18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jakaś jebnięta pizda...

Baronessa • 2023-11-27, 19:14
...drze ryja na chłopa, czyli typowa konwersacja pińcet plusów na chacie...
Oglądać z dźwiękiem :!:


dżonyłojlker

2023-12-01, 10:46
proncislav napisał/a:

To lepiej go naostrz bo jest strasznie tępy.



Napisał "gość", który nawet w swoim nicku wielbi ku*asy :gay:

Wszystkie moje noże są wyostrzone na brzytew.

Maczety też




RobsoN

2023-12-01, 11:24
Ten internetowy pyskacz dalej się tu produkuje :roll: poczytałem twoje warny z zeszłego roku, skwituję to krótko, mało jest tu normalnych, ale ty jesteś wyjątkowo zj***ny. Ego wysokie a w życiu cieniutki jak zwieracz żabki. Powtórzę, takich „kozaków” jak ty, pod celą cwe*ą.

dżonyłojlker

2023-12-01, 11:43
RobsoN napisał/a:

Ten internetowy pyskacz dalej się tu produkuje poczytałem twoje warny z zeszłego roku, skwituję to krótko, mało jest tu normalnych, ale ty jesteś wyjątkowo zj***ny. Ego wysokie a w życiu cieniutki jak zwieracz żabki. Powtórzę, takich „kozaków” jak ty, pod celą cwe*ą.



No co, ja po prostu lubię patrzeć jak kwiczą sadolowe p*zdeczki... a ty nadal snujesz fantazje o więziennych romansach :-/

Jak już tak ci brochę wykręciło i czytasz moje ostrzeżenia, to czytaj tak, aby zrozumieć który wpis należy do mnie, bo widać, że ewidentnie coś ci się pokręciło :mikolaj:

klon598

2023-12-02, 02:16
smc napisał/a:

1. Zajebies, liścia i na dołek.
2. Zostawisz i płacisz alimenty.
Tu naprawdę nie ma dobrego wyjścia...



3. sp***alasz za granice

suspect67778

2023-12-12, 09:05
Ciul wie co tam się stało. Albo laska zbiera dowody pod rozwodzik i trzeba prowokowac, tylko teraz akurat nie pyklo, albo facet faktycznie taki potworek domowy i baba ma już dość. Ja u sąsiadów dużo gorsze imby słyszałem, oj dużo gorsze.