18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jak uruchomić auto jak złodziej?

MrKinggston • 2013-10-05, 18:28
Oto w jaki sposób uruchomić samochód jak złodziej?
Właśnie tak!
Jutro sobie przerobię tak kluczyk :) i tak nikt by nie ukradł Nissana Almery...


Post nie ma na celu dać instrukcji jak ukraść samochód.












Pącki

2013-10-06, 14:54
Śmieszy Cię moja praca? Jeżdzę autem za ropę mi zwracają poznaje miasto i jeszcze mi za to placą, no ale przecież, francuski piesek co byle roboty się nie tyka... Żałosny jesteś chłopie i pewnie z warszawy, że tak Krk hejtujesz

KaszubskiRolnik

2013-10-06, 15:03
fine666 napisał/a:

Ty serio pomyślałeś, że koleś wziął pierwszy lepszy klucz i przez to że uciął go i przykleił do rączki od śrubokręta to może każde auto odpalić?

Rozpie**alacie mnie ludzie... :-D



VW Golf, to wiele wyjaśnia

andyq

2013-10-06, 16:24
fine666 napisał/a:

Ty serio pomyślałeś, że koleś wziął pierwszy lepszy klucz i przez to że uciął go i przykleił do rączki od śrubokręta to może każde auto odpalić?

Rozpie**alacie mnie ludzie... :-D


A czego ty się po nim spodziewasz? Przecież napisał że ma golfa.

enduser

2013-10-06, 16:28
Lipa takim sztosem nie złamiesz zamka ale gdyby to przerobić pod "grzechotkę"...

Yasiu99

2013-10-06, 17:07
Kuuuurwa wiedziałem że za golfa zostanie wyr*chany w dupę aż po szyję. :D

adris

2013-10-06, 18:15
@Pącki:
Proszę cię, nie ośmieszaj się już.

Twój poziom inteligencji, już wykazałeś.
Zadając bezsensowne pytanie, czy twojego golfa odpalisz też byle jakim kluczykiem.
Przecież nawet PIEŃ, widzi, że to zdjęcie poglądowe i przedstawia, jak można fajnie przerobić swój kluczyk, żeby np podczas postoju na parkingu, przechodzień myślał że jeździsz ,,na śrubokręt''.


Do tego twoja bezsensowna kłótnia i schodzenie na tematy pracy. Każdy mądry, czy pracuje w biurze, czy na ulicy, uważa że nie ma zasranego sensu, żeby ktokolwiek wiedział gdzie pracuje. Dojdzie do tego że w obronie własnej napiszesz że twoja dziewczyna nazywa się tak i tak, r*chasz ją wtedy i wtedy, mieszka na ulicy takiej i takiej, a jak ktoś nie wierzy niech sprawdzi :-)

Co, liczysz że ktoś napisze ,,NO A JA MAM MALUCHA'' i wtedy powiesz ,,NO TYLE WYGRAŁEM''


A jeździj sobie nawet i tym golfem. Chociaż śmieszy mnie twoje wymyślone spalanie.
Może nówką z Salonu byś tyle wyciągnął, ale nie używanym golfem, zapewne z zajechanymi wałami, rozrządem, głowicą i bóg wie co tam jeszcze. I do tego W POLSCE, gdzie musisz co chwile zmieniać biegi, bo w dziurę wpadniesz. No chyba że jeździsz na 3 biegu, nawet ruszając z miejsca :lol:

I nie uwierzę że wrzuciłeś w niego 8 tyś, bo lubisz ten samochód, bo szczerze, trzeba być albo zdesperowanym, albo głupim, żeby ładować takie pieniądze w samochód, który ma już z 15 lat, przeżył 15 zim, przez te 15 zim był bombardowany solą, zimnem itd., Jeździł po dziurawych drogach. Dodatkowo golfy mają problem z elektroniką, z czujnikami.



Jak napiszesz że pali tyle w trasie, to uwierzę.

luxik1988

2013-10-06, 18:20
@ opusative

I ch*j, że Pącki jeździ Golfem. Kupił go za swoje, więc się nie przypie**alaj. O gustach się nie dyskutuje.
Mam wprawdzie inne upodobania motoryzacyjne, ale szczerze mówiąc w tym przedziale kasowym Golf III w dobrym stanie, to dość rozsądny wybór.

A to czy rozwozi pizzę, czy ch*j wie co, to też nic gorszącego. Ważne, że woli pracować zamiast pobierać zasiłek, albo leżeć z ch*jem. Wszak ''żadna praca nie hańbi''.

op...........ve

2013-10-06, 18:29
luxik1988 napisał/a:

@ opusative

I ch*j, że Pącki jeździ Golfem. Kupił go za swoje, więc się nie przypie**alaj. O gustach się nie dyskutuje.
Mam wprawdzie inne upodobania motoryzacyjne, ale szczerze mówiąc w tym przedziale kasowym Golf III w dobrym stanie, to dość rozsądny wybór.

A to czy rozwozi pizzę, czy ch*j wie co, to też nic gorszącego. Ważne, że woli pracować zamiast pobierać zasiłek, albo leżeć z ch*jem. Wszak ''żadna praca nie hańbi''.


1 są gusta i guściki a golf 3 powinien zostać wpisany do definicji wieśniactwa
2 zasiłku nie dostanie jak nigdzie nie robił i będzie zarejestrowany

adris napisał/a:

@Pącki:
Proszę cię, nie ośmieszaj się już.

Twój poziom inteligencji, już wykazałeś.
Zadając bezsensowne pytanie, czy twojego golfa odpalisz też byle jakim kluczykiem.
Przecież nawet PIEŃ, widzi, że to zdjęcie poglądowe i przedstawia, jak można fajnie przerobić swój kluczyk, żeby np podczas postoju na parkingu, przechodzień myślał że jeździsz ,,na śrubokręt''.


Do tego twoja bezsensowna kłótnia i schodzenie na tematy pracy. Każdy mądry, czy pracuje w biurze, czy na ulicy, uważa że nie ma zasranego sensu, żeby ktokolwiek wiedział gdzie pracuje. Dojdzie do tego że w obronie własnej napiszesz że twoja dziewczyna nazywa się tak i tak, r*chasz ją wtedy i wtedy, mieszka na ulicy takiej i takiej, a jak ktoś nie wierzy niech sprawdzi :-)

Co, liczysz że ktoś napisze ,,NO A JA MAM MALUCHA'' i wtedy powiesz ,,NO TYLE WYGRAŁEM''


A jeździj sobie nawet i tym golfem. Chociaż śmieszy mnie twoje wymyślone spalanie.
Może nówką z Salonu byś tyle wyciągnął, ale nie używanym golfem, zapewne z zajechanymi wałami, rozrządem, głowicą i bóg wie co tam jeszcze. I do tego W POLSCE, gdzie musisz co chwile zmieniać biegi, bo w dziurę wpadniesz. No chyba że jeździsz na 3 biegu, nawet ruszając z miejsca :lol:

I nie uwierzę że wrzuciłeś w niego 8 tyś, bo lubisz ten samochód, bo szczerze, trzeba być albo zdesperowanym, albo głupim, żeby ładować takie pieniądze w samochód, który ma już z 15 lat, przeżył 15 zim, przez te 15 zim był bombardowany solą, zimnem itd., Jeździł po dziurawych drogach. Dodatkowo golfy mają problem z elektroniką, z czujnikami.



Jak napiszesz że pali tyle w trasie, to uwierzę.



1,9 zajechane w trasie bierze z 5,5 litra w mieście spala do 7,5 ;-) no ale przecież mowa o golfie 3 postrachu polskiej wsi więc co wymagać od owego pana :lol:
a z tego co widzę za swą nienaganną polszczyznę i poziom rodem z 3 klasy gimbazjium dostał nagrodę :roll:

Swka

2013-10-06, 18:46
Pącki napisał/a:

@up za własne zarobione pieniądze kupiony ty stereotypowy śmieciu, nie wożę się jak ty ze starymi w multipli albo mercedesem z szoferem czytaj komunikacji miejskiej. ch*j ci w dupę nygusie Ciebie to pewnie na rower nie stać i tak, podoba mi się mój golf III 1.9 w dieslu, w którego zakup i remont wpakowałem 8 tysi ty pewnie tyle kasy w życiu nie widziałeś, twojej starej na jego widok puściłyby soki a po trzecie primo ultimo jestem z Krakowa i takie k***y jak ty traktujemy kosą po obsranej dupie



