18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jebniecie pieszego w Gdansku

kam15 • 2012-11-09, 20:07


"Złamanie nogi, uraz kręgosłupa i ogólne potłuczenia. Ze szpitala szybko nie wyjdzie. 18-letni chłopak wracał ze szkoły do internatu, gdy został potrącony przejściu na pieszych. Jedyne co pamięta, to pomoc osób, które się po wypadku zatrzymały."

mr_9mm

2012-11-10, 09:00
@chris12221
Ty nigdy w Gdańsku nie byłeś, jak mówisz że to główna ulica...

sQeh

2012-11-10, 09:49
macius3553 napisał/a:

To pisze ja macius 3553 jeszcze raz dalem posta ale z blendem wklejam i poprawiam sie

macius3553 napisał/a:

Dluchajcie maja tego typa co potracil czy uciekl, bylem we wrzeszczu ale kolo Galeri baltyckiej mowili o potraceniu w radiu ze sa korki , to nie jechalem tendy

mialo byc tak :

Sluchajcie maja tego typa co potracil czy uciekl, bylem we wrzeszczu
ale kolo Galeri baltyckiej mowili o potraceniu w radiu ze sa korki , to nie jechalem tendy

Ten mlody chlopak wypowiadal sie po wypadku :

http://www.tvn24.pl/pomorze,42/mialem-szczescie-juz-nie-pierwszy-raz-w-zyciu,287698.html



Blendem ? Tendy ? k***a... miało nie być błENdów !

Sl...........nx

2012-11-10, 09:49
kolek12345 napisał/a:

@Slonx
grejt. zlinczuj poszkodowanego i daj kierowcy nobla



Kołku, gdzie ja ci napisałem, że kierowca jest niewinny, albo że dobrze zrobił?
Wybacz, nie będę wyrozumiały.
Twój kolega jest debilem bez instynktu samozachowawczego i ma szczęście, że przeżył.

jfe

2012-11-10, 09:53
Ten typ przeżyje spokojnie, ale 2 tygodnie temu dziewczyna została potrącona w biały dzień w Gdyni, z dwójką znajomych na przejściu gdzie wszystkie samochody stanęły na czerwonym, a pijany NIEMIEC stwierdził, że stać nie będzie i zaczął wyprzedzać, wjechał w grupkę 3 osób z prędkością 100km/h, i dziewczyna od 2 tygodni w śpiączce i o tym się nie mówi :)

kozacki_nick

2012-11-10, 09:58
Nie kumam całego tego pieprzenia w mediach. Kto kiedykolwiek jechał tą drogą wie, że są tam 2 pasy ruchu w każdą stronę. Koleś wlazł pod samochód jadący pasem z torami tramwajowymi. Gdyby wlazł pod tramwaj też by ktoś napisał, że głupi tramwajarz wyprzedzał samochód na pasach?

Darkstep

2012-11-10, 10:15
Wjechał w niego jak motor w kure

Winterstorm

2012-11-10, 10:23
kozacki_nick napisał/a:

Nie kumam całego tego pieprzenia w mediach. Kto kiedykolwiek jechał tą drogą wie, że są tam 2 pasy ruchu w każdą stronę. Koleś wlazł pod samochód jadący pasem z torami tramwajowymi. Gdyby wlazł pod tramwaj też by ktoś napisał, że głupi tramwajarz wyprzedzał samochód na pasach?



Przestań pie**olić, osoba jadąca lewym pasem ruchu, widząc, że pojazdy na prawym pasie zatrzymują się przed przejściem dla pieszych, powinien co najmniej mocno zwolnić i założyć, że ktoś może tamtędy przechodzić. Poza samymi przepisami jest też coś takiego jak zdrowy rozsądek. Skoro pojazdy na sąsiednim pasie zatrzymały się pomimo tego, że jest możliwość jazdy do przodu (nie ma zakorkowanej drogi ani nic) to chyba idzie się k***a domyślić, że ktoś tamtędy przechodzi. Zwalanie winy na dziecko jest debilizmem.

Svenlee

2012-11-10, 10:33
brawo dla osoby, która biegnie na pomoc (z górnego, prawego rogu).
takich ludzi szanuje

macius3553

2012-11-10, 10:35
Nie lubie tam jezdzic gdzie potracili studenta jak napisal wyzej tam jest torowisko i po 2 pasy w kazda strone jak jade od wiaduktu do opery ten krótki kawalek drogi samochody stoja na 2 pasach i jeszcze tramwaj tam wjezdza i tam za ciasno wole jechac kolo stoczni pólnocnej i zieleniaka i mijam z boku caly korek , pod polnocna stocznia czasem z suszarka kolo polnocnej stoja stoczni , ale potem 80 km/g lecisz lub wiecej az do
bramy stoczni Gdanskiej kolo pomika i jestem szybciej jak jadac kolo opery baltyckiej

solteck

2012-11-10, 10:56
bądź czujny, jak pies podwójny ;-)

KH...........ER

2012-11-10, 11:44
A ja mam pytanie ... czy ich kurde nie stać na dyski twarde, żeby można było nagrywać w rozdzielczosci HD?
Wypadek jest, sprawcy nie ma bo tablic nie można odczytać. Obróbka graficzna tego materialu z rok im zejdzie lub nawet sie nie uda albo po prostu nie chcą.

Żal dupe ściska :/

raper900

2012-11-10, 11:50
jfe napisał/a:

Ten typ przeżyje spokojnie, ale 2 tygodnie temu dziewczyna została potrącona w biały dzień w Gdyni, z dwójką znajomych na przejściu gdzie wszystkie samochody stanęły na czerwonym, a pijany NIEMIEC stwierdził, że stać nie będzie i zaczął wyprzedzać, wjechał w grupkę 3 osób z prędkością 100km/h, i dziewczyna od 2 tygodni w śpiączce i o tym się nie mówi :)


Pijany Niemiec przekroczył prędkość? Źródło poproszę.

krisu

2012-11-10, 12:17
A taksiarz oczywiscie popie**ala ściezką rowerową -.-

qubek90

2012-11-10, 12:42
kam15 napisał/a:


"Złamanie nogi, uraz kręgosłupa i ogólne potłuczenia."



Czy to jest ta noga, którą zgina w 3 sekundzie filmu?
I jak tu nie wierzyć w przeznaczenie? No po prostu czuł to w kościach przed zdarzeniem ;-)

No szkoda chłopaka, ale i tak miał szczęście, że to tak się zakończyło.

sprzęgaj

2012-11-10, 12:57
Pieprzenie o braku instynktu samozachowawczego i zasadzie ograniczonego zaufania jest śmieszne. Gdzie my żyjemy? W Dzikiej Rosji? Oczekuję od rodaków przynajmniej minimum cywilizacji, a co za tym idzie, przestrzegania podstawowych przepisów drogowych (światła, stop, droga podporządkowana, poszanowanie zdrowia i życia pieszych - ale i np. nieprzejeżdżanie rowerem przez przejście dla pieszych bez przejazdu). "Ograniczone zaufanie" oznacza ciche przyzwolenie na prostaków, którzy nie potrafią się do tego dostosować. Ja żądam dla nich konsekwencji prawnych, żebym właśnie nie musiał bawić się we Froggera.