18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jedzą rybę, jedzą rybę

suborg • 2021-10-11, 19:17
Kompilacja kuchni kitajskiej


Ojciec.zmian

2021-10-11, 21:34
Te nasze julki od karpi to by na druga stronę wywinęło jakby to ktoś w Polsce zrobił

ARock

2021-10-11, 21:38
gre.g napisał/a:

Co za obleśny naród.



i takie k***y, ten obleśny naród rządzi światem

Jerzy_Owsik napisał/a:

i co się k***a dziwicie ? przynajmniej mają pewność że wpie**alają swieżutkie żarcie a nie myte w Ludwiku kiełbasy i szynki.



Twoja stara sie pociera Ludwikiem...

nodebil

2021-10-11, 21:43
k***a, ze wsi jestem i przy świniobiciu nie raz miskę trzymałem, ale wk***ia mnie patrzenie jak ktoś z cierpienia "żywego bydlęcia" robi sobie tradycję i specjalnie cierpienie przedłuża. Prosta zasada- zabijasz zwierzaka, twoje święte prawo ale pie**olnij go raz a porządnie w łeb, żeby się męczyć nie musiał.
j***ne kitajce.

Papież69

2021-10-11, 21:48
dadar123 napisał/a:

A Polaki nie wpie**alają cielęciny ubijanej prądem albo wrzącym olejem, ewentualnie jednocześnie? Widziałeś kiedyś proces? Polecam, bo po tym zostaniesz orędownikiem wegetarianizmu , chyba że udajesz "tfarciela"



Mięso to mięso jak przyjdzie kryzys i głód zajrzy ci do dupy padną sklepy i nie kupisz swojego bio humusu to pierwszy padniesz albo sam zaczniesz wpie**alać co popadnie...

dadar123

2021-10-11, 21:59
Papież69 napisał/a:

Mięso to mięso jak przyjdzie kryzys i głód zajrzy ci do dupy padną sklepy i nie kupisz swojego bio humusu to pierwszy padniesz albo sam zaczniesz wpie**alać co popadnie...



Nie wiem co to jest bio humus, jem głównie mlekopodobne, bo takie żarcie lubię. Dodam, zanim się rozpędzisz ze swoimi gównodywagacjami, że jestem dzieckiem komuny i mimo wszystko nie przepadam za mięsem. Ale idąc za Twoja dywagacją, choć z p*zdy wziętą, gdy padną sklepy to... zasieję/zasadzę sobie czosnek/cebulę, pomidory i w ch*j innych rzeczy. A jak będzie całkiem źle to wpie**olę dżdżownicę i szarańczaki bez skrupułów. Wątpię, żebyś to zrozumiał, ale nadzieja zawsze trwa..., jak nadzieja matematyka na zrozumienie wzoru na kolejność działań

djpyza

2021-10-11, 22:03
Adam_WKLADAM napisał/a:

Nie bardzo rozumiem twoj tok myslenia bo porownujesz wpie**alanie na zywca nowo narodzonych szczurow w sosie sojowym z tym jak ubija sie zwierzeta chodowlane... chociaz szczerze jak mial bym wybierac to ja wole zjesc cielecinke ubita pradem niz jesc to gowno ktore serwuja na filmiku.
A wegetarianizm mi nie grozi bo nie jestem umyslowo chory



;D 1000% racji opieram :D wege świry :D kij im w oko :D

wSAD

2021-10-11, 22:05
Raki też żywcem u nas się na wrzątek wrzuca.

dadar123

2021-10-11, 22:15
djpyza napisał/a:

;D 1000% racji opieram wege świry kij im w oko



Dałem okejkę tylko dlatego, że nie jestem "wege świr". Resztę dopisałem wyżej

trebles121

2021-10-11, 22:41
ta atomówka im nic nie dała do myślenia jak widać

Kurisu

2021-10-11, 22:58
Dziwicie się im, ale przynajmniej nie głodują jak w Afryce.

CallMeDex

2021-10-11, 23:04
j***ne brudasy sp***oliny umysłowe

maryjanos

2021-10-11, 23:27
Nie wiem ile w tym prawdy, ale wydaje się to mieć sens... Ktoś tu kiedyś napisał, że za czasów wielkiego głodu, który zafundował im Mao, urynoskórni, żeby przeżyć nauczyli sie wpie**alać całe te robactwo, czy ugotowane, czy surowe czy dogorywające... no i tak im zostało.

Pitok

2021-10-11, 23:59
gre.g napisał/a:

Settings



U nas je się świńskie flaki... fermentowane ogórki... wygotowany łój z kury i nie tylko. Dla wielu to jest obrzydliwe i nie do zjedzenia, a na sama myśl zbiera im się na wymioty.
Myślę, że każde państwo ma coś czymś się zajada, a dla innych jest to obrzydliwe. Chociaż kitajce, to jednak specyficzna kategoria :D

Myxxer

2021-10-12, 00:53
Jaka kuchnia? Przecież oni wpie**alaja wszystko co ma nogi, może poza stołem

ZaSwojePiję

2021-10-12, 08:15
Adam_WKLADAM napisał/a:

Nie bardzo rozumiem twoj tok myslenia bo porownujesz wpie**alanie na zywca nowo narodzonych szczurow w sosie sojowym z tym jak ubija sie zwierzeta chodowlane... chociaz szczerze jak mial bym wybierac to ja wole zjesc cielecinke ubita pradem niz jesc to gowno ktore serwuja na filmiku.
A wegetarianizm mi nie grozi bo nie jestem umyslowo chory



Twojego toku*