18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jak wywołać zamieszki w zoo jork?

~Velture • 2023-08-05, 09:45
Cytat:

Streamer Twitcha organizuje rozdanie na nowojorskim Union Square… pojawiło się zbyt wiele osób, a on nie mógł obsłużyć wszystkich, więc zrezygnował. Teraz są zamieszki.




turor

2023-08-05, 22:10
WS46 napisał/a:

Te twoje gadanie na nas nie działa zboczeńcu z LGBT (już Ci kiedyś napisałem żebyś zmienił te swoje zdjęcie profilowe)



No i powoli wychodzi ch*j z dupy o co chodzi.
Nie, nie będzie przyzwolenia na publiczne pedałowanie.
Jedź już na ten wspaniały zachód ulubiona dupo biskupa .

Love_is_Love

2023-08-05, 22:36
~VeIture napisał/a:

Jak na kogoś kto tak szczeka na Polskę to jesteś całkiem odważny, że nie używasz żadnego VPN'a.



Stary weź się ogarnij. Jesteś tu tak jakby moderatorem.

Sosen9

2023-08-05, 23:16
U nas raz na 20 lat a tam to codzienność, więc nie pie**ol, że my takie dzikusy.

mit2

2023-08-05, 23:17
Nie karmcie tego trolla z waginą własnej matki w awatarze, bo jego to wyraźnie kręci. O ile mnie pamięć nie myli, kiedyś wspomniał że trolluje tu specjalnie.
Olejcie odpada i tyle - w końcu albo popełni błąd i zostanie zbanowany, albo się znudzi i znajdzie inny portal.

LucasSaatkamp

2023-08-05, 23:28
0dbytBiskupa napisał/a:

Zanim się sadole zesrają o wyższości kultury białego człowieka nad prymitywnymi instynktami murzyna, przypomnę pewne wydarzenie z Łodzi, bodajże z 2004 roku z promocji w MediaMarkt. Większości sadoli nie było jeszcze na świecie, ewentualnie srali w pieluchy, więc mogą nie wiedzieć. Wrzucam parę zdjęć, pod linkami niżej macie więcej. Czarnych tam nie widać, przykro mi. Ukrów raczej też, bo to 20 lat temu. Sami 100% Polacy.
W dużym skrócie: Pod Galerią Łódzką zebrał się tłum skuszony promocją, który wtargnął do marketu, zdemolował barierki, kasy i przy okazji witryny innych sklepów obok. Porządek zaprowadziła dopiero policja pałami. Nie brakowało takich, co korzystając z zamieszania wynieśli sprzęt nie płacąc.
Czy znaczy to, że Polacy mają czarne geny? Czy raczej, że debilizm jest uniwersalny i nie zależy od koloru skóry ani narodowości?



No i sam teraz udowodniles że srałeś w pieluchy w 2004, mojego ojcu dom ukraińcy budowali już w latach 90 ::V

gonzor

2023-08-06, 00:02
KULT CARGO - już dawno został udowodniony naukowo.
Przypuszcza się, że mógł mieć miejsce na Wyspie Wielkanocnej. Ale przez kogo?

mariusz3pl

2023-08-06, 07:58
0dbytBiskupa napisał/a:

Zanim się sadole zesrają o wyższości kultury białego człowieka nad prymitywnymi instynktami murzyna, przypomnę pewne wydarzenie z Łodzi, bodajże z 2004 roku z promocji w MediaMarkt. Większości sadoli nie było jeszcze na świecie, ewentualnie srali w pieluchy, więc mogą nie wiedzieć. Wrzucam parę zdjęć, pod linkami niżej macie więcej. Czarnych tam nie widać, przykro mi. Ukrów raczej też, bo to 20 lat temu. Sami 100% Polacy.
W dużym skrócie: Pod Galerią Łódzką zebrał się tłum skuszony promocją, który wtargnął do marketu, zdemolował barierki, kasy i przy okazji witryny innych sklepów obok. Porządek zaprowadziła dopiero policja pałami. Nie brakowało takich, co korzystając z zamieszania wynieśli sprzęt nie płacąc.
Czy znaczy to, że Polacy mają czarne geny? Czy raczej, że debilizm jest uniwersalny i nie zależy od koloru skóry ani narodowości?



To wynikało z biedy jaką zafundowały nam pedały z IIIRP.

0dbytBiskupa

2023-08-06, 10:31
WS46 napisał/a:

Ja pie**ole... Co za charakter zj***ny
Jakbyś takie pierdoły anty-Polskie zaczął opowiadać ludziom na ulicy to raczej nie zostałbyś miło przywitany popaprańcu.
Te twoje gadanie na nas nie działa zboczeńcu z LGBT (już Ci kiedyś napisałem żebyś zmienił te swoje zdjęcie profilowe) - tam możesz rozpowiadać swoje brednie bo to anarchistyczne towarzystwo często parające się tym co szkodzi społeczeństwu, które ma w ch*ju czy Polska będzie istnieć czy nie...
Jak chcesz żeby ludzie tutaj względnie na poważnie Cię traktowali, po pierwsze - zmień język bo nikt tutaj nie toleruje agresji w stosunku do własnego kraju. Razem stanowimy Polskę - nie da się nas wytępić lub przeciągnąć na wrogą stronę bo odznaczamy się przywiązaniem do własnego narodu i nie ważne czy to bogaty czy biedny człowiek z ulicy.


