18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Jak wygrałem szwajcarską maszynkę do golenia

kuba1181 • 2014-01-21, 18:44
Robię remont pokoju dzwoni telefon "numer prywatny " Odbieram damski głos kobitka wiek ok 30 lat
Ona: - Witam nazywam się XXX XXX dzwonie z super wiadomością dla Pana w Pańskim mieście zostało wylosowane 15 numerów telefonów do których dzwonimy i wylosowaliśmy dla Pana maszynkę Szwajcarskiej Firmy XXX. Jest to maszynka do golenia itp itp. Jest to darmowa maszynka wystarczy zapłacić mala kwotę tylko za zapakowanie i wysłanie tej przesyłeczki. Proszę o Pana dane na które mamy wysłać super prezent
JA: - Wie Pani co jestem zajęty i nie mam ani czasu. Nie potrzebuję maszynki. - Zajmę Panu tylko minutkę. Niech się Pan opamięta taka nagroda może się Panu trafić tylko raz w życiu to jest grzech odmówić - Wie Pani co ? Lubie popełniać grzechy i to zrobie ale mam do Pani jedno pytanko ok ?
Ona: - Dobrze, słucham ?
JA: - Niech mi Pani powie 15 osób z mojego miasta zostało wylosowanych to niech mi Pani odpowie na moje pytanie : W jakim mieście mieszkam ?
Ona : - YYY Wie Pan co ja nie muszę yyyy Panu yyy odpowiadać na pytania, to jest super droga maszynka a Pan płaci tylko za koszty pakowania i wysyłki niech Pan się opamięta!
JA: - No 15 osób to niech mi pani chociaż poda pierwsza literę od której zaczyna się nazwa mojego miasta... - Do widzenia, popełnia Pan błąd

Uważajcie!

habumbabum

2014-01-22, 01:33
kiedyś dostałam parę kompletów ładnej bielizny w taki sposób, pierwszy za darmo, a kolejne wysyłali w jakichś odstępach czasu z rachunkiem do zapłacenia - wysyłali pajace zza granicy, normalnym listem wkładanym do skrzynki, bez żadnego potwierdzenia odbioru, nic. w zasadzie to mogą mnie pocałować w p*zdę, nie mają żadnego dowodu że cokolwiek od nich dostałam, nie podpisałam żadnej umowy ani odbioru jakiejkolwiek przesyłki. przysyłali później parę razy faktury za te fatałaszki w coraz groźniejszych tonach wypowiedzi, ale niech mi naskoczą. po jakimś czasie kontakt z ich strony się urwał, chyba zrozumieli że ch*ja ugrają swoimi żądaniami z kosmosu.

ryb3czek

2014-01-22, 02:13
I co jak sprawują się te maszynki? Dokoncz opowieść proszę :krejzi: :krejzi:

septiq

2014-01-22, 09:26
Maszynka good shave :) Zamowilem i nawet chcialem zaplacic. Myslalem, ze przyjdzie jakis kurier dam mu 15zl i mam w miare fajna maszynke na 3 tygodnie. Okazalo sie, ze mam zrobic przelew za to, ze wyciagam paczke ze skrzynki. Niestety dla nich - nigdy nie zrobiłem przelewu, maszynka jest beznadziejna, rachunkami podcieram sobie dupe :D Wiec zaoszczedzilem na papierze

xts

2014-01-22, 09:40
Karboksylator napisał/a:

a ja podałem im nr skrytki pocztowej którą miałem na potrzeby allegro, przysłali mi te maszynki i żadnej faktury:)

maszynki nie nadają się do niczego, więc je wywaliłem do śmieci.

i nie pytajcie skąd mają numer, bo numer tel. nie jest objęty ustawą o ochronie danych osobowych. Chyba, żemacie zastrzeżony, to prawdopodobnie ktoś wykręcił na oko i trafił.




czyli dobre maszynki wywaliłes?


pytanie u numer to motyw psychologiczny, druga strona od razu się gubi i nie ma ochoty już na gadkę ;)

PoMaluchu

2014-01-22, 15:21
Była lub jest też firma zajmująca się sprzedażą odzieży, typu gacie, koszulki itp. Osoba mi znana i w pełni zaufana :) zamówiła przez neta 1 parę gaci za 5zł plus przesyłka około 10 zł. Razem z majtasami przyszedł rachunek do opłacenia... NIe został opłacony, mało tego, zgoda na wysyłkę pierwszej pary, dawała zgodę na wysyłkę kolejnych już w cenie detalicznej około 30 zł za parę.
Nigdy rachunki nie zostały opłacone, " nie wiadomo" kto odebrał przesyłki, itd.
Albo apmiętacie PObieraczka? sk***ysyństwo jakich mało, ale są paragrafy, które mówią, że nie trzeba im za nic płacić i nabierają się tylko ludzie wydygani, nie mających świadomości, że ch...mogą im zrobić.

