18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jak uruchomić auto jak złodziej?

MrKinggston • 2013-10-05, 18:28
Oto w jaki sposób uruchomić samochód jak złodziej?
Właśnie tak!
Jutro sobie przerobię tak kluczyk :) i tak nikt by nie ukradł Nissana Almery...


Post nie ma na celu dać instrukcji jak ukraść samochód.












go...........ek

2013-10-06, 11:25
tak k***a i będę ze śrubokrętem w kieszenie chodził :homer:

piter210

2013-10-06, 11:35
Pącki napisał/a:

I co niby mógłbym tym mojego golfa odpalić? Kluczyk nie musi mieć jakiegoś konkretnego kształtu czy cuś? wystarczy pierwszy lepszy w kształcie tego na zdjęciu? Swoją drogą słyszałem jak stare motocykle patyczkiem od big milka odpalali :D



Ty się lepiej naucz maczetę ostrzyć jak jesteś z Krakowa a nie amerykańskie komentarze wstawiać :amused:

Da...........id

2013-10-06, 11:37
Pącki napisał/a:

golfa



I wszystko jasne :)

pawu95

2013-10-06, 12:40
Pącki napisał/a:

I co niby mógłbym tym mojego golfa odpalić? Kluczyk nie musi mieć jakiegoś konkretnego kształtu czy cuś? wystarczy pierwszy lepszy w kształcie tego na zdjęciu? Swoją drogą słyszałem jak stare motocykle patyczkiem od big milka odpalali :D



Możesz tak odpalać tylko golfy i bmw, ale w danym momencie musi lecieć discopolo lub uliczne rapy.

Swka

2013-10-06, 12:54
Pącki napisał/a:

I co niby mógłbym tym mojego golfa odpalić? Kluczyk nie musi mieć jakiegoś konkretnego kształtu czy cuś? wystarczy pierwszy lepszy w kształcie tego na zdjęciu? Swoją drogą słyszałem jak stare motocykle patyczkiem od big milka odpalali :D



Typowy właściciel Golfa :lol: :lol:

p-a-t

2013-10-06, 13:09
@up
no i niech mi ktoś teraz powie, że stereotypy o właścicielach golfów sa nieprawdziwe :D

op...........ve

2013-10-06, 13:41
Pącki napisał/a:

I co niby mógłbym tym mojego golfa odpalić? Kluczyk nie musi mieć jakiegoś konkretnego kształtu czy cuś? wystarczy pierwszy lepszy w kształcie tego na zdjęciu? Swoją drogą słyszałem jak stare motocykle patyczkiem od big milka odpalali :D



ja pie**olę :homer:
ty z tym golfem to się chwalisz czy żalisz ? Ja na twoim miejscu ograniczył bym się z informacją o posiadaniu golfa jedynie do okolicznej wsi która reprezentujesz posiadająć owe auto.

Pącki

2013-10-06, 14:05
@up za własne zarobione pieniądze kupiony ty stereotypowy śmieciu, nie wożę się jak ty ze starymi w multipli albo mercedesem z szoferem czytaj komunikacji miejskiej. ch*j ci w dupę nygusie Ciebie to pewnie na rower nie stać i tak, podoba mi się mój golf III 1.9 w dieslu, w którego zakup i remont wpakowałem 8 tysi ty pewnie tyle kasy w życiu nie widziałeś, twojej starej na jego widok puściłyby soki a po trzecie primo ultimo jestem z Krakowa i takie k***y jak ty traktujemy kosą po obsranej dupie


I 90% was leszcze sikające na widok japońskiej hondy krytykujący golfiarzy,fanów passatów, off-roadowców, oldschoolowców czy jakichkolwiek innych kierowców zarobicie pierwszy tysiąc pracując w call-center albo na zmiataku w cinema-city a nie obżerając się na garnuszku mamusi to zrozumiecie o co mi chodzi co to znaczy niezawodne nieawaryjne i oszczędne auto kupione za swoje. Pozdrawiam środkowym palcem

dawid40

2013-10-06, 14:07
@up Pącki
nie dość że ze wsi to jeszcze z Krakowa :D

sory, ale nienawidzę takiego stylu pisania, nie ma się czym chwalić że władowałeś 8 tyś zł, w remont starego Golfa. Za tą kasę można by kupić coś nowszego, lepszego. (np. Golfa IV)

