18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Irenvelle

2012-04-18, 20:13
Pewnie pan Jan Kowalski dużo zarabiał majac 16lat.
A co do meritum wstawki to nie trudno sobie wyobrazic tez obrazka typu "SP Jan Kowalski, przepracował 30 lat, zmarl w wieku 64lat".I znowu nagonka na Tuska, wszechwladnego polaka na ktorego stanowisku kto inny machnal by ręka i wszystkim nam zylo by sie jak w utopi.
Zalosne ze wpie**alacie polityke na sadola, to psucie atmosfery tego miejsca i powodowanie niepotrzebnych sciskow dupy.

TraKu

2012-04-18, 20:20
bezetkabzk napisał/a:



A ja mam pomysł skonstruować bombę i wysadzić całą wiejską w p*zdu 8-)



Zrobić rewolucę. Niemce, Ruskie i inne na pewno pomogą :snajper2:

Miecz

2012-04-18, 21:02
Czy nie możemy razem zdecydować żeby wypie**olić stąd politykę? Nie chcę tu kaczyńskich, tusków, palikotów. Wystarczy mi tego do wyrzygania w tv trwam i tvn24.

Lumpy1

2012-04-18, 23:13
mój dziadek walczył 2lata o spadek po Ojcu od ruskich wyliczyli że spadek jest wart ponad 100k ale dostał tylko 20% bo resztę spadku zabiera państwo :D wydał na papiery sądy i resztę ok 6k a dostanie 7k bo dzielone na 4 :D
fajnie w ch*j

ostatni

2012-04-18, 23:40
Irenvelle napisał/a:

I znowu nagonka na Tuska, wszechwladnego polaka na ktorego stanowisku kto inny machnal by ręka i wszystkim nam zylo by sie jak w utopi.




tutaj mamy obronę donalda



Irenvelle napisał/a:

Zalosne ze wpie**alacie polityke na sadola, to psucie atmosfery tego miejsca i powodowanie niepotrzebnych sciskow dupy.




a tu stwierdzenie, że kto krytykuje donalda ten zaczyna politykę-czyli ten kto chwali donalda nie robi polityki, a ten kto krytykuje już tak.....o ja pie**ole co za leming :homer:

kokos1

2012-04-19, 00:11
Podniesienie wieku emerytalnego spowoduje podniesienie emerytur, niestety idioci obliczający podstawę emerytury zakładają że przeciętny polak będzie żył 110 lat. Wystarczy zmienić przelicznik na 100 i powinno wyjść na to samo co przy podwyższeniu wieku emerytalnego, a że ZUS jest bankrutem bo tam odj***no przekręt wszech czasów to już wiadomo od dawna, i pie**olenie ludzi że jebią na emerytów mnie wk***ia bo odprowadzali składki przez lata a pajace w sejmie ( nie tylko obecne) dobrze się za pieniądze podatników bawią. POtem dojebiemy jeszcze ciemnocie wyższe podatki bo kryzys i tłumaczenie że to pobudzi wzrost gospodarczy (k***y chyba nie wieżą co mówią), oraz danine na banki które odbiją to na klientach. pie**olona ciemnota nami rządzi, i będzie rządzić bo niestety musiałaby się zmienić mentalność polaków, a na to potrzeba pokoleń.

Vexille

2012-04-19, 01:29
To k***a nie jest śmieszne, to tragedia i nasze realia ;amused:

Miya

2012-04-19, 05:49
A liczył ktoś kiedyś sobie ile kosztują takie studia prawnicze albo lekarskie?

Gienek2

2012-04-19, 10:25
moim zdaniem akurat w studiach lekarskich pieniądze nie są potrzebne. ten zawód wiąże się niejako z obowiązkiem bezcennego ratowania życia a jak widze lekarzy wypinających się na swój zawód ze względów finansowych to się niedobrze robi ( a przecież biedni nie są ) zresztą wszystko zależy od zcłowieka

vincvega

2012-04-19, 10:34
"...mają za to wyżyć to mi się siekiera w kieszeni otwiera... "

próbuję od godziny, ale moja siekiera za cholerę się nie chcę otworzyć, spróbuję z nożem może będzie łatwiej ;)

Lenart

2012-04-20, 00:04
makabrax napisał/a:

to ja mam taki pomysł
1. likwidujemy ZUS i ogólnie całe "przymusowe haracze" na przyszłą tzw. emeryturę
2. nasze pensje wzrastają o X zł z tytułu braku składki emerytalnej
3. teraz możemy te pieniądze lokować albo na jakimś OFE, lub chować do skarpety, kupować złoto czy co tam kto będzie chciał gdy ktoś nie będzie chciał odkładać to jego problem, gdy przestanie pracować po prostu umrze z głodu
4. ???
5. profit

edit: bo jak później słyszę różnego rodzaju prokuratorów i innych ciuli który bardzo ciężko pracowali przez 15lat za 20k miesięcznie, i mają dostać jedynie 10k emerytury i robią larmo że jak oni mają za to wyżyć to mi się siekiera w kieszeni otwiera...



Ja mam trochę inny pomysł. Rozj***ć ZUS. Sprzedać wszystko co mieli i co do nich należało. k***om odpowiedzialnym za ten syf pozabierać wszystko - niech zadupcają w McDonaldzie.

Powinien być obowiązek posiadania jakiegoś konta na które masz odkładać np 20% pensji. Taki odgórny przepis. Osiągasz wiek emerytlany i dostajesz ten hajs do łapy. Robisz z nim co chcesz. A jak chcesz dalej pracować to zarabiasz se dalej bez np 20% które byś odkładał na emeryturke.

PS. Wszystkie sądownicze k***y (sędziowie i prokuratorzy itp.) nie płacą składek ZUS. Tak jakbyście nie wiedzieli.

makasa20

2012-04-20, 00:21
makabrax napisał/a:

to ja mam taki pomysł
1. likwidujemy ZUS i ogólnie całe "przymusowe haracze" na przyszłą tzw. emeryturę
2. nasze pensje wzrastają o X zł z tytułu braku składki emerytalnej
3. teraz możemy te pieniądze lokować albo na jakimś OFE, lub chować do skarpety, kupować złoto czy co tam kto będzie chciał gdy ktoś nie będzie chciał odkładać to jego problem, gdy przestanie pracować po prostu umrze z głodu
4. ???
5. profit

edit: bo jak później słyszę różnego rodzaju prokuratorów i innych ciuli który bardzo ciężko pracowali przez 15lat za 20k miesięcznie, i mają dostać jedynie 10k emerytury i robią larmo że jak oni mają za to wyżyć to mi się siekiera w kieszeni otwiera...





BRAWO TAK JEST W USA ;]