18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jakiś młody Janusz rozpierdala jakieś Punto....

CoJaTamKurwaWiem • 2018-05-31, 04:04
Strasznie ch*jowe to coś we środku, ale jest szansa, że poszło z dymem i wstydu więcej nie będzie...


Caloroso

2018-06-02, 06:37
A zwróciliście uwagę, że to była nauka jazdy? Gość po prawej ma pedały. Czyli jeden i drugi dali ciała....

Phil_ips

2018-06-02, 07:41
Primo
Znaffcy się znaleźli. Samochód na filmie to Ferrari 360 Modena, a napis pod schowkiem to Pininfarina, a nie Punto.
Secundo
Nie widziałem Punto z napędem na tylną oś, które po daniu w palnik zaczęłoby jechać bokiem.
Tertio
Skąd w Punto dym z tyłu?


PanzerKraken

2018-06-02, 09:14
Phil_ips napisał/a:

Primo
Znaffcy się znaleźli. Samochód na filmie to Ferrari 360 Modena, a napis pod schowkiem to Pininfarina, a nie Punto.
Secundo
Nie widziałem Punto z napędem na tylną oś, które po daniu w palnik zaczęłoby jechać bokiem.
Tertio
Skąd w Punto dym z tyłu?



Kolega dobrze pisze to nie żaden Fiat Punto tylko Ferrari 360 Modena. Dodaje zdjęcie środka tego samochodu dla januszy co zatrzymali się na passerati b5 lub gulfach IV
]

Radicz

2018-06-02, 09:48
I tak wygląda zderzenie się oczekiwań wynikających z grania w gry z rzeczywistym panowaniem nad pojazdem.

Tymoteusz

2018-06-03, 01:49
Stajan napisał/a:

Uwaga moje drogie dzieci. Pragnę przypomnieć, że Ferrari już od dwóch lat nie należy do Fiata. Dziękuję.



Drogi tato,

pani mówiła dziś w szkole, żeby czytać ze zrozumieniem. Nikt nie pisał o tym (ani przed, ani po Twoim komencie), że Ferrari należy do Fiata.

(piszę dla samej zasady, bo g&wno mnie ten temat interesuje)


Ps. Pozdrów mamę :)