18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jak zarobić za pomocą facebooka?

rbpp • 2014-01-15, 12:39
Konkretna informacja.


Szymp

2014-01-15, 15:48
To jest starsze niż Facebook :/

Szalony_Mleczarz

2014-01-15, 15:49
Beznadziejnie głupie, bezsensowne i suche jak pięty Cejrowskiego. Jak zarobić za pomocą własnego uzależnienia od narkotyków? Rzuć narkotyki i znajdź prace.
:trzesieee:

cancerous

2014-01-15, 16:00
@Peciak

no to nie pracuj tylko zadowalaj gimbusów na fejsie, facebook może być dodatkowym narzędziem pracy, gdzie na fanpage'u chwalisz się wynikami pracy itp. wtedy lajkujący to potencjalni klienci, którzy mogą Ci coś zlecić i wpadnie hajsik ale ten filmik raczej kieruje się do prywatnych profili, dezaktywuj konto i pracuj! Chcesz zarabiać w sieci, to zarabiaj ale na litość boską internet to nie facebook!

Zimny_browar

2014-01-15, 16:16
Jakby to było opłacalne to bym odpalił ten filmik.

thomi453

2014-01-15, 16:33
Na fejsie da się zarobić. Trzeba zakładać dobre fun page i po 200 zł na miesiąc leci

Je3anyPrzystojny

2014-01-15, 16:35
Tak naprawdę ten filmik pokazuje jak jego autor zarabia na YouTube nie na fejsie, pozdrawiam ;)

Looken

2014-01-15, 17:28
Buahaha, powiedzieli po czym namówili do subskrybowania kanału na którym trzepią kase na YouTubie. Serwisie o takiej samej idei jak Facebook.

RavenRR

2014-01-15, 17:35
bank***azaco napisał/a:

Święta prawda. W internecie nie zarobisz. Dla mnie lepsza byle jaka praca nawet za pensję 1500zł/mies. niż ślęczenie przed kompem kilka godzin dziennie i piszę to jako osoba ciągle ucząca się. Jakieś piramidki, inwestowanie, oferty, PPA, PPD - wszystko na krótką metę. Po co to piszę? Aby ostrzec wszystkie napalone osoby, aby nie marnowały czasu tak jak ja to zrobiłem (jakieś 2 lata w plecy po kilka godzin dziennie). Dodatkowo taka praca bardziej wykańcza psychicznie, niż zapie**alanie na magazynie przez 10h.


Zdziwiłbyś się ;) . Wszystko co wymieniłeś to oszustwa, polegające na tzw. schemacie Ponziego. Ale w sieci można zarobić legalnie i uczciwie naprawdę fajne pieniądze, i to na tym, co się lubi robić. Programowanie, pozycjonowanie, copywriting, szeroko pojęta sztuka, dziesiątki innych dziedzin - wystarczy włożyć w to trochę wysiłku.

Madroxx

2014-01-15, 17:45
Cytat:

Święta prawda. W internecie nie zarobisz. Dla mnie lepsza byle jaka praca nawet za pensję 1500zł/mies. niż ślęczenie przed kompem kilka godzin dziennie i piszę to jako osoba ciągle ucząca się. Jakieś piramidki, inwestowanie, oferty, PPA, PPD - wszystko na krótką metę. Po co to piszę? Aby ostrzec wszystkie napalone osoby, aby nie marnowały czasu tak jak ja to zrobiłem (jakieś 2 lata w plecy po kilka godzin dziennie). Dodatkowo taka praca bardziej wykańcza psychicznie, niż zapie**alanie na magazynie przez 10h.



Więc albo jesteś idiotą albo nie masz żadnej wiedzy w tym temacie.

bankurwazaco

2014-01-15, 21:02
Madroxx napisał/a:



Więc albo jesteś idiotą albo nie masz żadnej wiedzy w tym temacie.



Mocne słowa, aż się w fotelu skuliłem przez Ciebie. :(
Muszę Cię rozczarować, bo w dziedzinie zarabiania w sieci mógłbyś u mnie terminować. Przez te dwa lata zarobiłem więcej niż Twoi rodzice
razem wzięci. Nie pisałem, że ja nie zarobiłem, tylko, że tak czy siak uważam to za marnowania czasu. Naprawdę potężne pieniądze zarabiają tak naprawdę nieliczni, ale i tak mają po czasie dylemat czy droga, którą obrali jest tak naprawdę słuszna. Pisząc, że nie zarobisz nic odnosiłem się do ogółu młodych ludzi, którzy to kupują różnego rodzaju poradniki i wkładają w to masę czasu. Jakbyś chciał zapraszam na wykład na spikerii, czasem się tam wypowiadałem w tej kwestii. Na pewno wyciagnąłbyś sporo użytecznej wiedzy i przy odrobinie szczęścia trochę kultury, bo z tą bardzo słabo o Ciebie.

karinawaw

2014-01-16, 12:37
Znowu ten koleś z kanału "ZNISZCZSYSTEM" który się pluł ,że mu filmiki kopiują w internecie, a sam zżyna jak może.

Btw. Jak chcecie zniszczyć system to wystarczy skasować katalog system32.

cobrasnake

2014-01-17, 16:35
W sieci/na fejsie można zarobic naprawde niezłe pieniądze, nawet bez znajomości programowania, bez tworzenia "fanpejdża" itd. :) Wystarczy pomysleć i znaleśc swoja lukę w rybku:) W tamtym roku zarobiłem w 2 miesiące wakacji około 2000 zł na... darmowej fejsbukowej grze:) Żaden hazard, po prostu zobaczyłem, że ludzie sa w stanie zapłacić gruba kasę za... wirtualne roślinki:) Dodam, że spedzałem na tym 2-2,5 godziny dziennie po normalnej pracy. Kasa naprawde lezy w sieci na kazdym kroku, tylko trzeba umieć ja podnieść.