18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jak wygrałem szwajcarską maszynkę do golenia

kuba1181 • 2014-01-21, 18:44
Robię remont pokoju dzwoni telefon "numer prywatny " Odbieram damski głos kobitka wiek ok 30 lat
Ona: - Witam nazywam się XXX XXX dzwonie z super wiadomością dla Pana w Pańskim mieście zostało wylosowane 15 numerów telefonów do których dzwonimy i wylosowaliśmy dla Pana maszynkę Szwajcarskiej Firmy XXX. Jest to maszynka do golenia itp itp. Jest to darmowa maszynka wystarczy zapłacić mala kwotę tylko za zapakowanie i wysłanie tej przesyłeczki. Proszę o Pana dane na które mamy wysłać super prezent
JA: - Wie Pani co jestem zajęty i nie mam ani czasu. Nie potrzebuję maszynki. - Zajmę Panu tylko minutkę. Niech się Pan opamięta taka nagroda może się Panu trafić tylko raz w życiu to jest grzech odmówić - Wie Pani co ? Lubie popełniać grzechy i to zrobie ale mam do Pani jedno pytanko ok ?
Ona: - Dobrze, słucham ?
JA: - Niech mi Pani powie 15 osób z mojego miasta zostało wylosowanych to niech mi Pani odpowie na moje pytanie : W jakim mieście mieszkam ?
Ona : - YYY Wie Pan co ja nie muszę yyyy Panu yyy odpowiadać na pytania, to jest super droga maszynka a Pan płaci tylko za koszty pakowania i wysyłki niech Pan się opamięta!
JA: - No 15 osób to niech mi pani chociaż poda pierwsza literę od której zaczyna się nazwa mojego miasta... - Do widzenia, popełnia Pan błąd

Uważajcie!

Fu...........66

2014-01-21, 22:55
Dobrze to rozegrałeś.

sliwa0506

2014-01-21, 22:56
Nigdy prywatnych nie odbierajcie,
bo bieda na was najdzie

Bedzial

2014-01-21, 22:58
U mnie zamiast maszynek zapraszaja na pogadanke o zdrowym odzywianiu. Albo jeszcze bardziej bezczelnie, zapraszaja na "jedyny i niepowtarzalny" wystep Cezarego Pazury ktorego nie ma w internecie czy telewizji, gdy zas ktos da sie nabrac i przyjdzie to w miejsce wystepu przychodzi pan/pani i "Przeprasza najmocniej ale pan Cezary Pazura nie dojedzie dzisiaj niestety z powodow osobistych, ale w zamian mamy dla panstwa... Pranie mozgu na temat okazyjnych i niepowtarzalnych garnkow"

amb

2014-01-21, 23:06
u mnie by było tak:
Ona: - Witam nazywam się XXX XXX dzwonie z super wia...
[jeb słuchawka]

może dlatego mam takie nudne życie?

kenzol

2014-01-21, 23:10
Nie szkoda mi naiwniaków, którzy nabierają się na takich krętaczy. Szkoda mi jedynie staruszków, którzy przyjmują takie "prezenty", bo chcą zrobić niespodziankę wnuczkom, a potem przychodzi rachunek albo zastraszają babcię, chociaż nie mają żadnego prawa ściągać od nich kasy.

ro...........k5

2014-01-21, 23:10
Cytat:

Płeć stachu2093
Mój ojciec się na to narbał(nic na to nie poradzę). I dzięki temu mam zapas ostrzy na całe życie(swoją drogą, to jedno ostrze nadaje się na 2-3 golenia. A nie mam niewiadomo jakiego zarostu).



ciotka miała identycznie - odstąpienie od umowy odpowiednie pismo odsyłasz im i sprawa załatwiona.

Gandzialf

2014-01-21, 23:17
Ja zawsze w takiej sytuacji mówię, że jestem w trakcie walenia konia i jeśli poczeka 30s aż dojdę, to możemy porozmawiać. Nie przytrafiło mi się by któraś poczekała.

basteek112

2014-01-21, 23:20
Dlatego ja się wycwaniłem u operatora zablokowałem możliwość połączeń ze mną prywatnym numerom a dodatkowo w telefonie blokuje numery mi nie znajome lub tych kurew z telemarketingu

Wh...........ht

2014-01-21, 23:44
i to mnie właśnie dziwi w naszym kraju. zakładasz konto na poczcie to spam, spam i jeszcze raz spam. kupujesz/bierzesz telefon na kartę/kontrakt/mix/whatever.. i co chwilę sms o niesamowitej okazji albo właśnie o wygranej a szczególnie przed okresem świąt itp. zakładasz domowy to k***y nawet o 7mej rano potrafią zadzwonić (że co niby inną strefę czasową mają w Warszawie, że im się mogło pomylić w obliczeniu?).

zakładasz maila na amerykańskiej/angielskiej stronie i co? dopóki nie "wyrazisz zgody" na otrzymywanie wiadomości przy rejestrowaniu się gdziekolwiek to nie mają prawa wysyłać śmieci, bierzesz telefon i co? jedynie smsy z sieci o zmianach w umowie lub dotyczące kontraktu, przypomnienia czyli coś normalnego btw też możesz nie zgadzać się na otrzymywanie ich i zrobić przekierowanie na drogę pocztową lub mail...

z resztą nie ma co za długo by opowiadać, ja zazwyczaj nie daje im skończyć, przerywam w pół słowa a laski zazwyczaj "to nawet nie da mi pan skończyć" a ja na to "nie bo właśnie w tym telefonem pani mi przerwała w czymś w tej chwili i również nie daję pani mi tego skończyć" wiem, wiem idę już po tą maść na ból dupy ;-)

kr...........wa

2014-01-22, 00:00
też do mnie dzwonili sk***iele, jeszcze będąc na linii, słuchając słodkiego pierdzenia gamonia o super maszynkach wygooglowałem sobie co nieco.

kurwiduplo

2014-01-22, 00:05
Ja bym powiedział, że jestem na chemii, i niech sobie tę maszynkę wsadzi w rów.

Snipere

2014-01-22, 00:18
Do mnie też ktoś dzwonił około rok temu, że wygrałem maszynkę, oczywiście za darmo, z tym że koszt odbioru maszynki w cenie paru sztuk...

vass

2014-01-22, 00:28
Krótka piłka :)

Karboksylator

2014-01-22, 00:36
a ja podałem im nr skrytki pocztowej którą miałem na potrzeby allegro, przysłali mi te maszynki i żadnej faktury:)

maszynki nie nadają się do niczego, więc je wywaliłem do śmieci.

i nie pytajcie skąd mają numer, bo numer tel. nie jest objęty ustawą o ochronie danych osobowych. Chyba, żemacie zastrzeżony, to prawdopodobnie ktoś wykręcił na oko i trafił.