18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jak większość sadystów spędzała sylwestra.

DR_DRE • 2013-01-01, 14:07
Łącznie ze mną.



Nie było.

Pater patriae

2013-01-01, 15:23
DR_DRE, mam takiego kaca, że Ci zazdroszczę, ale tylko dzisiaj, bo on minie, a wspomnienia zostaną.
i pewnie rzeżączka :krejzi:

straatveger

2013-01-01, 16:32
@up czasami lepiej niektórych rzeczy nie pamiętać tak jak to że ona miałą 150 KILO

wcz_e

2013-01-01, 16:35
DR_DRE Ty ch*ju! znów mam depresję....

Pasikoniol

2013-01-01, 16:38
ja zazdroszczę tym, co wstali dzisiaj o normalnej porze, kiedy było jeszcze jasno.

inteq93

2013-01-01, 16:41
Nerds, nerds everywhere

Tomor666

2013-01-01, 16:48
Ja tam grałem w grę...

Kawagawa

2013-01-01, 16:51
Stary to na prawdę nie jest niewykonalne wyjść do ludzi i zorganizować się z jakąś domówką, wokoło jest masa osób które tak samo jak Ty nie mają co z sobą zrobić, My jak się zaczęliśmy organizować to w pewnym momencie powstały dwa problemy:
1) Czy wszyscy się pomieścimy
2) Na którą imprezę iść, tak żeby nikogo nie urazić, bo przecież wiadomo że wszędzie na raz być się nie da a z drugiej strony na prawdę trudno wybrać do kogo wpaść. Tak się złożyło że część osób bawiła się do 2giej na jednej imprezie a potem poszła na drugą.

To nie jest takie trudne.

DR_DRE

2013-01-01, 16:56
Cytat:

Stary to na prawdę nie jest niewykonalne wyjść do ludzi i zorganizować się z jakąś domówką, wokoło jest masa osób które tak samo jak Ty nie mają co z sobą zrobić, My jak się zaczęliśmy organizować to w pewnym momencie powstały dwa problemy:
1) Czy wszyscy się pomieścimy
2) Na którą imprezę iść, tak żeby nikogo nie urazić, bo przecież wiadomo że wszędzie na raz być się nie da a z drugiej strony na prawdę trudno wybrać do kogo wpaść. Tak się złożyło że część osób bawiła się do 2giej na jednej imprezie a potem poszła na drugą.

To nie jest takie trudne.



Jak bym chciał to bym zorganizował, po prostu złożyło, że nie mam dla kogo, najbliżsi kumple woleli siedzieć sami ze swoimi dziewczynami a nieznajomych nie będę do domu sprowadzał. Bywa i tyle, nie będę płakać dzień jak co dzień.

PaQ93

2013-01-01, 17:05
DR DRE to ty jesteś zapalonym słuchaczem metalu?? Skoro to co napisałeś to prawda to naprawdę twój styl życia jest pełen wrażeń ;)

DMN

2013-01-01, 17:14
@Kawagawa to zajebiscie, ze wykorzystales moment zeby sie pochwalic jaki to nie jestes towarzyski.
Jak widzicie gosc spedzil sylwka jak spedzil, nie ma kompleksow i na pewno nie potrzebuje takich rad ;)
Piwo za dystans do siebie.

takija

2013-01-01, 17:28
A ja nie wiem, nie pamiętam :( czekam na zdjęcia....

Powodzian

2013-01-01, 17:51
Pater patriae napisał/a:

DR_DRE, mam takiego kaca, że Ci zazdroszczę, ale tylko dzisiaj, bo on minie, a wspomnienia zostaną.
i pewnie rzeżączka :krejzi:



Jakim cudem masz wspomnienia i kaca? Albo jedno albo drugie.

Kawagawa

2013-01-01, 18:00
DMN napisał/a:

@Kawagawa to zajebiscie, ze wykorzystales moment zeby sie pochwalic jaki to nie jestes towarzyski.
Jak widzicie gosc spedzil sylwka jak spedzil, nie ma kompleksow i na pewno nie potrzebuje takich rad ;)
Piwo za dystans do siebie.



Nie chwalę się, czym tu się chwalić, to jest właśnie normalne, w przeciwieństwie do siedzenia samemu na sylwestra.

Z dziewczyną to sobie można posiedzieć w każdy inny dzień, nie wiem po co siedzieć we dwoje jak się ciągle ze sobą siedzi w chałupie ;)

donwasyle

2013-01-01, 18:05
Nie pamiętasz Sylwestra to ch*j z tym zobaczysz go już wkrótce na sadolu. Jeżeli go nie pokażą to znaczy, że był ch*jowy i niewart zapamiętania. ;)