18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jak zachowuje sie zjarany...

MeVido • 2013-04-30, 11:09
ciekawy i trafny materiał :D

gówniaczek

2013-04-30, 18:37
Bobicz napisał/a:

To filmik nie o zjaranych tylko o kolesiu z zespołem downa. Zachowuje się jak by miał lagi na mózgu a nie thc w organizmie.

Skoro tak się wypowiadasz, to chyba w życiu nie wychyliłeś nosa poza Polskie granice. Tam macie gówno, nie zioło, nawet nie wiecie jaką odmianę kupujecie. Wyjedź gdziekolwiek indziej, to przy ustawce z dilerem się Ciebie spyta co chcesz i ile. Mało tego, torba będzie tak wypchana, że w Polsce byście za to balowali przez tydzień... polakee biedakee.

dEKKS

2013-04-30, 19:26
@up zdziwilbys sie jakie palonko mamy my "polaky biedaky", a co do odmian palenia i wypchanych toreb to chyba dilerow na gg szukales, albo po prostu znajomych nie masz

paul000

2013-04-30, 19:37
Też sobie zajaram za chwile, a co :D :D :D

artiee

2013-04-30, 19:55
@up i musisz się pochwalić jak gimbazjalista ? Japie**ole, :homer:

1chimaru

2013-04-30, 22:26
"ciekawy i trafny materiał "

ciekawy?? tak, jak filmiki tego łysego dzieciaka od "piłki"
trafny ?? taa jasne..

T0B1

2013-04-30, 23:02
Kto na tym filmiku jest niby zjarany?

kothletino

2013-04-30, 23:24
Hahaha to z policją dobre, mi najbardziej podoba się palpitacje serca i to uczucie, że się za chwile umrze. Albo kiedy łapiesz kilkukrotnie wdech beztlenowego powietrza też w ch*j dobre.

MudPie

2013-05-01, 00:00
kothletino napisał/a:

Hahaha to z policją dobre, mi najbardziej podoba się palpitacje serca i to uczucie, że się za chwile umrze. Albo kiedy łapiesz kilkukrotnie wdech beztlenowego powietrza też w ch*j dobre.



Musisz mieć jak error stary.. wymagany restart, zrób sobie przerwę 60 dni.
Zresztą każdemu kto pali zalecam przerwę 60dni... zróbcie to dla siebie. Ma to same plusy.

Ryuk

2013-05-01, 00:33
Ja jaram od 8, nie sorry, już od 9 lat i powiem WAM WSZYSTKIM "serdeczne sp***alać". Już przestały mnie śmieszyć naciągane teksty "wszczykujcie sobie te/to świństwo ćpuny", gdyż jest to tylko objawem Waszej głupoty, nietolerancji i niewiedzy - ta, ta ta, wielcy świeccy. Owszem, zioło ogłupia, zwłaszcza, gdy jarasz po około 1g dziennie (jak ja - ale nie o sobie i swoim przechwalstwie chciałem tu mówić), ale nie pie**olcie smutów. Kto chce zajara, nie odmówi, a może i się wciągnie - trudno, w końcu jego sprawa - lecz niech nie wypowiadają się "specjaliści" od jednorazowych przygód, jak i niech nie pie**olą smutów wielcy książkowi moraliści . Jak i z drugiej strony, niech nie pie**olą farmazonów idioci, którzy nasłuchali się mediów, mocherów i ch*j wie kogo/czego jeszcze. Masz łeb na karku? To jaraj i dzień w dzień. Nie masz? To nie ruszaj.

Sprawa wydaje się prosta, a wy k***a drążycie jakby ch*j wie jaki to był narkotyk i ch*j wie jakie skutki wywoływał. Każdy jest osobowością indywidualną, więc i na każdego indywidualnie oddziałuje.

pie**oleni specjaliści od smęcenia.
Dziękuję, wypie**alać :maryska:

Ps. Uprzedzam spinodupczych, że ja tyłka nie spinam/ Tylko objaśniam i uświadamiam, a jeśli kogoś to co napisałem "uderzy" (a może i zaboli) to k***a powiem krótko - jebie mnie grubo Wasz smutek.

Ps 2. @MudPie Masz piwko u mnie. Co do przerwy to masz rację. Po 2 miechach przerwy... zioło (znów) mocniej kopie ;]

lisu.cht

2013-05-01, 08:56
co wy pie**olicie.? :homer: litości k***a

Ji^HaD

2013-05-01, 09:21
prawda jest taka ze kazdy mial lub bedzie miec jakiegos tripa albo bedzie kleczal zasmarkany nad muszla klozetowa ;p

gówniaczek

2013-05-01, 09:40
@Ryuk, chyba za dużo se tego świństwa wszczyknołeś, już tego nie rób, dobrze?

KubaRekin

2013-05-01, 10:49
Niesamowicie słaby filmik, nie mówiąc o tym, że jebie gimbazą na kilometr ;]

Ryuk

2013-05-01, 15:06
gówniaczek napisał/a:

@Ryuk, chyba za dużo se tego świństwa wszczyknołeś, już tego nie rób, dobrze?



Pół żartem, pół serio - Nie będziesz mi życia układał ;)

mateuszowy

2013-05-01, 18:52
Marichuana ogłupia jak gówno