18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jak wymówić anime?

mateuszowy • 2012-08-03, 16:38
Proszę o to w jak prosty i łatwy sposób można wymówić słowo "anime".


Jeżeli było to wypie**olić to od razu, szukałem, lecz nie znalazłem.

ko...........23

2012-08-04, 00:31
Musiałem się specjalnie zalogować bo to co ja tutaj widzę przechodzi wszelkie pojęcie... Wasza Ekscelencja Administratorzy oraz droga Szlachto moderatorzy, proszę was wyjaśnijcie mi... Co To Cholerstwo Robi na Głównej?!?!?!?!?!?! no jak tak można, wy hultaje!! nikczemnicy! A niechaj wami Bogowie pogardzą żeście tak nisko upadli by coś takiego pojawiło się na głównej, wstyd! w-s-t-y-d!!!!!!!!!!!!!!!!!

MrPink

2012-08-04, 00:31
Chciałem się wypowiedzieć na temat widzów chińskich bajek, ale pierwsze riposty wyczerpały temat :)

nazcun

2012-08-04, 00:32
Miałem 14/15lat - byłem bardzo w temacie i pieprzyłem jak niektórzy tutaj. Potem najzwyczajniej z tego wyrosłem, ta dziwaczna kreska zaczęła mnie wk***iać a dubbing często robiony tylko przez piszczące w różny sposób japonki po 30stce zaczął mnie przyprawiać o ból głowy. Dlatego nie potrafię na to patrzeć w inny sposób niż jak na fanaberię, pewien etap z którego się wyrasta, a raczej wyrosnąć się powinno. Jak np. słuchanie tylko oczywistej muzyki serwowanej przez media, mieszkanie z rodzicami czy zbyt otwarte okazywanie swoich emocji.
Poza tym, nie oszukujmy się, fascynacja anime i mangą to dowód na to, że ma się za dużo wolnego czasu. Co z tego, że wyszczególniacie jakieś 'ambitne' anime, skoro wiadomo, że oglądacie też te posrane tasiemce po 500 odcinków.
Coś, co powinno skłonić do refleksji zwolenników tych bajek są zdjęcia ludzi, którzy dzielą z nimi pasję. Np. to (nie, nie ma tam mnie). Czy aby na pewno tak bardzo się od nich różnisz?

elaks

2012-08-04, 09:51
@UP:

Czy ja wiem, to zależy tylko od podejścia, tutaj jest większe spięcie... W Japonii oglądanie anime jest czymś normalnym nawet dla dorosłych, ułożonych ludzi, nie jest niczym niezwykłym jak widzisz wysoko postawioną osobę, która odpoczywając w parku ogląda na telefonie własnie nadawany odcinek.

Cytat:

Co z tego, że wyszczególniacie jakieś 'ambitne' anime, skoro wiadomo, że oglądacie też te posrane tasiemce po 500 odcinków.


nawiązując do mnie to ak trafi mi się jakaś seria 12 odcinków raz na 2 miesiące to jest już dobrze a jedyne co widziałem dłuższe jak 36 odcinków to był Dragon Ball ;)

Cytat:

Jak np. słuchanie tylko oczywistej muzyki serwowanej przez media, mieszkanie z rodzicami czy zbyt otwarte okazywanie swoich emocji.



a za to nasz u mnie piwo

mateuszowy

2012-08-04, 11:08
@up nie porównuj sp***olonej Japonii, przecież od zawsze wiadomo, że to kraj idiotów. Prosty przykład:



Czy to jest normalne? Jest to tak samo nienormalne jak oglądanie bajeczek, chińskich bajeczek.

elaks

2012-08-04, 12:12
@up pojedź, spędź tam z pół roku i potem dopiero mów, że kraj jest sp***olony. nie ma to jak wyrabianie sobie opinii na podstawie filmików z YT

InsanityFactory

2012-08-04, 12:17
Aż k***a chciałbym złapać was napinacze na gorącym uczynku jak się przebieracie i oglądacie anime, a potem żeby poczuć się lepszym na forach jeździcie po nich bo tak można złapać parę punktów :)

mateuszowy

2012-08-04, 12:27
@elaks nie poj***ło mnie, aby wydawać 10 tysięcy żeby tam pojechać : ) Owszem kraj na pewno ma bogatą kulturę, ale to nie zmienia faktu, że żyją tam największe zjeby współczesnego świata.

erni13

2012-08-04, 13:05
Dragon Ball był fajny, ale raczej tylko z sentymentu to piszę. Oprócz tego, to jedno wielkie gówno, dla spinających się gimbów.

xgregor

2012-08-04, 20:49
@elaks a Ty w tym wieku już tam byłeś i wiesz najlepiej...
Gimbusy mądrzące się