18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jedyną stałą rzeczą w człowieku jest zmienność...

~olivier • 2019-08-31, 00:26
Filmik przedstawiający zmianę miłości rodzicielskiej w przywiązanie...


jo...........at

2019-08-31, 08:06
ma ktoś link do drugiej części z rolą główną matki

Budrys2000

2019-08-31, 08:12
VanishingPoint napisał/a:

Amazonia płonie! Płuca planety. Apokalipsa zbliża się wielkimi krokami lecz my tego nie dostrzegamy.



Do tego tęczowa dżuma, lewacka zaraza, feministyczna gangrena. Armagedon jest blisko ;-)

aaaaaaaaaaaaaa

2019-08-31, 09:00
WyTATUuje sobie nogi i nie będzie śladu...

~Angel

2019-08-31, 09:58
Długa ta gra wstępna. Tak to jest jak się ogląda pisiąt twarzy Greya.

Uryneusz

2019-08-31, 11:35
Katował bym tą k***ę tygodniami gdybym ją dostał w swoje rece :-x

Dzisiaj

2019-08-31, 11:52
VanishingPoint napisał/a:

...Amazonia płonie! Płuca planety. Apokalipsa zbliża się wielkimi krokami lecz my tego nie dostrzegamy.



dziennie sadzonych jest pierdylion drzew. pluca sruca - karczowanych sa tysiace hektarow a w ich miejsce tyle samo sie sadzi - zeby pozniej moc wycinac. To nie jest wegiel czy ropa, ze wykopiesz i nima. Takie perpetum mobile - sadzisz i karczujesz, potem wracasz do tego co uroslo i karczujesz...


extremetube

2019-08-31, 11:53
Dobre. Nie wiem jak Wy ale ja przy tym doszedłem :)

neonline

2019-08-31, 12:19
Sadistic.pl w skrócie :
Katowanie Dziecka - Admini i Moderatorzy OK
Katowanie zwierząt - Admini i Moderatorzy NIE OK..

Logika k***a.... sadola

Mors_Nigra

2019-08-31, 12:27
~Velture napisał/a:

Można się tysięczny raz rozpisywać o tym więc z innej beczki jebnę.
Po ch*j ci zwyrodnialcy jak katują swoje dzieci to biorą i nagrywają własne wyczyny? Później to oglądają? Pokazują znajomym? Odpalają swoim dzieciom aby pokazać im? No po co to nagrywają a później jeszcze do neta takie nagrania trafiają. Z jednej strony fajnie jak sami na siebie robią dowody bo ułatwia to pracę organów ścigania ale z drugiej strony to jest całkowicie bez sensu.



Często bywa, że suka nagrywa coś takiego, żeby skrzywdzić przycichnie/emocjonalnie byłego partnera, szczególnie w krajach azjatyckich. Innego powodu do tej pory nie słyszałem. Bierze taka k***a nagrywa i wysyła albo spotyka się z byłym i mu pokazuje.

zahun

2019-08-31, 12:28
ZAj***l BYM Kazdego doroslego kroty porownuje swoja sile do kilki latka(i) na szubienice z k***aaaa

hanney

2019-08-31, 12:31
Kary cielesne działają tylko w przypadku niewolników. Dziewczynka przez matkę będzie miała najprawdopodobniej rozwaloną przyszłość - tak to działa niestety (no chyba, że jest psychicznie twardą sztuką - nie fizycznie, bo z tym każdy sobie w końcu poradzi).

Skończcie pierdzielić. Rośnie nam super sadolowa dziewczynka, która będzie lubiła ostre rżnięcie. Marzenie każdej matki.

Nattttsjel

2019-08-31, 12:51
Spokojnie Sadole, spokojnie. młoda podrośnie, starzy staną się słabsi i wtedy się odegra

gabriel0

2019-08-31, 12:56
To brzmi jakby jej uczyła jakiegoś wiersza na pamięć. Nauka czasem wymaga poświęceń.

Hafnarfjodur

2019-08-31, 13:01
Przynudzę. Troszkę interesowałem się tematem wpływu traum z dzieciństwa na dorosłe życie ludzi. Czasami naprawdę wiele staje się jasne, dlaczego ludzie dorośli zachowują się tak , a nie inaczej. Co prawda, nic nie zwalnia nas z używania sumienia ( i nie jest to żydowski wynalazek jak powiedział Adi). Reasumując ludzie bo takich traumach z dzieciństwa (katowanie, r*chanie przez wujka, wiecznie pijany stary) dzielą się na dwie grupy tych co się stają dużymi dziećmi bo nie mieli w miarę beztroskiego ( bo idealnej rodziny nie ma ) dzieciństwa i są totalnie nieporadni ( deprechy, chlanie, ćpanie, fobie, brak asertywności itp.) albo ... co ciekawe na tych co powielają schemat zachowań po starych czy po innych, którzy ich krzywdzili i robią swoim dzieciom innym ludziom to samo i to też jest poj***ny mechanizm radzenia sobie z nieprzerobionym strachem. Reasumując: Pewna Żydówka trafiła do obozu jako nastolatka, przeżyła, założyła rodzinę i urodziła córkę. Wiecie jak ją wychowywała ? Ano napie**alała ją gumowym czymś , pluła jej w twarz i wyzywała (sic !) "TY mała żydowska świnio !" i taki był jej mechanizm radzenia sobie ze wspomnieniami związanymi z kuracją, którą jej zapewniła pewna niezbyt delikatna pani kapo z obozu. I ogólnie patrząc na rodzaj ludzki, nie wiem czy Biblia ma rację , że stary, brzydki Szatan nas zepsuł ,czy tak już się zj***liśmy w tej jaskini bo nas wk***iały komary wielkości dłoni i śmierdząca dupa starej szamanki i ewolucji w końcu wyj***ło korki, to boję się , a nie chciałbym tego bo mam tak jak wy mimo wszystko chęć do życia , że najlepsze co nam się może przydarzyć to jak to wszystko wreszcie pie**olnie. Kurtyna ....

Rejti

2019-08-31, 13:03
Gówno wam da wasze darcie p*zdy w komentarzach cioty, i tak będą dalej katowali dzieci na całym świecie, również w naszym kraju. Także zamknijcie wszyscy mordę, jesteście żałośni. :kawa: