18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jan Paweł II i Prymas Wyszyński.

psiwytrysk • 2013-09-27, 22:07
Mało znanym faktem z życia Karola Wojtyły było zamiłowanie do zapasów. Często uprawiał je z Prymasem Wyszyńskim. Górale postanowili to uczcić stawiając mu pomnik.

Zielonek92

2013-09-28, 01:53
Ty sie Dziwisz ze tu Papiesz ?

Kopalny

2013-09-28, 02:02
Dziwisza k***a nie trawię. Zasrany ciemniak gnuśny buc. Największy kumpel i plecy tego sk***ysyna Paetza.

TB303

2013-09-28, 02:06
@DUST DEVIL
Dowody kmiocie, albo wypie**alaj na wykop(czyli tam skąd się bierzecie błazny).

oc...........an

2013-09-28, 02:24
TB303 napisał/a:

@DUST DEVIL
Dowody kmiocie, albo wypie**alaj na wykop(czyli tam skąd się bierzecie błazny).



Film który wstawiłem to za mało?

Co takiego zrobił papaj? Odpowiedź jest prosta - gówno! Nie zrobił nic z pedofilią, przez co teraz całe rzesze ludzi przyrównują KK do jakieść siatki pedofilskiej i się odwracają od Chrześcijaństwa (Bogu dzięki, że Franciszek coś próbuje zmienić).

Bank Watykański to też evergreen - Jan Paweł 1 chciał go reformować i jakoś tak wyszło, że umarło mu się 33 dni później. Nasz papysh wziął imię Jan Paweł 2, co mogło oznaczać, że pójdzie w ślady poprzednika, ale coś chyba po drodze zapomniał o banku...

Wielka kampania przeciwko gejom i antykoncepcji - też zawsze spoko, geje będą się smażyć w piekle, a prezerwatywy to zło, ch*j z tym, że ludzie w Afryce zdychają na HIV i to jest de facto jedyne, hmm... "lekarstwo".

Janusz Pawlacz nie zasłużył na miano wielkiego, nie zasłużył nawet na miano świętego, nie mówiąc już o pomnikach które mu odj***ł ciemny lud. Zauważ, że był to tak słaby papaj, że na zachodzie nikt o nim nie pamięta. No ale to taka mentalność Polandii, żeby wywyższać ludzi, którzy na to nie zasłużyli - Wałęsa "Bolek" Lech, Kaczyński Lech czy Wojtylak Karol to tylko przykłady, o takim Piłsudskim sk***ielu nawet nie wspominam (nawet guru sadola Janusz "1%" k***in-Mekka krytykuje Pisłudskiego, odsyłam na YT).


Wielki, to może być Jan XXIII który uzdrowił KK dzięki II Soborowi, czy wspomniany już Jan Paweł 1 który chciał aktywnie walczyć z korupcją i bezprawiem Banku Watykańskiego. A co po sobie zostawił JP2? Opowieść o Kremufkach i łzawa historyjka o Wadowicach? Janusza Pawlikowskiego 2 nie można nawet porównywać do wyżej wymienionych kolosów KK bo to byłoby jak porównywanie Bugatti Veyron do Fiata 125p :roll:


Co do pomników to taki miłośnik papysha jak ty pewnie musi sam pamiętać jak on mówił, że nie chce pomników.



Co do wykopu to to są straszne p*zdy i normiksy i jak chcesz obrażać papaja to wchodzisz na kurachena ork.

O, przypomniała mi się nawet taka historyjka:

Cytat:

