18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jak szybko zakończyć koncert rockowy

Rience • 2010-09-01, 11:28

Cytat:

ROSJA. Około stu nazi-skinheadów uzbrojonych w pałki, kije i pręty metalowe napadło na uczestników koncertu rockowego w rosyjskim mieście Miass w obwodzie czelabińskim. Kilkanaście osób trafiło do szpitala. Według niepotwierdzonych relacji jedna osoba nie żyje.

Telewizja Rossija-24 podała, powołując się na świadków, że śmierć poniosła 14-latka, która zmarła od ran zadanych nożem. Według agencji ITAR-TASS, która powołuje się na miejscową milicję, rannych jest 11 osób i nie ma ofiar śmiertelnych. Niektórzy widzowie twierdzą, że słyszeli wystrzały.

Według raportów telewizyjnych, gdy pod koniec festiwalu rockowego „Tornado” skinheadzi rzucili się na trzytysięczny tłum, milicjanci i ochrona zaczęli uciekać z miejsca zdarzenia. Niektórzy napastnicy wyrywali milicjantom pałki i zaczynali nimi bić ludzi.

Na miejsce wezwano 14 karetek pogotowia.

W Rosji ruch neonazistowski liczy około 70 000 członków (w latach 90. było ich tylko kilka tysięcy). Z 2008 roku z ich rąk zginęło 110 osób, a 487 zostało rannych.


or...........ok

2010-09-01, 11:40
"Niektórzy widzowie twierdzą, że słyszeli wystrzały."

ewidentnie w drugiej minucie widac jak koles na srodku strzela w strone sceny; )

aveyron

2010-09-01, 11:42
szkoda że na koncertach konkwisty88 nie bywało odwrotnie... nie rozumiem- muzyka też pseudo punkowa...

Silent Dread Man

2010-09-01, 11:56
Oglądałem jakiś czas temu program o różnego typu gangach, ugrupowaniach itd.. No i było o skinheadach w Rosji, oni tam nic nie wiedzą o ideologii, dziadostwo gorsze niż dresy, zresztą w Polsce też nie jest lepiej.

Elmoon

2010-09-01, 11:57
Powinni zrobić taki wjazd na koncert Biebera :)

aveyron

2010-09-01, 12:09
nom znam takiego jednego skina z Kielc... wciąż wierzy że Rosja zaatakuje Polskę w przeciągu roku... - to się nazywa narodowiec :)

grzyb6

2010-09-01, 12:20
szaszki pewnie mieli wykrywacze metali ;)

Mr. Hans

2010-09-01, 13:09
aveyron napisał/a:

nom znam takiego jednego skina z Kielc... wciąż wierzy że Rosja zaatakuje Polskę w przeciągu roku... - to się nazywa narodowiec :)



Ty ja skinem niejestem. slucham metalu ale h*jz tym ale ja tez wierze ze rosja napadnie na polske....a tak wogulke to pie**olic inny narod niz polska..no chyba ze anglikow nie bo pprace załatwiają za granicą :terror:

Ziperland

2010-09-01, 13:23
Ich styl zachowania i usuwania problemow mowi jakimi sa ludźmi. prymitywnymi.

tytrydsdf

2010-09-01, 13:25
rosja
To rutynowe ubijanie ludzi żeby więcej nowych mogło wejść. (słyszałem że zyski z biletów zwiększają się o 300% minus prowizja za usługę)

vass

2010-09-01, 13:30
Te pojeby nazi-skinheadzi pierwsi by do gazu trafili.

Nevan

2010-09-01, 13:32
Czego to ludzie nie zrobią, żeby się na Sadistica dostać... :mrgreen:

aveyron

2010-09-01, 13:32
Cytat:

Ty ja skinem niejestem. slucham metalu ale h*jz tym ale ja tez wierze ze rosja napadnie na polske....a tak wogulke to pie**olic inny narod niz polska..no chyba ze anglikow nie bo pprace załatwiają za granicą :terror:


Misiu kolorowy - to jakiej słuchasz muzyki nie ma znaczenia, ja też słucham metalu i różnego typu pochodnych dnb... jednak w dużej części mam poglądy neonazistowskie, choć tej opcji z filmiku na górze nie popieram.....HEJ :D

think666

2010-09-01, 13:34
TulipanCzorny napisał/a:

Oglądałem jakiś czas temu program o różnego typu gangach, ugrupowaniach itd.. No i było o skinheadach w Rosji, oni tam nic nie wiedzą o ideologii,


Z nimi jak ze starymi katolikami, Dżizas był żydem, a pierwsi skinheadzi byli czarni i słuchali ska :-P