Powtórzę mój wcześniejszy komentarz:

Typowy właściciel golfa. :lol: :lol:

ch*j nas to obchodzi ile wpakowałeś w ten pojazd, autko samo w sobie jest w porządku, tylko takie durnie jak Ty go kupują i tylko dlatego ma taką złą opinie, jaki normalny człowiek prowadzący np: Audi, Mercedesa, VW (innego niż golf), Forda, Ferrari czy inne zachowuje się jak malinowy cieć zza kierownicy golfa? Tylko tacy ludzie jak Ty kupują te auta... sądzisz że masz szpan gadając tak jaki Ty to tam masz silnik i ile hajsu wpakowałeś?
Swoją drogą na twoim miejscu wieśniaku golfowy te "8 tysięcy" wpakowałbym na szkółkę dobrego wychowania, a nie na takie auto.

adris

2013-10-06, 19:00
@Up.
Dobrze powiedziane, a od siebie dodam ( żeby uniknąć tekstu ,,a czym wieśniaku jeździsz'' )
Że również, miałem z 2 lata temu Golfa 3, ale to było ,,Buraczane Auto''
Psująca się elektronika, nie mówiąc już o niemożliwym do zdiagnozowania problemie spalającego się silniczka od wycieraczek, mimo wymiany całej elektroniki, doprowadzeniu dodatkowych uziemień, wymianie ,,starych'' przewodów, Golfik Lubił się ,,przepalić''
Mimo dbania o samochód, serwisowania go, miałem przypadek kiedy to olej zalał turbinę i skończyło się krzykami ,,PANIE UCIEKAJ PAN OD SAMOCHODU BO ZARAZ WYBUCHNIE'' A ja w kłębach dymu nie wiedziałem co robić.
Do tego okropnie gnijące progi po zimie ( mimo garażowania i zabezpieczania )


No i skończył jako wynalazek, z turbiną od Passata, Bo nie miałem do niego już siły. Jak zgnił do granic możliwości, poszedł na złom.

Więc mi nie mówcie że to Auto Cud Malina, bo jedyne do czego się nadaje, to Albo na Niemieckie drogi, albo jako ,,wynalazek''




jestem z Krakowa i takie k***y jak ty traktujemy kosą po obsranej dupie Poproszę razy jeden, może jak kiedyś na celi zrobią z ciebie cwe*a, to zmienisz auto na multiple i będziesz pisał że jest fajne.

karinawaw

2013-10-06, 22:27
Też mam golfa super samochód :)

Yasiu99

2013-10-06, 22:49
@up
następna się prosi o gangbang?

piter210

2013-10-07, 10:11
Pącki napisał/a:

@up za własne zarobione pieniądze kupiony ty stereotypowy śmieciu, nie wożę się jak ty ze starymi w multipli albo mercedesem z szoferem czytaj komunikacji miejskiej. ch*j ci w dupę nygusie Ciebie to pewnie na rower nie stać i tak, podoba mi się mój golf III 1.9 w dieslu, w którego zakup i remont wpakowałem 8 tysi ty pewnie tyle kasy w życiu nie widziałeś, twojej starej na jego widok puściłyby soki a po trzecie primo ultimo jestem z Krakowa i takie k***y jak ty traktujemy kosą po obsranej dupie


I 90% was leszcze sikające na widok japońskiej hondy krytykujący golfiarzy,fanów passatów, off-roadowców, oldschoolowców czy jakichkolwiek innych kierowców zarobicie pierwszy tysiąc pracując w call-center albo na zmiataku w cinema-city a nie obżerając się na garnuszku mamusi to zrozumiecie o co mi chodzi co to znaczy niezawodne nieawaryjne i oszczędne auto kupione za swoje. Pozdrawiam środkowym palcem




To że rodzice cię do dzisiaj oszukują (zresztą taka padlina jak ty ma zapewne dwóch ojców) to nie nasza wina ale w końcu ktoś musi ci to powiedzieć JESTEŚ DEBILEM !

yeloneck

2013-10-07, 22:02
fine666 napisał/a:

Ty serio pomyślałeś, że koleś wziął pierwszy lepszy klucz i przez to że uciął go i przykleił do rączki od śrubokręta to może każde auto odpalić?

Rozpie**alacie mnie ludzie... :-D



No typowy kierowca Golfa.