Też miałem akcję z tymi golarkami, też ich nie pozwoliłem żeby mi je przysłali. Pewnie jakieś gówno, z ododatkowymi obciążeniami później.

Edit: Firma TONO

Meliar

2014-01-22, 16:37
Miałem ten telefon.

Dostalem paczka ostrzy(raz), nie dostalem obiecanej w rozmowie Maszynki, ani dolaczonej do niej "karty zakupu" co miesiac dzwoni do mnie firma Komornicza, mowiac ze mam do zaplacenia kolejny rachunek. Za kazdym razem mowie to samo, nie dostalem zadnej nowej paczki, pierwsza wedlug "umowy" zawartej przez telefon miala byc darmowa, i mialem w niej dostac "karte zakupu", a jej tez nie otrzymalem. Za kazdym razem umorzaja "dlug"

las84500

2014-01-22, 18:10
Jest masa trików na telefonicznych naciągaczy. Podstawa to ustawić sobie blokowanie połączeń przychodzących z zastrzeżonego numeru. Dzwoniący słyszy wtedy tylko komunikat, że musi zadzwonić z numeru jawnego bo inaczej połączenie nie będzie zrealizowane. Jeśli jednak ktoś zadzwoni z jawnego i będzie coś wciskał na zasadzie ustnej umowy (o której dowiemy się jak przyjdą bzdety z mega fakturą) to zawsze można zapytać się czy rozmowa jest nagrywana, a następnie nie wyrazić na to zgody. Skutecznie zacina to również telkomy, netie i inne ch*jostwa. W ostateczności jak ktoś nie chce się odpie**olić z jawnego numeru to zapisać pod konkretną nazwą (u mnie w jednym z telefonów są to 3 numery "debile z orange" bo tylko tam pracują namolne głąby, które po kilkunastu razach nie potrafią zapisać końcówki numeru osoby decyzyjnej) i nie odbierać. W końcu wypadniemy z ich bazy danych jako użytkownik nieaktywny.

MudPie

2014-01-23, 08:47
kuba1181 napisał/a:

Robię remont pokoju dzwoni telefon "numer prywatny " Odbieram damski głos kobitka wiek ok 30 lat
Ona: - Witam nazywam się XXX XXX dzwonie z super wiadomością dla Pana w Pańskim mieście zostało wylosowane 15 numerów telefonów do których dzwonimy i wylosowaliśmy dla Pana maszynkę Szwajcarskiej Firmy XXX. Jest to maszynka do golenia itp itp. Jest to darmowa maszynka wystarczy zapłacić mala kwotę tylko za zapakowanie i wysłanie tej przesyłeczki. Proszę o Pana dane na które mamy wysłać super prezent
JA: - Wie Pani co jestem zajęty i nie mam ani czasu. Nie potrzebuję maszynki. - Zajmę Panu tylko minutkę. Niech się Pan opamięta taka nagroda może się Panu trafić tylko raz w życiu to jest grzech odmówić - Wie Pani co ? Lubie popełniać grzechy i to zrobie ale mam do Pani jedno pytanko ok ?
Ona: - Dobrze, słucham ?
JA: - Niech mi Pani powie 15 osób z mojego miasta zostało wylosowanych to niech mi Pani odpowie na moje pytanie : W jakim mieście mieszkam ?
Ona : - YYY Wie Pan co ja nie muszę yyyy Panu yyy odpowiadać na pytania, to jest super droga maszynka a Pan płaci tylko za koszty pakowania i wysyłki niech Pan się opamięta!
JA: - No 15 osób to niech mi pani chociaż poda pierwsza literę od której zaczyna się nazwa mojego miasta... - Do widzenia, popełnia Pan błąd

Uważajcie!


Nieźle naciągają.. ja tam mam zastrzeżone/prywatne zablokowane i mnie mogą cmoknąć bo nawet się nie dodzwonią.