A skąd ci przyszło do głowy, że zależy mi na twojej opinii? 9 na 10 sadoli to tłuki, dzieci albo życiowe przegrywy. Nie szukam u nich szacunku, mam ich w dupie, ksywka i awatar pasują idealnie.

WS46 napisał/a:

To, że mamy wrodzoną podejrzliwość do niemców i ruskich to nie znaczy, że jesteśmy sfrustrowani - po prostu nie cierpimy tego jak mordują i wykorzystują naszych braci, a to miało miejsce bardzo często w przeszłości i nigdy o tym nie zapomnimy, nasi przodkowie walczyli z okupantem i woleli zginąć w walce niż stać się jego niewolnikami. Nie jesteśmy sfrustrowani - chyba że mówisz o sobie bo pamiętaj - im bardziej kogoś atakujesz tym więcej ten ktoś o tobie wie bo agresja bierze się z wnętrza człowieka i jego wypaczonych przemyśleń. A tutaj już chyba każdy Cię zna za te twoje pie**olenie o tym jacy to Polacy są źli więc wracaj tam skąd przybyłeś człowieku z nikąd i przy okazji zejdź na ziemię.

I jeszcze dodam, że Polska patologia to nic w porównaniu z tym co do nas płynie z Afryki. Mam gdzieś jaki kto ma kolor skóry, byle był uczciwym człowiekiem, który nie krzywdzi innych.


I oczywiście 80% wpisu to narodowo-patriotyczne pie**olenie. My Polacy-złote ptacy, k***a... Bez tego żenującego patosu nie potrafisz dyskutować?
A wielu znasz tych patusów z Afryki, że jesteś taki ekspert? Czy widziałeś ich tylko w internecie?

Love_is_Love napisał/a:

Stary weź się ogarnij. Jesteś tu tak jakby moderatorem.


Jaki portal, taki moderator.

mit2 napisał/a:

Nie karmcie tego trolla z waginą własnej matki w awatarze, bo jego to wyraźnie kręci. O ile mnie pamięć nie myli, kiedyś wspomniał że trolluje tu specjalnie.
Olejcie odpada i tyle - w końcu albo popełni błąd i zostanie zbanowany, albo się znudzi i znajdzie inny portal.


Nie licz na to. Nigdy się nie znudzę, za dobrze się bawię! :mrgreen:

Warriorsbf

2023-08-06, 10:35
0dbytBiskupa napisał/a:

Zanim się sadole zesrają o wyższości kultury białego człowieka nad prymitywnymi instynktami murzyna, przypomnę pewne wydarzenie z Łodzi, bodajże z 2004 roku z promocji w MediaMarkt. Większości sadoli nie było jeszcze na świecie, ewentualnie srali w pieluchy, więc mogą nie wiedzieć. Wrzucam parę zdjęć, pod linkami niżej macie więcej. Czarnych tam nie widać, przykro mi. Ukrów raczej też, bo to 20 lat temu. Sami 100% Polacy.
W dużym skrócie: Pod Galerią Łódzką zebrał się tłum skuszony promocją, który wtargnął do marketu, zdemolował barierki, kasy i przy okazji witryny innych sklepów obok. Porządek zaprowadziła dopiero policja pałami. Nie brakowało takich, co korzystając z zamieszania wynieśli sprzęt nie płacąc.
Czy znaczy to, że Polacy mają czarne geny? Czy raczej, że debilizm jest uniwersalny i nie zależy od koloru skóry ani narodowości?



od Łodzi to ty sie odpie**ol :)

rufusso

2023-08-06, 10:40
0dbytBiskupa napisał/a:

Zanim się sadole zesrają o wyższości kultury białego człowieka nad prymitywnymi instynktami murzyna, przypomnę pewne wydarzenie z Łodzi, bodajże z 2004 roku z promocji w MediaMarkt. Większości sadoli nie było jeszcze na świecie, ewentualnie srali w pieluchy, więc mogą nie wiedzieć. Wrzucam parę zdjęć, pod linkami niżej macie więcej. Czarnych tam nie widać, przykro mi. Ukrów raczej też, bo to 20 lat temu. Sami 100% Polacy.
W dużym skrócie: Pod Galerią Łódzką zebrał się tłum skuszony promocją, który wtargnął do marketu, zdemolował barierki, kasy i przy okazji witryny innych sklepów obok. Porządek zaprowadziła dopiero policja pałami. Nie brakowało takich, co korzystając z zamieszania wynieśli sprzęt nie płacąc.
Czy znaczy to, że Polacy mają czarne geny? Czy raczej, że debilizm jest uniwersalny i nie zależy od koloru skóry ani narodowości?



