18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jan Paweł II

Es...........ne • 2009-07-14, 12:24
jak myślicie ? z czego ?

Bziku

2009-07-14, 12:37
Prawda :(

in...........ce

2009-07-14, 15:21
"jak myślicie ? z czego ?" Z roweru ^^

mrgreen

2009-07-14, 19:01
tysiące kościołów i ludzie żebrzący o chleb...

maciejpiet

2009-07-14, 19:44
Cytat:

tysiące kościołów i ludzie żebrzący o chleb...



no i ch*j ? wszyscy maja to w dupie żebrakow. ty sam pewnie też. wiec nie wiem w czym problem i po jaki ch*j obraczac tym problemem klechow. uwazam, ze nawet te pedały nie mają obowiązku nikogo karmić. jak ktos jest glupi i nie ma pomyslu na siebie, to niech sie poniza i zebra albo zdycha. szanse ma kazdy - nawet i bezdomny. sorry za zejscie z tematu i prawienie moralow, ale powoli zaczyna mnie juz meczyc to wszechobecne przyjebywanie sie do kosciola o byle pie**ole. to sie staje nudne

Ag...........pt

2009-07-14, 22:17
maciejpiet napisał/a:

no i ch*j ? wszyscy maja to w dupie żebrakow. ty sam pewnie też. wiec nie wiem w czym problem i po jaki ch*j obraczac tym problemem klechow. uwazam, ze nawet te pedały nie mają obowiązku nikogo karmić. jak ktos jest glupi i nie ma pomyslu na siebie, to niech sie poniza i zebra albo zdycha. szanse ma kazdy - nawet i bezdomny. sorry za zejscie z tematu i prawienie moralow, ale powoli zaczyna mnie juz meczyc to wszechobecne przyjebywanie sie do kosciola o byle pie**ole. to sie staje nudne



I tu się mylisz. W religii rzymskokatolickiej istnieją Uczynki miłosierdzia względem ciała:

1. Głodnych nakarmić.
2. Spragnionych napoić.
3. Nagich przyodziać.

4. Podróżnych w dom przyjąć.
5. Więźniów pocieszać.
6. Chorych nawiedzać.
7. Umarłych pogrzebać

Patt

2009-07-15, 01:17
a oni się bogacą na tym.. jakim kosztem

maciejpiet

2009-07-15, 01:27
Agaliarept napisał/a:

I tu się mylisz. W religii rzymskokatolickiej istnieją Uczynki miłosierdzia względem ciała:

1. Głodnych nakarmić.
2. Spragnionych napoić.
3. Nagich przyodziać.
4. Podróżnych w dom przyjąć.
5. Więźniów pocieszać.
6. Chorych nawiedzać.
7. Umarłych pogrzebać



wszystko w miare możliwości. jeżeli takie osoby zgłaszają się do parafii to chcąc nie chcąc muszą uzyskać takiej pomocy (o ile nie są naj***ne). w takich wypadkach pomagają ile mogą i odsyłają do ośrodków. a ile z tego korzysta ? odpowiedz sobie sam na to pytanie.

Cytat:

a oni się bogacą na tym.. jakim kosztem



poza tym, że pojeby zamiast na jedzenie resztki emerytur i rent wrzucają na tace, to nie słyszałem o czymś takim.

ra...........el

2009-07-15, 12:41
pie**ole i zebraków i kościół wiec neutralny jestem

Bogna

2009-07-15, 12:45
Agaliarept napisał/a:

I tu się mylisz. W religii rzymskokatolickiej istnieją Uczynki miłosierdzia względem ciała:

1. Głodnych nakarmić.
2. Spragnionych napoić.
3. Nagich przyodziać.
4. Podróżnych w dom przyjąć.
5. Więźniów pocieszać.
6. Chorych nawiedzać.
7. Umarłych pogrzebać


wtrącę swoje: nie dotyczy to tylko księży, ale wszystkich wyznawców. więc 'przyjebywanie' się tylko do księży nie ma tu sensu :)

maciejpiet

2009-07-15, 16:58
Cytat:

wtrącę swoje: nie dotyczy to tylko księży, ale wszystkich wyznawców. więc 'przyjebywanie' się tylko do księży nie ma tu sensu



raz, że nie ma sensu a dwa, że śmierdzi to nudą

RastaSoldat

2009-07-15, 18:16
a ja mam wyj***ne na nich i ch*j wk***iają mnie te rumuny co są pod kościołami, na ch*j tu przyjeżdżali jak żebrają... mniejsze bezrobocie byśmy przynajmniej mieli o połowę jakby pie**olonych rumunów i żydach wyj***ć.

maciejpiet

2009-07-15, 21:01
RastaSoldat napisał/a:

a ja mam wyj***ne na nich i ch*j wk***iają mnie te rumuny co są pod kościołami, na ch*j tu przyjeżdżali jak żebrają... mniejsze bezrobocie byśmy przynajmniej mieli o połowę jakby pie**olonych rumunów i żydach wyj***ć.



to samo mysla o nas w irlandii :D spoko rastasoldat. jestem tego samego zdania co ty. tzn nie mam tutaj na mysli konkretnie rumunow i zydow tylko ogolnie lumpow i zebrakow wszystkich narodowosci

BueR_MadasS

2009-07-15, 21:21
RastaSoldat napisał/a:

a ja mam wyj***ne na nich i ch*j wk***iają mnie te rumuny co są pod kościołami, na ch*j tu przyjeżdżali jak żebrają... mniejsze bezrobocie byśmy przynajmniej mieli o połowę jakby pie**olonych rumunów i żydach wyj***ć.


jestem ciekaw skad wiesz ze rumuni 'sa pod kosciolami' z tego co czytam to nie wygladasz mi na praktykujacego katolika no chyba ze mijasz go po drodze do... (wole nie wnikac)
czy ja wiem czy akurat rumuni zasilaja u nasz szeregi bezrobotnych (i to jeszcze mi powiedz tych pobierajacych zasilek) no raczej nie tak btw to jest takie powiedzenie ze miara rozbudowanego 'socialu' jest ilosc 'imigrantow afrykanskich' na ulicach a hmm takowych za duzo nie ma w Polsce :-P
Co do zydow to wogole maly fail zaliczyles no chyba ze lubisz byc w opozycji do prawie calej Polski ktora uwaza ze oni zagrazaja/wykupuja/niszcza/kieruja krajem wg Ciebie to oni siedza na bezrobociu no tak 'sprytne zydki' chca nas zalatwic poprzez wykonczenie naszego systemu pomocy spolecznej a to cwaniaki :-P
na koniec fajnie widzec kogos 'narzekajacego' na meneli/zebrakow a majacego link do gry gdzie sie jest MENELEM ;-) ach te tajniki dzialania ludzkiego umyslu :mikolaj:

RastaSoldat

2009-07-16, 17:49
hahaha :D pisząc rumuny miałem na myśli tych całą grupę społeczną jaką są menele, żule i inni żebrzący x]
a no widzisz dostaje ok. 100zł za wejście na profil mój menel to taki średni menel bo zarabia sprzedając puszki i napie**alając innych meneli x]

Popatrzcie z tej strony: jakby ich tylu nie było to hajs by na euro był xdd jeszcze jakby kościół opodatkowali to kraj mlekiem i miodem płynący x]