18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jazda bez ważnego biletu

chylek • 2011-12-13, 14:14
Jak na mój gust to trochę za delikatnie się z nim obchodzili...


robero

2011-12-14, 22:15
Juz ciag dalszy tej historii chca pozwac tego co go wyj***l

BongMan

2011-12-14, 22:22
Śmieszą mnie ci ludzie, którzy twierdzą, że jak jedziesz bez biletu to jesteś złodziejem. Im się pewnie nigdy nie zdarzyło jechać bez biletu. Ba, nie przeszli nawet nigdy na czerwonym świetle, bo jak przejdziesz na czerwonym świetle to jesteś przestępcą!

timmy77

2011-12-14, 22:24
No dobrze jechać bez biletu, jak byście rozumieli chociaż na jotę angielski to byście wiedzieli co dzieciak pie**oli. Typowy gimbus szpaner myślący, że mu wszystko wolno. A tych dwóch od góry co komentują głośno że nie gościa sprawa też pewnie gimbusy j***ne co im wszystko wolno.

@Leouch
To jest angielski.

Grabbarz

2011-12-14, 22:30
(do tych wielkich sprawiedliwych) a zebyscie znalezli w sytuacji kiedy nie bedziecie mieli kasy na bilet i bedziecie musieli gdzies pilnie pojechac!!! faje z bogatych rodzin

Mom and Death

2011-12-14, 22:31
ja w autobusie / tramwaju może z 3 razy bilet skasowałem. a i pie**olę.

Saint Spear

2011-12-14, 22:50
Samilo, komunikacja publiczna w wiekszej czesci jest utrzymywana z podatkow a nie sprzedazy biletow wiec jedzi na koszt nas wszystkich a nie tylko ciebie, szlachetnie placacego za bilet.

Pozatym koles mial bilet, a facetem ktory wyrzucil go z pociagu zajel sie juz sad, wiec juz sie tak nie napinaj.

http://news.sky.com/skynews/Article/201009116130075

yonderbrack

2011-12-14, 23:06
Sytuacja z życia wzięta. dobiegam do autobusu. siadam ziajany i łapię oddech. podchodzi kanar:"-Bilet"
- mówię, że musiał widzieć jak dopiero wsiadłem więc już idę bo mam.
-"Nigdzie pan nie pójdzie"...
dojazd do przystanku.... drzwi robią tsssst.... OPEN &START:)..
Po drodze słyszałem "STÓJ" na co odpowiedziałem serdecznym i soczystym sp***ALAJ
rzecz jasna że to podmiejska linia warszawska to jeżdżą tam "karczki"...
więc na plecach miałem kanara i 3 karczków... jako, że nie umieli przebierać nogami pojechałem sobie innym
...
Proszę Państwa... warszawscy kanarzy to miękkie faje ze swoimi wypłowiałymi gorylicami:)...
i co?
ja też jestem złodziejem?
Granda!

NieWeszles

2011-12-14, 23:32
Fumar napisał/a:

@up Odezwał się senior sadistica :mrgreen:



A mi się zdarzyło. Na co dzień jeżdżę z biletami, ale czasem jest tak, że kierowca powie Ci "nie prowadzę sprzedaży" i ch*j! Niby żadna wymówka, ale k***a złodziejem możesz nazywać swojego starego, bo nie znasz sytuacji więc nie oceniaj.

Dwa - nie bronie typa z filmiku, dla mnie to pajac, ale jeszcze większym śmieciem jest frajer co go wyj***ł.



Nie spinaj się. Frajer co go wyj***ł z autobusu zachował się w porządku. Może mu się spieszyło, gnój nie chciał wysiąść, to wyleciał.

bebe_nuss

2011-12-15, 00:13
Samilo napisał/a:

No i k***a bardzo dobrze, komunikacja publiczna nie jest darmowa i jak jedziesz bez biletu to jesteś pie**olonym złodziejem. Taki pajac jedzie na koszt uczciwych pasażerów i to jest wk***iające, jeszcze zamiast spuścić łeb i wyjść, wpie**ala się na siłę do środka... widzę że tutaj też takich cwaniaczków nie brakuje.
@Fumar - nie, nie zdarzyło mi się jechać bez biletu, tak samo jak nie zdarzyło mi się jechać autem bez benzyny i to powinna być oczywistość w normalnym kraju.


Ciekawe k***a pajacu czy nigdy ci się nie zdarzyło wypić jednego drina za dużo na baletach i o 5 nad ranem lecieć nocnym do chaty. Ciekawe jakbyś wtedy pięknie pie**olił o idealach

CellGame

2011-12-15, 01:24
bebe_nuss napisał/a:


Ciekawe k***a pajacu czy nigdy ci się nie zdarzyło wypić jednego drina za dużo na baletach i o 5 nad ranem lecieć nocnym do chaty. Ciekawe jakbyś wtedy pięknie pie**olił o idealach


Co Ty k***a pie**olisz bambusie pie**olony.
Jakie k***a o 5 nad ranem. Jak jesteś świadomy czy nieświadomy i wsiadasz do komunikacji bez biletu to k***a zdajesz sobie sprawę z konsekwencji. Na filmiku masz przedstawioną sytuację, jakbyś ćwoku znał choć trochę angielski i uważał na lekcjach a nie opie**alał kolegom zeszyty z ch*jów to byś usłyszał chamskie zachowanie osoby bez biletu, która uniemożliwiała odjazd pociągu gdyż nie chciała wyjść. Jeden z pasażerów się wk***ił i go wyj***ł, co miał 100% racji, bo k***a z jakiej paki jakiś lamus ma mi opóźniać odjazd i stwarzać problemy tam gdzie ich nie ma.

Ka...........to

2011-12-15, 02:26
tym co nie zauwazyli - to jest pociag nie tramwaj, tramwajem kazdemu zdarza sie jechac bez biletu , ale z pociagu won!

Salceson

2011-12-15, 10:22
w normalnym kraju powinna być też NORMALNA komunikacja miejska, co niekoniecznie jestem wstanie powiedzieć o Polsce. Nie wiem gdzie tu uczciwość jeśli autobusy i tramwaje jeżdżą przepełnione, w zimie celem zaoszczędzenia pieniędzy wyłącza się ogrzewanie, często gęsto zdarza się że rozkłady jazdy zwyczajnie kłamią bo nic nie przyjeżdża na czas a latem nie można otworzyć okien w dusznym autobusie bo działa "klimatyzacja". Ceny biletów idą w górę a dodatkowo pojazdy jakie poruszają się po drogach są stare i cud że jeszcze działają, proszę więc nie pie**olcie mi tu uczciwości podczas zakupu biletu bo za każdym razem jak to robię czuję się zwyczajnie oszukiwany i okradany.

jaroszjarosz

2011-12-15, 15:31
@Samilo
nie zgadzam sie z tobą mocno, samo zdanie "komunikacja PUBLICZNA nie jest darmowa" ma tyle sensu co ch*j w dupie. Jak cos jest publiczne, jest darmowe dla usługobiorców w każdym normalnym przypadku, mimo że jestem zwolennikiem prywatyzacji to oczekuje pewnej konsekwencji jeśli coś ma przymiotnik 'publiczne'. Szkoly publiczne- darmowe, to samo ze wszelkimi innymi publicznymi instytucjami oprocz MPK i ZTE. Z jakiej bani mamy płacić za przejazd drugi raz kupując bilety? Mówie drugi bo normalnie placimy za to w podatkach (w kazdych, VAT, dochodowy, pit, cokolwiek). Nie dość ze dostają tone hajsu od panstwa, to jeszcze hajsy od UE na nowe pojazdy i wahe. Prywatne linie utrzymywaly się TYLKO I WYŁĄCZNIE z tego ze pasażerowie płacili 1zł za wejscie i ch*j. W MPK natomiast płacimy za bilety wiecej niz w prywatnych a oprocz tego oni dostaja hajs z innych źródeł. Gdyby nie UE to nawet nie bylo by nowych autobusów (a i za to przyjdzie nam zaplacic, UE sie upomni o swoje) ale i tak one sa przepelnione, niepunktualne, nie ma oddzielnych autobusow dla starych bab które pie**olą a kanary nie wklejaja mandatow rumunom j***nym cyganom co napie**alaja na akordeonie ze śmietnika bez guzikow. Tyle wrażeń za 1,40zł wydane na ulgowy bilet. Mowie o Polsce oczywiscie. Filmik poj***ny

po...........cz

2011-12-15, 19:39
Zastanawiam się jakim zjebem trzeba być by bronić te kanarskie mendy. One tylko czyhają na ludzkie zapominalstwo i wlepiają mandaty jak ktoś przez jeden dzień będzie mieć nieważny bilet miesięczny. Dresom odpuszczają, bo jak mają się takim postawić? Sam byłem świadkiem jak chłopak wszedł do autobusu, skasował bilet 15-minutowy, a po 10 minutach stania w korkach (przed dojazdem do pierwszego kolejnego przystanku) kanarska menda wystawiła mu mandat.

ohjaniemoge

2011-12-15, 20:00
Ten oto student pomylil sie w kupnie biletu i zamiast biletu powrotnego kupil ten sam bilet. Czytalem o tym rano w gaziecie. Bedac studentem, a ze w anglii bilety na pociagi sa strasznie drogie myslal ze bedzie mogl jakos wytlumaczyc swoja pomylke. Zamiast wyrzucac go sila z pociagu mogl uwaznie przesluchac tego oto mlodego czlowieka zanim pochopnie go wyrzucili sila z pociagu