18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jaruzelski bohaterem wg. WP.pl

eSeMGie • 2013-12-16, 09:38


Z wp.pl

Chciałem napisać: Cześć i chwała bohaterom! Ale doszedłem do wniosku, że to będzie przegięcie.

McMenel

2013-12-17, 06:25
To jeszcze nic. Gorszym sk***ysyństwem jest stwierdzanie iż taki Balcerowicz jest bohaterem...

xts

2013-12-17, 08:21
saracen napisał/a:

Już niedługo Wszechmogący go osądzi, już niedługo...




buk go osądzi

go...........et

2013-12-17, 10:28
Ja bym z chęcią uratował Jaruzelskiego od powolnej, bolesnej śmierci tylko raz dwa palnął mu w łeb. Ot tak, nas szybko.
Będę bohaterem?

Machol

2013-12-17, 10:31
Gówno wiecie, czy by ruskie nas wtedy zjadły i nikt się nie dowie bo nikomu się spowiadać nie musieli, co myślą na Kremlu. Ruska dyplomacja zawsze robiła, robi i będzie robić wszystkich w ch*ja, wy się też dajecie.

korinogaro

2013-12-17, 10:42
@Machol są dokumenty dostępne (pisma) w których Jaruzel prosi Moskwę o interwencję zbrojną a ruskie mu odmawiają. Dostępne są też wewnętrzne dokumenty ruskich w których informują generałów i dowódców że interwencji nie będzie w Polsce. Dlaczego ruskie nie chcieli interweniować? Bo w tamtym czasie u siebie też nie mieli różowo (i bali się wybuchu powstania w rosji), tylko Polacy o tym nie wiedzieli.

Ork.Fajny

2013-12-17, 10:54
Machol napisał/a:

Gówno wiecie, czy by ruskie nas wtedy zjadły i nikt się nie dowie bo nikomu się spowiadać nie musieli, co myślą na Kremlu.


Widzę że kolega nigdy nie słyszał o czymś takim jak "Archiwum Bukowskiego"...
Co prawda nie ma tam mowy o grudniu 70, ale jest na temat najważniejszych wydarzeń na linii PRL-ZSRS czyli początków lat 80tych.

Josef Mengele

2013-12-17, 10:55
Dajcie juz spokój dziadkowi ma 91 lat, co było to było, Nie rozumiem PSEUDO PATRIOTÓW którzy robią mu syf pod domem, Bo tak kazał jakis debil z FORMACJI dajmy na to (Związek Żołnierzy Narodowych Sił Zbrojnych, ONR, Ruch Narodowy,czy tam k***a PIS ) popatrzcie na te zakłamane ŁYSE TĘPE PAŁY którym łopatologicznie narzuca się CO maja myśleć ,mówić , Bo są tak Lepi ze nie ogarną książki do Histori , pie**olE wasz PSEUDO Patriotyzm ,

Raskolnikow

2013-12-17, 11:04
Wp.pl? Od kiedy mam gmaila nie pamietam nawet, ze taka strona istnieje. Taki tvn w internetach.

Playboy223

2013-12-17, 11:06
Gdyby ten komuch Jaruzelski w 81 wprowadził u nas wolny rynek jak Pinochet w Chile, to dzisiaj Niemcy by do nas przyjeżdzali do pracy. A nie smród brud i nędza

Tworas

2013-12-17, 11:07

@Mengele
Co ty pie**olisz?

anetamineta

2013-12-17, 11:18
playboy jaki wolny rynek ,wolny rynek to tez nic dobrego .w sumie teraz masz u nas wolny rynek i co ?? ch*jów sto ze tak powiem

Yogii26

2013-12-17, 11:20
Wp.pl jasno i wyraźnie przedstawiło swoje poglądy i pokazało tym kim są na prawdę. Bez zbędnej propagandowej paplaniny i tyle, bądź... mógł to być sprytny tytuł aby jak najwięcej osób przeczytało artykuł wątpliwej jakości ale pewnie ktoś z użytkowników wyżej napisał...

typo

2013-12-17, 11:29
k***a w tym jesteśmy najlepsi, w roztrząsaniu przeszłości i ciągłym gadaniu o historii, tymczasem rząd dyma nas tu i teraz. k***a.

TRQPL

2013-12-17, 11:49
kkndkkndkknd napisał/a:

może by ktoś napisał od razu, że artykuł nie ma nic wspólnego ze stanem wojennym a z odsunięciem Gomułki od władzy w 1970?

Coraz bardziej wk***iają mnie tytuły artykułów na WP. Może mały bojkot tego portalu?



Zgadzam się ja bojkotuje wp od samego początku powstania tego srejtalu.

xts napisał/a:




buk go osądzi



Niektórych sądzi buk a innych brzoza.

Jeszcze innych Matiz: