18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jechałem szybko gdyż lubię zapierdalać

~Velture • 2023-08-11, 15:05
Wina tuska :ciasteczkowy:



Bart47

2023-08-11, 15:11
Pewnie jakiś ogrodnik, trawę chciał skosić przy jezdni.

flejtuch

2023-08-11, 15:36
A ja Wam mówię, że to wina pedała na motorze z tyłu...

Cosmo85

2023-08-11, 16:40
i zajebista fura rozj***na a ja 3 lata zbieram żeby sobie używanego golfa kupić....

Masan

2023-08-11, 17:04
Jakbym jechał na motorku, za kimś kto na łagodnym łuku nie potrafi auta opanować(ten pierwszy łuk, nie ten gdzie się rozj***ł), to od razu bym zwolnił, bo wiadomo, że dzban się rozjebie

trytodie

2023-08-11, 17:52
Cosmo85 napisał/a:

i zajebista fura rozj***na a ja 3 lata zbieram żeby sobie używanego golfa kupić....



Bo jesteś przegrywem

SpeedyG

2023-08-11, 17:55
Masan napisał/a:

Jakbym jechał na motorku, za kimś kto na łagodnym łuku nie potrafi auta opanować(ten pierwszy łuk, nie ten gdzie się rozj***ł), to od razu bym zwolnił, bo wiadomo, że dzban się rozjebie



Podsterowność- mówi coś to panu, Panie Ferdku?
Debil za szybko wszedł w zakręt, za późno i za lekko hamował- ewentualnie mógł nie trzymać się pasa ruchu tylko ścinać zakręt. W teorii wyścigów najważniejsze jest znalezienie punktu hamowania i punktu odpuszczenia hamulca a wciśnięcia gazu, z drugiej strony trzeba znać praktyki rajdowe bo w tym wypadku tylko drift czy tam power slide mógł go uratować.

zbigniewz

2023-08-11, 17:57
spadł w dół? ma ktoś jakieś źródło?

Wrazliwa_Zuzia

2023-08-11, 18:05
Panowie ja apeluje idzie się dużo kochać ze swoimi żonami, partnerkami, albo idźcie pobiegać, jest tyle fajnych form odreagowywania, a nie taka jazda, która jest niebezpieczna i dla Was samych i dla ludzi wokół. Nie wiem komu to może imponować jak facet jeździ brawurowo - na pewno nie porządnej kobiecie. Dbajcie o siebie ;) (i nie generalizuje na pewno są też kobiety, które jeżdżą bardzo szybko i niebezpiecznie, ale raczej rzadziej się to dzieje). Jeszcze dalej mi się to kojarzy z tym synem Peretti :(

LubięWdupę

2023-08-11, 18:06
Cosmo85 napisał/a:

i zajebista fura rozj***na a ja 3 lata zbieram żeby sobie używanego golfa kupić....



A co to za samochód?

takamahi

2023-08-11, 20:29
PedałyiUkryDoGazu napisał/a:

A co to za samochód?



Zajebisty

Geraldinio

2023-08-11, 21:00
VeIture napisał/a:

Wina tuska



Pasek TVpis:

"Tusk winny śmierci wielu kierowców, gdyż autostrady i drogi za niego wybudowane pozwalają na dużo większe prędkości"

kooloo

2023-08-12, 00:30
Geraldinio napisał/a:

Pasek TVpis:
"Tusk winny śmierci wielu kierowców, gdyż autostrady i drogi za niego wybudowane pozwalają na dużo większe prędkości"



Widac ze tylko tefałeny ogladasz , wytresowany jak pies pawłowa

Pie-sse

2023-08-12, 00:33
Masan napisał/a:

Jakbym jechał na motorku, za kimś kto na łagodnym łuku nie potrafi auta opanować(ten pierwszy łuk, nie ten gdzie się rozj***ł), to od razu bym zwolnił, bo wiadomo, że dzban się rozjebie



Proste mordo

SpeedyG napisał/a:

Podsterowność- mówi coś to panu, Panie Ferdku?
Debil za szybko wszedł w zakręt, za późno i za lekko hamował- ewentualnie mógł nie trzymać się pasa ruchu tylko ścinać zakręt. W teorii wyścigów najważniejsze jest znalezienie punktu hamowania i punktu odpuszczenia hamulca a wciśnięcia gazu, z drugiej strony trzeba znać praktyki rajdowe bo w tym wypadku tylko drift czy tam power slide mógł go uratować.



Uwal się na japę piździoch

V.A.L.A.K

2023-08-12, 04:24
SpeedyG napisał/a:

Podsterowność- mówi coś to panu, Panie Ferdku?
Debil za szybko wszedł w zakręt, za późno i za lekko hamował- ewentualnie mógł nie trzymać się pasa ruchu tylko ścinać zakręt. W teorii wyścigów najważniejsze jest znalezienie punktu hamowania i punktu odpuszczenia hamulca a wciśnięcia gazu, z drugiej strony trzeba znać praktyki rajdowe bo w tym wypadku tylko drift czy tam power slide mógł go uratować.



Widać, że gość jedzie na pałę, byle szybko. Żadnych dochamowań, żadnych odbić przy łukach, niemal było pewne, że wypie**oli. Przy mocach od 250/300 hp powinny być jakieś szkolenia przymusowe na technikę jazdy.