18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jazda bez ważnego biletu

chylek • 2011-12-13, 14:14
Jak na mój gust to trochę za delikatnie się z nim obchodzili...


Stew

2011-12-13, 14:22
Nie pie**ol, że nie zdarzyło Ci się jechać bez biletu. Zapłaciłby mandat i byłoby po problemie.

Ale oczywiście musiał się znaleźć obrońca świata. j***ny czop.

in...........in

2011-12-13, 14:37
pie**olona kupa gówna. Na ch*j się wpie**ala skoro go to nie dotyczy.

Samilo

2011-12-13, 16:53
No i k***a bardzo dobrze, komunikacja publiczna nie jest darmowa i jak jedziesz bez biletu to jesteś pie**olonym złodziejem. Taki pajac jedzie na koszt uczciwych pasażerów i to jest wk***iające, jeszcze zamiast spuścić łeb i wyjść, wpie**ala się na siłę do środka... widzę że tutaj też takich cwaniaczków nie brakuje.
@Fumar - nie, nie zdarzyło mi się jechać bez biletu, tak samo jak nie zdarzyło mi się jechać autem bez benzyny i to powinna być oczywistość w normalnym kraju.

Suq-Madiq

2011-12-13, 17:08
Nie wiem co to za zwyczaj, zeby przy kontroli siedziec na p*zdzie i sie wyklucac. Kiedys jak sie jechalo czyms na gape i wpadala kontrol to na pierwszym z brzegu przystanku sp***alalo sie samemu, nikt nie musial nikomu pomagac. I dobrze zrobili, ze kolezke wyj***li z pociagu, jak jest debilem to niech cierpi.

Leouch

2011-12-13, 17:48
to Angielski czy jezyk hamburgerow?

Macie racje, to zlodziejstwo ale zlodziejstwem jest tez sciaganie piratow z neta, co wiekszosc z was czyni ;) - nikt nie jest swiety

AL...........ON

2011-12-13, 18:01
A najlepsze jest w momencie, kiedy pasażer na gapę oszczędzając na bilecie mówi, że to k***a drogie.. wsiada do swojego auta po zdaniu prawa jazdy za Xym razem.. wtedy dopiero okazuje się, że bilet jest tani jak barszcz..

Ray696

2011-12-13, 19:07
Leouch napisał/a:

to Angielski czy jezyk hamburgerow?

Macie racje, to zlodziejstwo ale zlodziejstwem jest tez sciaganie piratow z neta, co wiekszosc z was czyni ;) - nikt nie jest swiety



Jakich ku**a hamburgerow?Jak ch*j slychac ze mowia o Edinburghu...

Pener

2011-12-13, 19:08
Ray696 napisał/a:

Jakich ku**a hamburgerow?Jak ch*j slychac ze mowia o Edinburghu...


Zajebista cenzura :-?

ThunderZ

2011-12-13, 22:06
widać gościa musieli ładnie w szkole cwe*ić skoro wyżywa się na jakiś szczeniakach ale pewnie już dostał 10 razy wpie**ol od jakiś dresów :D

l_witek

2011-12-13, 22:57
Jeszcze wpie**ol gówniarz powinien dostać.
Dzisiejsze gimbusy nie maja respektu przed niczym...tylko się liczy żeby telefonik macamy mieli...browara się napili...a jak by już por*chać mieli to ze szczęścia zeszli...
jak murzyn ze stanów otumanione przez tzw. pop kulturę...
Komentarze JUNIORÓW wyżej mówią same za siebie...

Stew

2011-12-13, 22:58
@up Odezwał się senior sadistica :mrgreen:

Samilo napisał/a:

No i k***a bardzo dobrze, komunikacja publiczna nie jest darmowa i jak jedziesz bez biletu to jesteś pie**olonym złodziejem. Taki pajac jedzie na koszt uczciwych pasażerów i to jest wk***iające, jeszcze zamiast spuścić łeb i wyjść, wpie**ala się na siłę do środka... widzę że tutaj też takich cwaniaczków nie brakuje.
@Fumar - nie, nie zdarzyło mi się jechać bez biletu, tak samo jak nie zdarzyło mi się jechać autem bez benzyny i to powinna być oczywistość w normalnym kraju.



A mi się zdarzyło. Na co dzień jeżdżę z biletami, ale czasem jest tak, że kierowca powie Ci "nie prowadzę sprzedaży" i ch*j! Niby żadna wymówka, ale k***a złodziejem możesz nazywać swojego starego, bo nie znasz sytuacji więc nie oceniaj.

Dwa - nie bronie typa z filmiku, dla mnie to pajac, ale jeszcze większym śmieciem jest frajer co go wyj***ł.

Suq-Madiq

2011-12-14, 09:40
@fumar jako nie-zlodziej powinienes wysiasc na nastepnym przystanku i szukac biletomatu/kiosku, zeby bilet zakupic. Jak na stacji benzynowej nie maja paliwa to tez pomyslisz 'a ch*j, dzisiaj pojade bez'? ;)

Stew

2011-12-14, 12:56
@up Jako nie-złodziej tak robię :D

~Ludomir

2011-12-14, 22:04
ale żeś k***a po tagował :facepalm2: :brawo: