18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jan Pospieszalski MASAKRUJE policje - Marsz Niepodleglosci 2

FrasQs • 2014-11-14, 17:23
"

Filmik długi ale pokazuje prawde która nieco różni sie od tego co podają nam media. Pan Jan zniszczył policjantke, "Program Pospieszalskiego na temat brutalności policji podczas Marszu Niepodległości 2014. Zadaje proste pytania, pokazuje krótkie "niewygodne" filmy. Pokazuje również ze policja była przebrana za kibiców (prowokacja policyjna). Rzeczniczka policji wykręca się jak może... Reakcja widowni (śmiechy) mówi sama za siebie. 13/11/2014 policja sama przyznała, że wśród kibiców znajdowali się "operacyjni", odznaczający się biało-czerwonymi opaskami, biało-czerwonymi kominiarkami. Na niektórych zdjęciach/filmach widać jak policja atakuje straż marszu.

woofer51

2014-11-14, 17:25
kto to jest Jan Pospieszalski ?

Medivith

2014-11-14, 17:30
Wrzuć cały materiał

mdmaniak

2014-11-14, 17:31
To nie policja tylko psy na smyczy systemu. Śmierć tym kvrwom.

FrasQs

2014-11-14, 17:34
Już sie uploaduje cały materiał :)

achujciwcycki

2014-11-14, 18:07
Państwo policyjne,
Królestwo policyjne,
Draństwo policyjne,
Kurestwo policyjne,
Pałki policyjne,
Wałki policyjne,
Planery policyjne,
Afery policyjne,
Łapówy policyjne,
Lodówy policyjne,
Łapanki policyjne

;)

ulifont

2014-11-14, 18:11
Ja pie**ole czego jeszcze ma policja nie robić, żeby Polacy poczuli się wolni od ich prześladowań i prowokacji. Jednocześnie wymagają od nich rzeczy, przeciwko , którym protestują.

olodur

2014-11-14, 18:18
Pospieszalski. Kto to jest ? Jak długo jeszcze takie ćwoki będą kreowały nieprawdziwy obraz naszej rzeczywistości ? Szmaciarz.

osa79

2014-11-14, 18:59
Pospieszalski to jedna z najgorszych kreatur środowiska dziennikarskiego, prawactwo spali pół stolicy a ta k***a będzie twierdzić że to policyjna prowokacja... szkoda że się z dzieciakiem nie utopił idiota. ..

FejkKrzysztof

2014-11-14, 19:24
@up a skąd wniosek, że wandale niszczący miasto mają prawicowe poglądy skoro nawet tvn twierdził, że nie byli to uczestnicy marszu?

Plastusii

2014-11-14, 19:37
Policja popełniła tylko jeden błąd, strzelała "gumiakami" a nie amunicja ostrą.

FejkKrzysztof

2014-11-14, 19:42
Mersiant, używanie symboli narodowych o niczym w tym wypadku (tego zdjęcia) nie świadczy, bo to wygląda tak jakby "kibice" atakowali straż marszu (a tym samym marsz). Trochę dziwne, żeby narodowcy toczyli walkę z innymi narodowcami dlatego, że manifestują swoje poglądy. Moim zdaniem to jacyś przebierańcy ale mogę się mylić

q800

2014-11-14, 19:48
Rany...skąd na S tak zaroiło się od lewicowych gównojadów i ameb?

kubczyk

2014-11-14, 19:53
@up widzę szanowny k***a kolego, że wystarczy nie przyklaskiwać hołocie i już jest się j***ną lewacką amebą? Gratuluję toku myślenia i konserwy turystycznej zamiast mózgu.

ni...........na

2014-11-14, 20:00
Byłem, widziałem, napiszę krótko: gdyby nie pojawiła się policja na koniec marszu (przy rondzie Waszyngtona), prawdopodobnie byłby spokój, ponieważ przez 90% trasy marsz szedł bez jej udziału i nie było incydentów, ze wszystkim sobie radziła straż marszu. Z kim ta banda debili by się biła?
Do stolicy została ściągnięta policja z całego kraju. Myślicie, że oni naprawdę byliby zadowoleni z tego, że nic się nie stało? W ubiegłym roku byli uwiecznieni na zdjęciach funkcjonariusze operacyjni policji, którzy w cywilnym ubraniu wmieszani byli w tłum i szli w kominiarkach... Wnioski nasuwają się same.