18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jarosławiec. .. prawie się Neptunowi udało

huncfot130 • 2017-07-27, 07:09
Czerwona flaga to czerwona flaga...



skradzione z yt

MrFalken

2017-07-27, 08:38
jakby się odkleił od słupków fale by go na brzeg wyrzuciły... poza tym tam jest wody max do klatki - wiem, bo byłem tam tydzień temu.

aakg92

2017-07-27, 08:51
Całe życie w jeziorze się pluskacie, to ch*ja wiecie. Chociaż tępy ch*j mógł kawałek dalej odejść by popływać przy takiej "fali" (jak na bałtyk to całkiem spora). Ja bym z chęcią popływał przy takich falach :D

aleleble

2017-07-27, 09:19
MrFalken napisał/a:

jakby się odkleił od słupków fale by go na brzeg wyrzuciły... poza tym tam jest wody max do klatki - wiem, bo byłem tam tydzień temu.




A kąpałeś się w takich falach?Fala wali do brzegu,ale potem woda się cofa.Podejrzewam,że gdyby nie ten falochron z tyłu,to gościu jeszcze bardziej oddaliłby się od brzegu.

józekdeluxe

2017-07-27, 09:36
ch*ja zrobicie przy falochronie z taką falą. Woda piętrzy się przynajmniej o 2 metry co kilka sekud i wciąga coraz głębiej, gdy fala się cofa. Po minucie jesteś tak zmęczony walką z żywiołem, że nie masz siły stać. Do tego objawy paniki, bo to sytuacja, na którą nie byłeś przygotowany, skoro się w niej znalazłeś. Serce wali jak młot, nie myślisz racjonalnie. Toniesz.

tomilol

2017-07-27, 10:27
Jako że nikt tego jeszcze nie napisał to wielkie piwo dla chłopaków. By nie pomogli to facet by utonął.

A przed chwilą widziałem tu filmik jak człek o ciemnym zabawieniu skóry tonie w basenie a jego znajomi radośnie rechoczą bo to takie śmieszne... jednak jest przepaść cywilizacyjna :D

dziaad

2017-07-27, 14:59
jeśli faktycznie w zasięgu wzroku mógł dostrzec wywieszoną czerwoną flagę, to ch*j z nim. niech tonie.

MrFalken

2017-07-27, 16:08
aleleble napisał/a:




A kąpałeś się w takich falach?Fala wali do brzegu,ale potem woda się cofa.Podejrzewam,że gdyby nie ten falochron z tyłu,to gościu jeszcze bardziej oddaliłby się od brzegu.



Tak, kąpałem się przy takich falach - wystarczy odbić się od dna i popłynąć z falą i jesteś w połowie drogi do brzegu. Ale niezależnie od fal nie zbliżałbym się do słupków - ani tych tylnych, ani bocznych, bo głupszej rzeczy nie można zrobić.

W............R.

2017-07-27, 18:50
Zapamiętajcie sobie jedno. W takiej sytuacji trzeba złapać się obiema rękami falochronu, zaprzeć nogami i z całej siły odbić, płynąc pod wodą, żeby znaleźć się jak najdalej od niego.

saves

2017-07-27, 19:32
Teraz gościowi 500zł mandatu i parę pał dla utrwalenia, że z wodą nie ma żartów.

kenzol

2017-07-27, 20:57
up

Za co? Jego życie jego sprawa. Na Hawajach nie na takich falach surfują.

Loaloa

2017-07-27, 21:10
Kolejny tępy polaken spod szyldu 'co ja k***a nie dam rady, nie będą mi tu pedały flag wywieszać". Nie powinno się ratować tego typu debili. Poprawiłoby się wam średnie IQ, a tak to przeżyje i przekaże swoje uszkodzone geny.

macior13

2017-07-27, 21:56
Wyciągnąć aby się nie utopił a na brzegu skopać dupę i gołego puścić do domu.