18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jedyną stałą rzeczą w człowieku jest zmienność...

~olivier • 2019-08-31, 00:26
Filmik przedstawiający zmianę miłości rodzicielskiej w przywiązanie...


homorek

2019-08-31, 13:38
Nie lubię dzieci bo długo się gotują. Ale każdą k***ę co się pastwi nad dzieckiem w czynie społecznym bym sprzedał arabom.

barszczzuszkami

2019-08-31, 15:00
Ani nie jękła. Twarda mała. W przyszłości będzie mogła grać w produkcjach BDSM dla fetyszystów, o ile dożyje przy takiej matce.

edmund

2019-08-31, 15:44
Katie napisał/a:

Gówno wam da wasze darcie p*zdy w komentarzach cioty, i tak będą dalej katowali dzieci na całym świecie, również w naszym kraju. Także zamknijcie wszyscy mordę, jesteście żałośni.



masz rację, bo w każdym kraju nie brakuje pojebów,
ale w wielu komentarzach masz współczucie oraz bezsilność
frustrację i wkórwienie, więc
sam/a/ zamknij mordę

tantof

2019-08-31, 15:53
Spokojnie, Mała jak podrośnie, sama powyrywa chwasty. Jestem o tym przekonany. Dzielna Dziewusia, nie to co nasi kibole wyklęci..

Spokojnie, Mała jak podrośnie, sama powyrywa chwasty. Dzielna Dziewusia, nie to co nasi kibole wyklęci.

up jakaś czkawka.

Smokw

2019-08-31, 17:23
eh a już po gościu na deskorolce miałem taki dobry humor... :(

AbuyinDjadirIbnOmarK

2019-08-31, 18:34
po jakiemu ona tam pie**oli to nawet chińskiego nie przypomina

elda1987

2019-08-31, 22:19
Dzisiaj napisał/a:

dziennie sadzonych jest pierdylion drzew. pluca sruca - karczowanych sa tysiace hektarow a w ich miejsce tyle samo sie sadzi - zeby pozniej moc wycinac. To nie jest wegiel czy ropa, ze wykopiesz i nima. Takie perpetum mobile - sadzisz i karczujesz, potem wracasz do tego co uroslo i karczujesz...



Co ty pierdzielisz

:lol:

Drzewa pod wycinke to najczesciej drzewa iglaste, a z tego tlenu zbyt dużo nie ma. Amazonskie lasy to setki lat wzrostu i rozrostu, a nie komercyjne płatna je z młodymi drzewkami, które zanim zaczną cokolwiek produkować, to już są przerabiane na meble z Ikei.


Co do filmu- przykre to i smutne. A mała pewnie dostała dużo więcej batow tylko dlatego, że nie płakała. Wydaje mi się, że ta kobietę jeszcze bardziej to denerwowalo.
:-?

Xs...........33

2019-09-01, 01:24
Oh ah zło jest złe itp, a za 15 minut o tym filmiku i tak wszyscy zapomną ;p

edekzelian

2019-09-01, 22:51
k***a, ona już nawet nie płacze. Ona musi non stop wpie**ol dostawać.

mati35mm

2019-09-02, 00:44
Zaj***l bym takich rodziców. Ja rozumiem że to sadistic ale reagować trzeba . Znajdę ich .....

pigmey

2019-09-03, 00:40
~Velture napisał/a:

Można się tysięczny raz rozpisywać o tym więc z innej beczki jebnę.
Po ch*j ci zwyrodnialcy jak katują swoje dzieci to biorą i nagrywają własne wyczyny? Później to oglądają? Pokazują znajomym? Odpalają swoim dzieciom aby pokazać im? No po co to nagrywają a później jeszcze do neta takie nagrania trafiają. Z jednej strony fajnie jak sami na siebie robią dowody bo ułatwia to pracę organów ścigania ale z drugiej strony to jest całkowicie bez sensu.



Obawiam się, że są ludzie którzy płaca za takie filmy, wobec czego są kręcone na sprzedaż. Ale może po prostu za długo żyję na tym ziemskim padole i za dużo sobie wyobrażam...

JednorękiBandyta

2019-09-04, 23:34
~Velture napisał/a:

Można się tysięczny raz rozpisywać o tym więc z innej beczki jebnę.
Po ch*j ci zwyrodnialcy jak katują swoje dzieci to biorą i nagrywają własne wyczyny? Później to oglądają? Pokazują znajomym? Odpalają swoim dzieciom aby pokazać im? No po co to nagrywają a później jeszcze do neta takie nagrania trafiają. Z jednej strony fajnie jak sami na siebie robią dowody bo ułatwia to pracę organów ścigania ale z drugiej strony to jest całkowicie bez sensu.



Film do rodzinnego albumu ot co...Może u nich to taki obyczaj? Jeszcze się będą z tego śmiać :)