18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jakaś jebnięta pizda...

Baronessa • 2023-11-27, 19:14
...drze ryja na chłopa, czyli typowa konwersacja pińcet plusów na chacie...
Oglądać z dźwiękiem :!:


dżonyłojlker

2023-11-28, 11:24
Saw napisał/a:

Grzecznie ci wszyscy wytłumaczyli błąd w toku twojego rozumowania.



Jacy wszyscy? c**y którym robiono na długiej przerwie "szuwara" w kiblu, a teraz w dorosłym życiu poniewierają nimi kobiety.

dOpieca

2023-11-28, 11:37
Histeryczka jakas w ch*j , od razu po glosie slychac i po gownotoku z ust.

zbigniewz

2023-11-28, 12:58
Japie**ole dobrze że się z domu wyprowadziłem ;)

Black_Hole

2023-11-28, 14:19
ja bym z taka debilka patologia nigdy nie był... matko moja kobieta kultura wyrafinowanie itd... deportowac gdzies to z nagrania do gułagu

RobsoN

2023-11-28, 18:32
motylekwbrzuchu napisał/a:

Jacy wszyscy? c**y którym robiono na długiej przerwie "szuwara" w kiblu, a teraz w dorosłym życiu poniewierają nimi kobiety.



:lol: I to wszystko napisał samiec alpha o nicku Motylekwbrzuchu :mrgreen: chłopcze, już się nie kompromituj. Idź się popisuj gdzie indziej.

dżonyłojlker

2023-11-28, 18:46
RobsoN napisał/a:

I to wszystko napisał samiec alpha o nicku Motylekwbrzuchu chłopcze, już się nie kompromituj. Idź się popisuj gdzie indziej.



Nie no, proszę, wypowiedz się, co ci się nie podoba, tym razem w moim nicku? Nie krępuj się, ja przeczytam, może nawet się odniosę.

kothletino

2023-11-28, 23:51
Jeden, wielki zlot analfabetów k***a mać. Kiedyś admini robili dobrą robotę, a teraz wyj***ne i trzymają taką trzodę. :kupa:

ba...........zu

2023-11-29, 10:00
Co tu właściwie jest nagrane? Zero treści, trochę darcia p*zdy. Wiadomo chociaż kto nagrywał?

spawarka_inwertorowa

2023-11-30, 02:59
motylekwbrzuchu napisał/a:

Mąż tej kobity to skończona ciota



oh jak ty synku ciotowaty jeszcze malo wiesz o zyciu, po co to nagrywane jest? przeciez ta szmata go prowokuje , facet wie dokladnie jak ma sie zachowywac, i czego mu nie wolno bo to scierwo go pusci z torbami , to sa psychopatki, wyrachowane potwory, wiedza co moga zrobic, beda mialy same zyski materialne , kase, mieszkania , jak tylko facet jest glupi i przestanie sie kontrolowac, taka bladz ci zabierze twoje! mieszkanie, auto, dzieci, wyplate, zdrowie, wszystko , to wariatki i zemsta, powiesisz sie albo i nie, to chore szmaty, obys mial taka jedna probke czegos takiego i zrozumiesz synku mlody co sie dzieje z tymi szonami...

to_tylko_on

2023-11-30, 20:13
motylekwbrzuchu napisał/a:

Nie no, proszę, wypowiedz się, co ci się nie podoba, tym razem w moim nicku? Nie krępuj się, ja przeczytam, może nawet się odniosę.



Ja ci wytłumaczę co jest nie tak z Twoim nickiem. Jest pedalski i ciotowaty.

dżonyłojlker

2023-11-30, 23:00
spawarka_inwertorowa napisał/a:

oh jak ty synku ciotowaty jeszcze malo wiesz o zyciu, po co to nagrywane jest? przeciez ta szmata go prowokuje , facet wie dokladnie jak ma sie zachowywac, i czego mu nie wolno bo to scierwo go pusci z torbami , to sa psychopatki, wyrachowane potwory, wiedza co moga zrobic, beda mialy same zyski materialne , kase, mieszkania , jak tylko facet jest glupi i przestanie sie kontrolowac, taka bladz ci zabierze twoje! mieszkanie, auto, dzieci, wyplate, zdrowie, wszystko , to wariatki i zemsta, powiesisz sie albo i nie, to chore szmaty, obys mial taka jedna probke czegos takiego i zrozumiesz synku mlody co sie dzieje z tymi szonami...



Dobra, nie produkuj się, każdy wie jakie potrafią być baby. Autor nagrania jest skończoną ciotą, kolejny raz to powtórzę.

proncislav napisał/a:

Ja ci wytłumaczę co jest nie tak z Twoim nickiem. Jest pedalski i ciotowaty.



Właśnie, że zajebisty jest. Spójrz na swój :szofer:


Motylek to taki nóż.

to_tylko_on

2023-12-01, 02:44
motylekwbrzuchu napisał/a:

Motylek to taki nóż.



To lepiej go naostrz bo jest strasznie tępy.

LouisdeFunes

2023-12-01, 05:33
smc napisał/a:

1. Zajebies, liścia i na dołek.
2. Zostawisz i płacisz alimenty.
Tu naprawdę nie ma dobrego wyjścia...



Po pierwsze trzeba było użyć gumy a po drugie trzeba było iść na k***y