Zanim z podniecenia sklepiesz sie na kiblu obczaj na nastepnej stronie filmik co sie dzieje w Philly. Jestes dobrym przykladem "whataoutismu". U nas tez sie odpie**ala ale jest to promil w porownaniu do tego co robią pokryci niezmywalnym kałem obywatele Ameryki.

loky

2023-08-06, 11:24
0dbytBiskupa napisał/a:

Zanim się sadole zesrają o wyższości kultury białego człowieka nad prymitywnymi instynktami murzyna, przypomnę pewne wydarzenie z Łodzi, bodajże z 2004 roku z promocji w MediaMarkt. Większości sadoli nie było jeszcze na świecie, ewentualnie srali w pieluchy, więc mogą nie wiedzieć. Wrzucam parę zdjęć, pod linkami niżej macie więcej. Czarnych tam nie widać, przykro mi. Ukrów raczej też, bo to 20 lat temu. Sami 100% Polacy.
W dużym skrócie: Pod Galerią Łódzką zebrał się tłum skuszony promocją, który wtargnął do marketu, zdemolował barierki, kasy i przy okazji witryny innych sklepów obok. Porządek zaprowadziła dopiero policja pałami. Nie brakowało takich, co korzystając z zamieszania wynieśli sprzęt nie płacąc.
Czy znaczy to, że Polacy mają czarne geny? Czy raczej, że debilizm jest uniwersalny i nie zależy od koloru skóry ani narodowości?



Az musiałeś wyciągnąć jeden przypadek z przed 20 lat by se zwalić?

Polak1988

2023-08-06, 11:51
Kurisu napisał/a:

No to jak coś bardziej na czasie to Xiaomi zrobiło promocję w wawie, że im mało co pół galerii nie zrujnowali jak tłum ruszył.



"Po ogłoszeniu decyzji o zamknięciu sklepu, tłum się rozszedł. Policjanci nie musieli interweniować, nikt nie został zatrzymany. Nie doszło też do złamania prawa."
Rozumiem,że nie widzicie różnicy pomiędzy"zamieszkami " w Polsce,a np. w USA:) ty i ten odbyt kogoś tam to nieźle odklejence jesteście. Odbyt to pewnie wasz wódz w homokomando i leje matkę jak jego król Robercik

PryszczatyJeż

2023-08-06, 14:35
0dbytBiskupa napisał/a:

A skąd ci przyszło do głowy, że zależy mi na twojej opinii? 9 na 10 sadoli to tłuki, dzieci albo życiowe przegrywy. Nie szukam u nich szacunku, mam ich w dupie, ksywka i awatar pasują idealnie.
I oczywiście 80% wpisu to narodowo-patriotyczne pie**olenie. My Polacy-złote ptacy, k***a... Bez tego żenującego patosu nie potrafisz dyskutować?
A wielu znasz tych patusów z Afryki, że jesteś taki ekspert? Czy widziałeś ich tylko w internecie?
Jaki portal, taki moderator.
Nie licz na to. Nigdy się nie znudzę, za dobrze się bawię!



Tobie widać brakuje argumentów, bo jak ktoś ci odpisuje prawdę to udajesz greka.

.marek

2023-08-06, 15:20
0dbytBiskupa napisał/a:

Zanim się sadole zesrają o wyższości kultury białego człowieka nad prymitywnymi instynktami murzyna, przypomnę pewne wydarzenie z Łodzi, bodajże z 2004 roku z promocji w MediaMarkt. Większości sadoli nie było jeszcze na świecie, ewentualnie srali w pieluchy, więc mogą nie wiedzieć. Wrzucam parę zdjęć, pod linkami niżej macie więcej. Czarnych tam nie widać, przykro mi. Ukrów raczej też, bo to 20 lat temu. Sami 100% Polacy.
W dużym skrócie: Pod Galerią Łódzką zebrał się tłum skuszony promocją, który wtargnął do marketu, zdemolował barierki, kasy i przy okazji witryny innych sklepów obok. Porządek zaprowadziła dopiero policja pałami. Nie brakowało takich, co korzystając z zamieszania wynieśli sprzęt nie płacąc.
Czy znaczy to, że Polacy mają czarne geny? Czy raczej, że debilizm jest uniwersalny i nie zależy od koloru skóry ani narodowości?



Gość czekał 19 lat żeby to wrzucić

Monolith1996

2023-08-06, 15:43
4 MG42 i pasy na 10k pestek na tych dachach rozstawić i by było po zamieszkach. Tylko śmieciarki wezwać. Oglądałbym. :mrgreen:

4 mg42 rozstawić na dachach z paśmami na 10k pestek i by było po zamieszkach. Tylko śmieciarki wezwać po te czarne ścierwo...