Pącki

2013-10-06, 14:10
Można nawet kupić fiata 126p i władować w niego 100 tyś jak sie komuś k***a PODOBA. Mnie się Czwórka NIE PODOBA dwójka za dużo pie**olenia, a że poza studiami jestem kurierem jest mi na rękę 5/100 w mieście bardzo dobrze prezentującym się golfem. Nie wpie**alam się, że ktoś lubi baby z ku*asem, ja nie przepadam. I jeżeli krytykujesz Kraków - pradziwą po Gnieźnie stolicę Polski jako wieś, nie chcę wiedzieć z jakiej pipidówy pochodzisz

op...........ve

2013-10-06, 14:17
Pącki napisał/a:

@up za własne zarobione pieniądze kupiony ty stereotypowy śmieciu, nie wożę się jak ty ze starymi w multipli albo mercedesem z szoferem czytaj komunikacji miejskiej. ch*j ci w dupę nygusie Ciebie to pewnie na rower nie stać i tak, podoba mi się mój golf III 1.9 w dieslu, w którego zakup i remont wpakowałem 8 tysi ty pewnie tyle kasy w życiu nie widziałeś, twojej starej na jego widok puściłyby soki a po trzecie primo ultimo jestem z Krakowa i takie k***y jak ty traktujemy kosą po obsranej dupie


I 90% was leszcze sikające na widok japońskiej hondy krytykujący golfiarzy,fanów passatów, off-roadowców, oldschoolowców czy jakichkolwiek innych kierowców zarobicie pierwszy tysiąc pracując w call-center albo na zmiataku w cinema-city a nie obżerając się na garnuszku mamusi to zrozumiecie o co mi chodzi co to znaczy niezawodne nieawaryjne i oszczędne auto kupione za swoje. Pozdrawiam środkowym palcem



tylko udowadniasz tym postem jakim idiotą i wieśniakiem jesteś ;-) nie ma to jak golf 3 w tdiku marzenie każdego wieśniaka żeby posiadać go w swej stodole...powiadasz 8 kafli a co progi rdza wpie**oliła i nadkola :) ? Czy wiejski tuning tyle wyniósł ?

Pącki napisał/a:

Można nawet kupić fiata 126p i władować w niego 100 tyś jak sie komuś k***a PODOBA. Mnie się Czwórka NIE PODOBA dwójka za dużo pie**olenia, a że poza studiami jestem kurierem jest mi na rękę 5/100 w mieście bardzo dobrze prezentującym się golfem. Nie wpie**alam się, że ktoś lubi baby z ku*asem, ja nie przepadam. I jeżeli krytykujesz Kraków - pradziwą po Gnieźnie stolicę Polski jako wieś, nie chcę wiedzieć z jakiej pipidówy pochodzisz


Czyli powiadasz że jesteś kurierem ale zaraz zaraz kurierzy mają auta z firmy czyli rozwozisz pizze ? Powiadasz że studiujesz ? Czyli robisz średnie za pieniądze zaocznie bo w ogólniaku nie chcieli ? Powiadasz,że 5 litrów na 100 1.9 bierze w mieście hmy ciekawa teoria naprawdę. Czyli podsumujmy jesteś zaocznym uczniem który robi szkołę za kasę w międzyczasie rozwozisz pizze swym golfem 3 który to w mieście pali 5 litrów. A tuba w bagażniku jest ? Bo podejrzewam że preferujesz diskopolo tudzież techno które dopełnia obraz klasycznej stereotypowej wsi jaką sobą reprezentujesz :mrgreen:

Pącki

2013-10-06, 14:29
@up najpierw zdaj prawo jazdy jak ci tata fundnie ;) , wiedziałem, że jak się pochwale że zarabiam i zainwestowałem w coś własne pieniądze zaraz sfrustrowane prawiczki zaczną mnie hejtować :)
@edit
W piątki rozwoże pocztę a w weekendy gastro, widać, że nigdy nie pracowałeś, który pracodawca da 20 latkowi firmowy samochód? Od wtorku do czwartku są dzienne, więc czego zmierzasz? Ośmieszasz się tylko tym dennym hejtem, jak wyżej mówiłem zaczniesz zarabiać przyznasz mi rację ;)

opusative napisał/a:



Powiadasz,że 5 litrów na 100 1.9 bierze w mieście hmy ciekawa teoria naprawdę.


