18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

jazda po dropsach

mirabelek76 • 2011-09-21, 19:52

nieźle kola wykręciło :tecza:

.:...........:.

2011-09-22, 12:50
Trunky napisał/a:


a wg mnie JEBAĆ TECHNO, to nie muzyka



Tylko po to aby to napisać się zarejestrowałeś?

Wiochmen

2011-09-22, 13:01
Cytat:

Tylko po to aby to napisać się zarejestrowałeś?



a gdyby nawet to co?

.:...........:.

2011-09-22, 13:10
Wiochmen napisał/a:

a gdyby nawet to co?



To świadczy o jego niskim poziomie intelektualnym i zaściankowym myśleniu. Zamknięty umysł.

Mateo Mazaki

2011-09-22, 13:13
Tylko, że to co leci to nie jest TECHO tylko HARDSTYLE... ale co ja bd się mądrzył, plebs usłyszy troche basu i melodii splecionej na kompie i to jest dla nich TECHNO. Śmieszy mnie opinia ludzi, którzy twierdzą, że na kompie nie da sie tworzyć tzw. PRAWDZIWEJ MUZYKI, a Hip Hop to niby na czym jest robiony, na czym się robi te ich bity i melodie? Nie ma to jak oceniać całego gatunku muzycznego po usłyszeniu wyrywku utworu w takiej jakości, że ja pier...

.:...........:.

2011-09-22, 13:16
Cytat:

Tylko, że to co leci to nie jest TECHO tylko HARDSTYLE... ale co ja bd się mądrzył, plebs usłyszy troche basu i melodii splecionej na kompie i to jest dla nich TECHNO. Śmieszy mnie opinia ludzi, którzy twierdzą, że na kompie nie da sie tworzyć tzw. PRAWDZIWEJ MUZYKI, a Hip Hop to niby na czym jest robiony, na czym się robi te ich bity i melodie? Nie ma to jak oceniać całego gatunku muzycznego po usłyszeniu wyrywku utworu w takiej jakości, że ja pier...



Nie chciało mi się tyle pisać, ale uważam podobnie, a krytykujący w sposób jak powyżej to po prostu debile. ;-)

sokolnikus

2011-09-22, 13:35
na hip-hopie ludzie bujają się jak nygusy, na woodstocku machają głowami i obijają się o siebie bez większego celu ale to na techno chodzą sami kretyni...pewnie ku..a Lady Gaga rulez, a poza tym faktycznie to nie techno tylko hardstyle

lapps

2011-09-22, 14:15
Trunky napisał/a:


a wg mnie JEBAĆ TECHNO, to nie muzyka, muzyka ma uczyć i przekazywać a nie umcy umcy umcy



taa jak na przyklad "bujam sie po dzielni z bronia i dz**kami" albo "lubie pic jabola na lawce, lubie pic jabola pod smietnikiem, lubie pic jabola nawet w domu..." albo "kocham cie ty kochasz mnie lalalala, ja kocham cie najmoooooocnieeeeej" kawal solidnej edukacji rzeczywiscie, nic dziwnego ze takie poj***ne te dzieciaki teraz

zreszta chyba cwaniaku zapomniales, ze dawniej u korzeni, a nwet mniej dawniej w klasycyzmie ludzie grali muzyke czysto instrumentalna bez zadnego przekazu. to teraz sie tak porobilo, ze kazdy chce ci cos nawkrecac, a 95% z nich ma ch*ja do powiedzenia.
a techno i wiele innych elektronicznych gatunkow jest muzyka IMPREZOWA, czego ty sie chcesz na bibce od jakiegos typa za konsola uczyc?:E

ekksaw

2011-09-22, 14:46
Chce się człowiek pobawić a naokoło rozstawią się takie p*zdy i filmy dokumentalne kręcą :homer:

Astarot

2011-09-22, 15:50
Zeszliście z ch*jowego festu na muzykę. Wygląda jak pedzio-zlot jakiś, do tego piją 'piwo' a raczej jego śladowe ilości no i jak bawić się w takiej atmosferze bez jakiegoś procha. Widocznie tylko on wie o co chodzi.

Fliper

2011-09-22, 17:01
O to chodzi k***a tak trzeba sie bawic ! :D
Headhunterz Tonight <3 Hardstyle <3

Levy_

2011-09-22, 19:06
z taką koparą to pewnie mu się nawet pół kilo dropsiaków do niej zmieściło...


> pogańska muzyka

shavoth

2011-09-22, 19:07
sianoika napisał/a:



To jak w końcu ? :-/



Oi tam,Oj tam. Czepiasz się :-P

injeen

2011-09-22, 19:52
Muzyka to hardstyle,traczek Headhunterz & Wildstylez Vs.Noisecontrollers - Tonight (Alpha Twins Remix) na evencie Mysteryland Holandia :P

kasia12

2011-09-22, 19:58
shavoth napisał/a:

kasia12
Jak można być taką pipą?
Jeśli wierzysz w takie debilne stereotypy, że metale się nie myją, to ja wieżę że ty jako kobieta (chociaż mi się nie wydaje) powinnaś teraz z ku*asem w mordzie myć gary, a nie udzielać się na portalu dla ludzi.



Won brudasie bo cie mydlem poszczuje !!

Dwie rzeczy , ktore jednakowo smierdza ch*jem - metal i dutstety !