18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

jazda po dropsach

mirabelek76 • 2011-09-21, 19:52

nieźle kola wykręciło :tecza:

Mateo Mazaki

2011-09-21, 23:22
@bono13
Tomorrowland albo Mysteryland, trudno powiedzieć.

kasia12

2011-09-22, 00:27
Zajebiscie jest byc metalem . Mozna sie nie myc , jebac na caly autobus i nikt zlego slowa nie powie , bo wszyscy przywykli .

Evciakens

2011-09-22, 00:51
Mhm czyli jak ktoś nie słucha techna to od razu musi metalu ? Innych rodzajów muzyki nie ma jak rozumiem według ciebie? smutne...żeby tak sie ograniczać :3

IRlyDontKnow

2011-09-22, 02:05
bono13 napisał/a:

Porucznik jaszczur, w poszukiwaniu elektro hahahaha :D
To jest Tomorrowland?



Mysteryland

equ

2011-09-22, 05:21
Tuni napisał/a:



Mysteryland

ch*joland.

exploiteddd

2011-09-22, 07:47
jakie dropsy? techno zjeby zachowuja sie tak normalnie.

shavoth

2011-09-22, 08:13
kasia12
Jak można być taką pipą?
Jeśli wierzysz w takie debilne stereotypy, że metale się nie myją, to ja wieżę że ty jako kobieta (chociaż mi się nie wydaje) powinnaś teraz z ku*asem w mordzie myć gary, a nie udzielać się na portalu dla ludzi.

T............G.

2011-09-22, 08:23
Co jakiś czas widze typa w podobnych filmikach. gdybyście doszli do źródła, odkrylibyście ciekawą prawdę. I wasze pie**olenie by się skończyło.

szymonit

2011-09-22, 08:26
Michael Scofield xD

bebe_nuss

2011-09-22, 09:10
Lew napisał/a:

wypił piwko..uderzyło mu do łba.....muza mu doj***ła powera....to odpie**alał manianę


Najbardziej wk***iają mnie p*zdy z telefonami co sensacji szukają. Każdemu może sie zdarzyć odkrecić mocniej a tu k***a cwe*e co zazdroszczą sensacji szukajż

Panasiux

2011-09-22, 09:51
boocheno

I ty to mi mówisz, osoba mająca 1000 razy więcej postów niż ja, 100000 razy więcej siedzi na necie śmie mi mówić, że trolluje przed kompem?
Stary jestem na necie z grubsza z 3 razy w tygodniu, bo pracuje i płacę podatki na rzecz państwa. Nie jestem pasożytem takim jak ty, który słucha gówna a nie muzyki, a ludzi walący dragi uważa za wzór do naśladowania.

Aha i jak masz jakieś wątpliwości to zapraszam do Gliwic Auto-Parts Centrum Obsługi Samochodów, może cwaniaczku pokażesz mi jaki jesteś cwaniak naprawdę.

boocheno
Cały dzień siedzisz na dupie na sadolu i śmiesz mi mówić, że ja przesiaduje na kompie?
W przeciwnie do Ciebie ja pracuje a nie jestem takim pasożytem jak ty, który słucha gówna i uważa takie "taborety" za wzór do naśladowania.
Nie wierzysz?
Porównaj statystyki ty jesteś 2 lata i masz 100x więcej, ja jestem od roku i mam ich 9.
Kto siedzi i gnije przed netem, ten gnije.

Aha i jak masz jakieś problemy gówniarz ( tak gówniarz bo pewnie jeszcze w gimnazjum siedzisz) to zapraszam Gliwice Auto-Parts Centrum Obsługi Samochodów, nie będę się kłócił przez internet. Wpadaj pogadamy sobie.

boocheno
Cały dzień siedzisz na dupie na sadolu i śmiesz mi mówić, że ja przesiaduje na kompie?
W przeciwnie do Ciebie ja pracuje a nie jestem takim pasożytem jak ty, który słucha gówna i uważa takie "taborety" za wzór do naśladowania.
Nie wierzysz?
Porównaj statystyki ty jesteś 2 lata i masz 100x więcej, ja jestem od roku i mam ich 9.
Kto siedzi i gnije przed netem, ten gnije.

Aha i jak masz jakieś problemy gówniarz ( tak gówniarz bo pewnie jeszcze w gimnazjum siedzisz) to zapraszam Gliwice Auto-Parts Centrum Obsługi Samochodów, nie będę się kłócił przez internet. Wpadaj pogadamy sobie.

boocheno
Cały dzień siedzisz na dupie na sadolu i śmiesz mi mówić, że ja przesiaduje na kompie?
W przeciwnie do Ciebie ja pracuje a nie jestem takim pasożytem jak ty, który słucha gówna i uważa takie "taborety" za wzór do naśladowania.
Nie wierzysz?
Porównaj statystyki ty jesteś 2 lata i masz 100x więcej, ja jestem od roku i mam ich 9.
Kto siedzi i gnije przed netem, ten gnije.

Aha i jak masz jakieś problemy gówniarz ( tak gówniarz bo pewnie jeszcze w gimnazjum siedzisz) to zapraszam Gliwice Auto-Parts Centrum Obsługi Samochodów, nie będę się kłócił przez internet. Wpadaj pogadamy sobie.

boocheno
Cały dzień siedzisz na dupie na sadolu i śmiesz mi mówić, że ja przesiaduje na kompie?
W przeciwnie do Ciebie ja pracuje a nie jestem takim pasożytem jak ty, który słucha gówna i uważa takie "taborety" za wzór do naśladowania.
Nie wierzysz?
Porównaj statystyki ty jesteś 2 lata i masz 100x więcej, ja jestem od roku i mam ich 9.
Kto siedzi i gnije przed netem, ten gnije.

Aha i jak masz jakieś problemy gówniarz ( tak gówniarz bo pewnie jeszcze w gimnazjum siedzisz) to zapraszam Gliwice Auto-Parts Centrum Obsługi Samochodów, nie będę się kłócił przez internet. Wpadaj pogadamy sobie.

si...........ka

2011-09-22, 10:09
shavoth napisał/a:

kasia12
Jak można być taką pipą?
Jeśli wieRZysz w takie debilne stereotypy, że metale się nie myją, to ja wieŻę że ty jako kobieta (chociaż mi się nie wydaje) powinnaś teraz z ku*asem w mordzie myć gary, a nie udzielać się na portalu dla ludzi.



To jak w końcu ? :-/

ka...........ka

2011-09-22, 11:37
techno to nie muzyka

kuber89

2011-09-22, 11:41
Cytat:

jakie dropsy? techno zjeby zachowuja sie tak normalnie.


Łazęgo to niejest techno.

Trunky

2011-09-22, 12:47
Polskie społeczeństwo uważa, że normalny obywatel to taki, który
- ma krótkie ( nażelowane bądź nie ) włosy
- slucha muzyki jak ogół - techno oraz takie rytmy
- ubiera się jak zwykły polski obywatel czyli szare kolory ( jaskrawe tylko od święta )
- chodzi do kościoła i zawsze musi się tam wystroić zajebiście
- pije dużo alkoholu - bo to Polak w końcu.

Czyli ludzi którzy uważają muzykę komputerową za nie dla ludzi, są inni ;d

a wg mnie JEBAĆ TECHNO, to nie muzyka, muzyka ma uczyć i przekazywać a nie umcy umcy umcy