18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jak zachowuje sie zjarany...

MeVido • 2013-04-30, 11:09
ciekawy i trafny materiał :D

Lisek244

2013-04-30, 14:41
on se chyba mefke pie**olną osobiście po paleniu to mi się dupy nie chciało ruszać jest się spokojnym i nie ma takich akcji jak na filmiku więc filmik to ściema faktem jest że sie lubi jeść :) no ale to również też trochę odmóżdża uważam że każdy musi spróbować zanim się na ten temat wypowie :-P "sam nie pale ale jestem za legalem " :lol:

kondzio1c

2013-04-30, 15:01
Jak pod każdym tematem o Maryśce obecni są znawcy , którzy zapalili raz w życiu i wielce Alfa i Omega :D

tomex13

2013-04-30, 15:26
Zanim przeczytałem tytuł filmu, myślałem że to będzie wycieczka po planie "Kiepskich"

Bobicz

2013-04-30, 15:27
To filmik nie o zjaranych tylko o kolesiu z zespołem downa. Zachowuje się jak by miał lagi na mózgu a nie thc w organizmie.

Suub

2013-04-30, 15:45
Filmik się zgadza. Tak to mniej-więcej wygląda. Kiedyś, w czasach szkolnych jeszcze, pojechałem do kumpla na działkę nad jeziorkiem. Słońce, woda, piwko, grill, dupy. Jednym słowem wakacje. No i przywiozłem ze sobą mnóstwo zioła. No i pewnego dnia na zewnątrz lało cały dzień więc się z kumplem zabunkrowaliśmy w domku i zaczęliśmy jarać i oglądać taki cykl dokumentalny "Podróże z dinozaurami". Jak zaczęliśmy było nas dwóch. Ja i mój kumpel. Pod koniec seansu (a kumpel miał całą serię na DVD więc trwało to prawie cały dzień) w małym domku gnieździło się jakieś 20-30 osób. Wszyscy zjarani. Wszyscy oglądają "Podróże z dinozaurami". Następnego dnia zamiast butelek po piwie wynosiliśmy z domku opakowania po chipsach i zupkach chińskich. I tu małe rozczarowanie drodzy sadole. Nikt nie żygał, nikt se łba nie rozpie**olił, nikt nie płakał, nikomu film się nie urwał, nikt nie skończył na wytrzeźwiałce. 100% chillout. Historyjka, gdyby wyciąć wątek o zielsku, wygląda jak rozrywki kółka różańcowego, ale kto jarał ten wie, a kto nie jarał ten nie wie ;P. Jedno wiem na pewno. Jeszcze nigdy w życiu nie zrobiłem sobie krzywdy ani nikomu w otoczeniu po jaraniu i nie widziałem żeby ktoś był agresywny albo stwarzał jakieś zagrożenie dla otoczenia po zielsku. Po alkoholu wiadomo, że jest różnie.

Pozdro dla napinaczy.

malinp

2013-04-30, 15:55
Nie pojmuje was ludzie, jak już palicie coś co jest nie legalne to palcie dla siebie ale nie afiszujcie się tym, w internecie też nie.
ch*j z wami, ale jak przez takie coś się wjebiecie się z tematem to narobicie dużych problemów chłopakowi który chce sobie zarobić latając z ty syfem. tak wiem nic byście nie powiedzieli, jesteście JP !
aha ok ; )
Chill dla ogarniętych ludzi


artiee

2013-04-30, 16:01
0:47 wygląda jak debil.

Roozek

2013-04-30, 16:03
Co to tutaj robi ?!

kazzek94

2013-04-30, 16:14
Suub napisał/a:



Pozdro dla napinaczy.




kaktuz

2013-04-30, 16:33
cpajcie dalej narkozjeby skun jest gorszy od hery rozpie**ala beret stopniowo i niespiesznie najcześciej jest tak ze dopiero jak juz jestes zaj***nym mułem idiota to orientujesz sie ze pierwsze na co masz ochote z rana to joint i dzien bez cpania jest dniem straconym dlatego szacun dla trzezwych umysłów i pozdro dla cpunerkow

Se...........xe

2013-04-30, 16:48

adagioo

2013-04-30, 17:45
HiHtitmamnan napisał/a:

@adagioo a ty po wSZCZyknięciu jak się zachowujesz?



mam to komentować...?!

qwased

2013-04-30, 17:46
Zastanawiam się na ch*j mu ta czapka