swymi wkuwającymi reklamami ,to niech mottem osób którym nadmiar reklam też się nie podoba będzie tekst:

SRAM NA REKLAMOWY SPAM Ludzie już mają serdecznie dość reklam pod każdą postacią ZA WASZE NACHALNE REKLAMY NIKT NIE KUPI U WAS CHAMY! I zobaczycie jaka będzie HUCPA GDY REKLAMA OKAŻE SIĘ PRZYCZYNĄ BANKRUCTWA!

Precz z Nadmiarem Reklam !!!

Ps.
Czarny scenariusz to taki że:
reklamy niedługo wcisną do gier komputerowych jako przerywniki w najciekawszym momencie , takie niedające się wyłączyć demo.

[youtube]