18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

stud3nt

2012-04-18, 14:32
Już niedługo takie nagrobki przestaną być sensacją i ludzie zajmą się czymś innym.


makabrax

2012-04-18, 14:45
to ja mam taki pomysł
1. likwidujemy ZUS i ogólnie całe "przymusowe haracze" na przyszłą tzw. emeryturę
2. nasze pensje wzrastają o X zł z tytułu braku składki emerytalnej
3. teraz możemy te pieniądze lokować albo na jakimś OFE, lub chować do skarpety, kupować złoto czy co tam kto będzie chciał gdy ktoś nie będzie chciał odkładać to jego problem, gdy przestanie pracować po prostu umrze z głodu
4. ???
5. profit

edit: bo jak później słyszę różnego rodzaju prokuratorów i innych ciuli który bardzo ciężko pracowali przez 15lat za 20k miesięcznie, i mają dostać jedynie 10k emerytury i robią larmo że jak oni mają za to wyżyć to mi się siekiera w kieszeni otwiera...

ostatni

2012-04-18, 15:20
Możecie tutaj pie**olić co chcecie, a i tak nic nie zmienicie na wyborach, bo wmówiono wam, że jedyna alternatywa dla rządu donalda oznacza wojnę z rosją i że niemcy nas nie będą lubić :homer: Tak na prawdę to trzeba zauważyć, że polska jest jedynym krajem byłego bloku wschodniego, gdzie nie przeprowadzono dekomunizacji, dlatego dziś gównem w opozycję rzuca pewien profesor od owadów, który donosił na własną narzeczoną. Dzięki temu, że rządzą u nas ludzie o takich standardach moralnych, co jest zatajane, nasz kraj staje się jednym wielkim obozem pracy, o którym hitler czy stalin nawet nie śnili. Ale dalej wierzcie sobie w to co mówią w waszej ulubionej telewizji, a nie w to co widzicie w portfelu, pracy, szpitalach i na stacjach benzynowych.

bezetkabzk

2012-04-18, 16:16
Rodzimy się wolnymi ludźmi a zostajemy niszczeni psychicznie i materialnie przez system.

fun88

2012-04-18, 16:16
Mógł upoważnić swoje dzieci lub kogoś innego, że w razie śmierci ten ktoś otrzymuje kwotę którą do tej pory uskładał na emeryturę. Czyli pozbawił kogoś 500 000zł. ch*j mu w dupe. :mrgreen:

bezetkabzk

2012-04-18, 16:22
makabrax napisał/a:

to ja mam taki pomysł
1. likwidujemy ZUS i ogólnie całe "przymusowe haracze" na przyszłą tzw. emeryturę
2. nasze pensje wzrastają o X zł z tytułu braku składki emerytalnej
3. teraz możemy te pieniądze lokować albo na jakimś OFE, lub chować do skarpety, kupować złoto czy co tam kto będzie chciał gdy ktoś nie będzie chciał odkładać to jego problem, gdy przestanie pracować po prostu umrze z głodu
4. ???
5. profit

edit: bo jak później słyszę różnego rodzaju prokuratorów i innych ciuli który bardzo ciężko pracowali przez 15lat za 20k miesięcznie, i mają dostać jedynie 10k emerytury i robią larmo że jak oni mają za to wyżyć to mi się siekiera w kieszeni otwiera...



A ja mam pomysł skonstruować bombę i wysadzić całą wiejską w p*zdu 8-)

Anders Breivik

2012-04-18, 16:36
dziedziczność składek, emerytura od 60, kara śmierci, tusk, kaczor, palikot i reszta sp***alają z kraju i żyło by zajebiście, został by tylko 1bln długu ;)

gressive

2012-04-18, 16:55
@ Ja-ah-qu-ub-el

może weź się zapisz do kółka ''jk'' ? Na krakowskie też chodzisz każdego 10tego?

Ant1984

2012-04-18, 16:57
@tupolej
Jeszcze ten 1bln długu przenieść na tych, co go narobili. Bo ja się u nikogo nie zadłużałem.

ostatni

2012-04-18, 17:14
gressive napisał/a:

@ Ja-ah-qu-ub-el

może weź się zapisz do kółka ''jk'' ? Na krakowskie też chodzisz każdego 10tego?



lepsze kółko "jk", niż związek wnuka żołnierza wermachtu. ale nie będę wchodził w dyskusje z plebsem który zamiast mózgu ma 50 mb na które co wieczór wgrywa sobie nowe wydanie faktów tvn

bravoteampolska

2012-04-18, 18:56
Tasak zaj***ł Kowalskiemu pół miliona , za coś w końcu premier musi robić sobie wakacje na wyspach

solarik13

2012-04-18, 18:57
makabrax napisał/a:

to ja mam taki pomysł
1. likwidujemy ZUS i ogólnie całe "przymusowe haracze" na przyszłą tzw. emeryturę
2. nasze pensje wzrastają o X zł z tytułu braku składki emerytalnej
3. teraz możemy te pieniądze lokować albo na jakimś OFE, lub chować do skarpety, kupować złoto czy co tam kto będzie chciał gdy ktoś nie będzie chciał odkładać to jego problem, gdy przestanie pracować po prostu umrze z głodu
4. ???
5. profit

edit: bo jak później słyszę różnego rodzaju prokuratorów i innych ciuli który bardzo ciężko pracowali przez 15lat za 20k miesięcznie, i mają dostać jedynie 10k emerytury i robią larmo że jak oni mają za to wyżyć to mi się siekiera w kieszeni otwiera...



bardzo dobry pomysł, tylko że punkt pod nr 4 powinno być:
eutanazja dla wszystkich emerytów

melemele89

2012-04-18, 19:03
Gimbusy - broń w rękach TVN-u i zjebTuska

Ra...........or

2012-04-18, 19:17
[
Cytat:

gównem w opozycję rzuca pewien profesor od owadów, który donosił na własną narzeczoną




Kogo masz na myśli? Bo ja jestem z tego młodszego pokolenia ale ostatnio czytając te twoje posty, ciekawych rzeczy się dowiaduje o tym starszym.