Watykan, rok 1978, konklawe - No, to licytujemy dalej. Benelli mówi, że wyjebie dwa tysiące dzieci przed śmiercią. - powiedział głośno Franz König. - Ja wyjebię pięćset więcej. Ktoś przebija, czy spuszczamy się do pieca i podpalamy? - spytał, gmerając ręką w okolicach moszny. Od dwóch dni dawało mu się we znaki nie obciąganie przez ministrantów. - Wszystkie. - rozległ się głos z kąta sali. Oczy wszystkich kardynałów zwróciły się w tę stronę. Słowo to wyrzekł kardynał Karol Wojtyła, z Polski. - Przepraszam, czy szanowny kardynał powiedział - König próbował się upewnić, czy jego stare ucho się nie przesłyszało. - Wszystkie k***a! - przerwał mu wulgarnie Wojtyła. - I zrobię to tak, że cały świat o tym usłyszy. Matki będą drżeć na dźwięk mojego imienia! Ojcowie będą się kastrować, byle tylko nie spłodzić niczego, co mógłbym wyjebć w dupę! - Wojtyła wstał i energicznie gestykulował. Pozostali kardynałowie siedzieli cicho, gdy nagle zaczęli bić brawo. - Takiego papieża nam trzeba! - Niech plebs znów boi się Kościoła! - Anuncio vobis, habemus papam! - przekrzyczał wszystkich Franz i spuścił się do pieca jako pierwszy. Gdy pozostali kardynałowie, oparci ręką o mur, produkowali paliwo do pieca, podszedł do Wojtyły. - Lepiej żeby ci się udało. Bo jak nie, to ja wszystko zatuszuję, rozumiesz to k***a? Będziesz zwykłym papieżem, który nie j***ł dzieci, będziesz k***a nikim! Nikt nie uwierzy ofiarom, będą to zrzucać na jakiś zakonników i biskupów, nikt nie będzie wiedział, że to ty siałeś postrach w szkołach katolickich! W świecie katolickim będziesz kolejnym smutny papajem, którego największym osiągnięciem było nie nasranie pod siebie na łożu śmierci! - szeptał wściekły Franz, który już miętolił w kieszeni numer telefonu do Aliego Agcy. Był wk***iony faktem, że przegrał konklawe i będzie musiał się zadowolić swoimi wysranymi przez połowę parafii ministrantami. Wojtyła nic nie odpowiedział, tylko odwrócił się i wyszedł na balkon. Po czym wyruszył w podróż, aby j***ć, j***ć i jeszcze raz j***ć małe dzieci. Watykan, 2 kwietnia 2005, 21:36 Wojtyła popatrzył na listę, został już tylko jeden mały sk***iel. Umierał, czuł to w penisie. Wygrzmocił miliony małych dzieci w czasie pontyfikatu, jednak wiedział, że tylko gdy wyjebie jeszcze jednego gówniaka, to dostąpi zaszczytów w życiu pozagrobowym, a na tym padole zyska wieczny szacunek kolegów po fachu. Jego fujara już nie stała sama, była podparta patyczkami do lodów. Przywieźli właśnie noworodka i dwie siostry zakonne próbowały nasunąć go na papieskiego penisa, jednak każda z nich za bardzo ciągnęła w swoją stronę i nagle rozerwały przepustkę Pawlacza do życia wiecznego na pół. - Cóżeście, k***a uczyniły! - powiedział słabym głosem Wojtyła. - Moje zbawienie, moja sława! - chciał sięgnąć ręką po resztki noworodka, jednak w połowie drogi opadła ona bezładnie na materac, a zegar wybił 21:37. Zdołał tylko wychrapać: - Franz, tym razem wygrałeś, k***o. - po czym legł bez ruchu i wyzionął ducha.



>This Story Was Brought To You By Kurachen Ork - dobra strona szkalowania i wiecznego dziewictwa


Ace7

2013-09-28, 02:40
Dla mnie papiesz to król pedofilii a ponieważ mamy dwóch papieszów to wychodzi na jaw 2x więcej afer pedofilskich.

Tym co się nie podoba idea sadola niech biegną na kwejka i inne badziewia.

tomek1491

2013-09-28, 03:48
DUST DEVIL
Proszę Cię człowieku. Wierz k***a w filmiki na YT to przepowiadam Ci świetlaną przyszłość.

mis_kudlacz

2013-09-28, 08:14
up
poczytaj dokument który wydał JPII -"Crimen Sollicitationis". Papież krył pedofili i to jest faktem.

milosciprzyjazn

2013-09-28, 08:20
tomek1491 napisał/a:

Nie jestem "KATOLEM", kościół od środka widziałem ostatni raz jakies 10 lat temu na bieżmowaniu. Ale wk***ia mnie jak ktoś dopie**ala się NASZEGO Papieża. Bądź co bądź to był Papież ale jednocześnie człowiek! Przypieprzanie się o pedofilie, kur... macie dowody? To, że znajdą się wśród księży kretyni nie znaczy, że wszyscy są. To samo z policją. Są policjanci wporzadku ale sa też tzw. psy. W każdej "grupie społecznej" są czarne owce. Nauczyciele molestujący uczniów, księża ministrantów itp, itd, etc.



Chuuj mnie to obchodzi, czy to co mnie śmieszy boli Ciebie czy innych . Mam prawo śmiać się z wszystkiego (tak jak tutejsi katole i inni mają prawo szydzić z muslimów, żydów, murzynów itd) I ch*j w dupe tym, którzy na tej stronie chcieliby takiej cenzury.
A co do JP2 - być może nie ma jawnych dowodów na pedofilię, ale są na to (i faktem jest to), że JP2 dał księdzom-pedofilom wolną rękę w kościele i nei tylko z nią nie walczył, ale ułatwił jej ukrywanie przed opinią publiczną.

Browaryt

2013-09-28, 10:41
Jak ja uwielbiam ból dupy o janusza pawlaka ch*j w dupe pseudo katolikom którzy gazete świntom widzieli ostatni raz na zajęciach religii w gimbazie tyle

JURIJ_77

2013-09-28, 10:52
KebabRemover napisał/a:

@up
Tutajk nawet moderatorzy są poj***ni XD



to jest Sadistic.pl

Anonymouz

2013-09-28, 11:13
ch*jowe. Widać, że gimbaza po szkole się nudzi.

grimmjow123

2013-09-28, 11:44
Dust Devil co ty chrzanisz? Bez Piłsudskiego lub Wałęsy byłbyś niewolnikiem ruskich lub więźniem w łagrach lub gułagach. (1920 cud nad wisłą i 1989 Solidarność).