O chipach oszukujących wtryski paliwa słyszałeś? A o hamowaniu silnikiem diesla odcinającym dopływ paliwa? Pewnie nie, bo golfa znasz tylko od "wiejskich dresiarzy" ;)

op...........ve

2013-10-06, 14:32
Pącki napisał/a:

@up najpierw zdaj prawo jazdy jak ci tata fundnie ;) , wiedziałem, że jak się pochwale że zarabiam i zainwestowałem w coś własne pieniądze zaraz sfrustrowane prawiczki zaczną mnie hejtować :)
@edit
W piątki rozwoże pocztę a w weekendy gastro, widać, że nigdy nie pracowałeś, który pracodawca da 20 latkowi firmowy samochód? Od wtorku do czwartku są dzienne, więc czego zmierzasz? Ośmieszasz się tylko tym dennym hejtem, jak wyżej mówiłem zaczniesz zarabiać przyznasz mi rację ;)



czekaj czekaj widzę, że wiek 20 lat czyli wypadało by 2rok początek gdzie na dziennych zapie**ala się 5 dni w tygodniu co też zależy ale według ciebie dzienne studia to jest środa i czwartek :ok: yy piszesz, że jako kurier pracujesz tak ? Co ma rozwożenie gastro do pracy kuriera :roll: Jesteś zwykłym pizza bojem :mrgreen: Widzisz jak prymitywnym człowiekiem jesteś prostym jak budowa cepa a w dodatku stereotypowym posiadaczem gofa...Ale z tego co widzę to nie tylko u mnie wywołałeś uśmiech na twarzy tekstem o twoim golfie 8-)

Pącki

2013-10-06, 14:40
Dzienne studia to wtorek-czwartek co oznacza poniedziałek i piątek wolny, poza tym z kim ja się kłócę gdybym na pisał, że mam hondę civic sikalibyście z podniety. Ludzie stereotypów to strasznie nudne i żałosne typki, poza tym udowadniasz każdym postem, że do pracy Ci nie śpieszno skoro wyśmiewasz to gdzie ja pracuję. Serdeczny ch*j Ci w dupsko i schowaj swoje stereotypy głębokow wargi sromowe twojej starej
@edit
Tatadilera to twój piesek czy 2-gie konto? ;)

op...........ve

2013-10-06, 14:44
Pącki napisał/a:

Dzienne studia to wtorek-czwartek co oznacza poniedziałek i piątek wolny, poza tym z kim ja się kłócę gdybym na pisał, że mam hondę civic sikalibyście z podniety. Ludzie stereotypów to strasznie nudne i żałosne typki, poza tym udowadniasz każdym postem, że do pracy Ci nie śpieszno skoro wyśmiewasz to gdzie ja pracuję. Serdeczny ch*j Ci w dupsko i schowaj swoje stereotypy głębokow wargi sromowe twojej starej
@edit
Tatadilera to twój piesek czy 2-gie konto? ;)


znalezienie roboty u nas bynajmniej to nie jest problem jakiś wielki, bo na umowę zlecenie przyjmują a i zarobić można normalne pieniądze, nie to co jako pizza boj :lol:
sorry zapomniałem kraków to coraz bardziej na wschód to bieda coraz większa i roboty ni ma :roll:
nie wiem czy kojarzysz ale tekst "twoja stara" to modne było w gimbazie z tego co pamiętam zresztą wyższego poziomu to ty nie reprezentujesz więc o czym my rozmawiamy...wybacz mam inne priorytety w to niedzielne popołudnie niż jakiekolwiek konwersację z człowiekiem którego szczyt ambicji to posiadanie golfa 3 i rozwożenie nim pizzy po mieście :lol: