18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jaruzelski bohaterem wg. WP.pl

eSeMGie • 2013-12-16, 09:38


Z wp.pl

Chciałem napisać: Cześć i chwała bohaterom! Ale doszedłem do wniosku, że to będzie przegięcie.

Natej

2013-12-17, 12:19
anetamineta napisał/a:

playboy jaki wolny rynek ,wolny rynek to tez nic dobrego .w sumie teraz masz u nas wolny rynek i co ?? ch*jów sto ze tak powiem



HAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHHHHHHAAAAAA :lodowka: :samoboj: :kupa:


P.S. Przepraszam, ale inaczej nie da się tego skomentować.

ZOMOROMO

2013-12-17, 12:41
Playboy223 napisał/a:

Gdyby ten komuch Jaruzelski w 81 wprowadził u nas wolny rynek jak Pinochet w Chile, to dzisiaj Niemcy by do nas przyjeżdzali do pracy. A nie smród brud i nędza



Nie wierzę w to co przeczytałem.

Ogólnie rzecz biorą wszyscy razem możecie generała najwyżej pocałować w dupę.

elbuero

2013-12-17, 12:51
bo taka prawda... uratował polaków... na granicy po stronie białoruskiej stały już czołgi... polska wysłała tylko żołnierzy, nielicznych...

z reszta co wy wiecie... mieszkacie daleko od granic wschodnich i nie wiecie jak było, teraz tylko skamlacie jak te ku**** z rządu i nic więcej.

gordonviet napisał/a:

Ja bym z chęcią uratował Jaruzelskiego od powolnej, bolesnej śmierci tylko raz dwa palnął mu w łeb. Ot tak, nas szybko.
Będę bohaterem?




będziesz pozerem ;)

MaszAyahuaskę napisał/a:

Jedyne co się należy jaruzelskiemu, to kula w łeb. Dziękuję.




a tobie szczotka w odbycie

~DMT

2013-12-17, 13:09
elbuero, nie interesują mnie twoje fantazje erotyczne, i to czym się w domu zabawiasz.

TokarLBN

2013-12-17, 13:36
saracen napisał/a:

Już niedługo Wszechmogący go osądzi, już niedługo...



BongMan? :amused:

Kutarate-Miszcz

2013-12-17, 15:31
MaszAyahuaskę napisał/a:

Jedyne co się należy jaruzelskiemu, to kula w łeb. Dziękuję.




Jaka kula w łeb!? Zdrajców się wiesza.

IjonTichy

2013-12-17, 15:43
A mówcie co chcecie, ja tam Wojtka szanuje. Walczył z Niemcami, był na pierwszej linii frontu w zwiadzie gdzie średni czas życia wynosił 2 tygodnie ( w 1. Dywizji Piechoty im. Kościuszki ). Poza tym nadal wiele dokumentów jest utajnionych, więc wszystkiego nie wiemy i prędko wiedzieć nie będziemy. Unikajmy więc sądów, historia nie jest czarno -biała tylko szara, i nikt nie jest w 100% zły ani dobry.

MateuszMmz

2013-12-17, 15:59
@saracen Tyle ludzi go nienawidzi, a ty wymierzanie sprawiedliwości zwalasz na Boga?

Karboksylator

2013-12-17, 18:43
saracen napisał/a:

Już niedługo Wszechmogący go osądzi, już niedługo...



niby k***a w jaki sposób, skoro on w niego nie wierzy?

Svenlee

2013-12-17, 19:50
Ja słyszałem od kumpla, który miał pradziadka czy tam dziadka oficera, przy granicy z Niemcami. Mówił on, że gdyby nie Jaruzelski to albo byśmy mówili po niemiecku, albo po rusku. U Ruskich gotowy był jakiś statek bojowy, a Niemcy tylko zacierali rączki. Ktoś to sprostuje?

elbuero

2013-12-17, 22:45
MaszAyahuaskę napisał/a:

elbuero, nie interesują mnie twoje fantazje erotyczne, i to czym się w domu zabawiasz.





a mnie nie interesuje to co piszesz bo to jest jak z dupy rzadka sraka ;)

a w domu sie zabawiam w fantazje erotyczne z twoja mamą :)

endriu5517

2013-12-18, 09:33
zainteresowanym hejtującym generała gimbusom polecam lekturę książki pod tytułem "Stan wojenny. Dlaczego" autorstwa W. Jaruzelskiego.

Kutarate-Miszcz napisał/a:




Jaka kula w łeb!? Zdrajców się wiesza.



Autorzy wpisów proszeni o uzasadnienie.