18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jan Paweł II i Prymas Wyszyński.

psiwytrysk • 2013-09-27, 22:07
Mało znanym faktem z życia Karola Wojtyły było zamiłowanie do zapasów. Często uprawiał je z Prymasem Wyszyńskim. Górale postanowili to uczcić stawiając mu pomnik.

IjonTichy

2013-09-27, 22:13
Hehehe boki zrywać! W ch*j nie śmieszne, stworzone na siłę.

~zsakuł

2013-09-27, 22:15
@up
ja pie**olę, Twój nick miażdży

Asteroth

2013-09-27, 22:21
mnie to wyglada jakby ten po prawej wypil za duzo a ten z lewej probowal go pozbierac

Kupa_w_majtkach

2013-09-27, 22:37
markedone napisał/a:

co się tak dziwisz !



Co się tak papiesz?!

nockeer

2013-09-27, 22:38
Aleś wydumał :/ Pewnie zwyczajowo podczas srania, co?

KebabRemover

2013-09-27, 23:51
@up
Tutajk nawet moderatorzy są poj***ni XD

Ptoon

2013-09-28, 01:11
Widać poziom twórców tego obrazka... Dziwisz zamiast Wyszyńskiego i "agencja gazeta" i wszystko jasne.

tomek1491

2013-09-28, 01:31
Nie jestem "KATOLEM", kościół od środka widziałem ostatni raz jakies 10 lat temu na bieżmowaniu. Ale wk***ia mnie jak ktoś dopie**ala się NASZEGO Papieża. Bądź co bądź to był Papież ale jednocześnie człowiek! Przypieprzanie się o pedofilie, kur... macie dowody? To, że znajdą się wśród księży kretyni nie znaczy, że wszyscy są. To samo z policją. Są policjanci wporzadku ale sa też tzw. psy. W każdej "grupie społecznej" są czarne owce. Nauczyciele molestujący uczniów, księża ministrantów itp, itd, etc.

oc...........an

2013-09-28, 01:41
heheh... co się stało z moim sadolem?! Kiedyś to wszyscy boki zrywali z papaja i jakoś nawet to można było podciągnąć pod czarny humor. A teraz? k***a, jedno wielkie katolicko-prawicowskie forum, na którym wrzuty źle zaparkowanego samochodu z podpisem "Jak tak można?!" dostają po 300 piw, a filmik z egzaminatorem, który odmówił pomocy jakiemuś kolesiowi na drodze ma najlepszy komentarz o treści "jak może być taka znieczulica?!". Pomijam już, że wystarczy napisać, że Polandia jest najlepsiejsza i wszystko to wina Tuska, że pół Polszczy pyry z gunwem wpie**ala, żeby dostać 150piw. :roll:

ch*j wam w dupę, pójdę pod prąd i nazwę waszego papaja jednym z najgorszych papieży XX wieku, ponieważ pedofilów krył, banku nie zreformował i miał absolutnie wyj***ne na to, że KK potrzebuje modernizacji. Gorszym od niego jest chyba tylko ten zjeb Pius co dawał paszporty nazistom. JP2 nie szanuję, gardzę nim i pluję ile razy jestem we Wro na rondzie imienia tego konspiratora siatki pedofilskiej. Wy też polaczki zrobiliście sobie złotego cielca i zamiast do Boga to modlicie się do niego. Ale wydaje mi się, że za swoje grzechy Kremówa smaży się teraz w piekle. Na koniec jeszcze wspomnę, że on sam ciągle powtarzał, że NIE ŻYCZY sobie pomników, ale wy jak zwykle wszystko sp***oliliście i mamy teraz parę tysięcy pomników, nazw ulic i rond na cześć tego pajaca.

@leegoldman Co, mamusia z tatusiem nauczyli ciebie miłości do papaja? Jak to leciało...




@tomek1491

masz, posłuchaj, może się czegoś dowiesz:


solight

2013-09-28, 01:43
IjonTichy napisał/a:

Hehehe boki zrywać! W ch*j nie śmieszne, stworzone na siłę.



Mialem to samo napisac :|