18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jak szybko zakończyć koncert rockowy

Rience • 2010-09-01, 11:28

Cytat:

ROSJA. Około stu nazi-skinheadów uzbrojonych w pałki, kije i pręty metalowe napadło na uczestników koncertu rockowego w rosyjskim mieście Miass w obwodzie czelabińskim. Kilkanaście osób trafiło do szpitala. Według niepotwierdzonych relacji jedna osoba nie żyje.

Telewizja Rossija-24 podała, powołując się na świadków, że śmierć poniosła 14-latka, która zmarła od ran zadanych nożem. Według agencji ITAR-TASS, która powołuje się na miejscową milicję, rannych jest 11 osób i nie ma ofiar śmiertelnych. Niektórzy widzowie twierdzą, że słyszeli wystrzały.

Według raportów telewizyjnych, gdy pod koniec festiwalu rockowego „Tornado” skinheadzi rzucili się na trzytysięczny tłum, milicjanci i ochrona zaczęli uciekać z miejsca zdarzenia. Niektórzy napastnicy wyrywali milicjantom pałki i zaczynali nimi bić ludzi.

Na miejsce wezwano 14 karetek pogotowia.

W Rosji ruch neonazistowski liczy około 70 000 członków (w latach 90. było ich tylko kilka tysięcy). Z 2008 roku z ich rąk zginęło 110 osób, a 487 zostało rannych.


talmiszun

2010-09-01, 17:20
2:06 - słychać strzały.

TwojMatka

2010-09-01, 19:33
Kochany Czelabińsk.

Galazka

2010-09-01, 19:37
Ludzie to zwykłe kapiszony...a łomy? pewnie tez sztuczne

iLikeAdolf

2010-09-01, 20:19
Mr. Hans napisał/a:

Ty ja skinem niejestem. slucham metalu ale h*jz tym ale ja tez wierze ze rosja napadnie na polske....a tak wogulke to pie**olic inny narod niz polska..no chyba ze anglikow nie bo pprace załatwiają za granicą :terror:


ta ortografię też pie**ol ... :roll:

arachnia

2010-09-01, 20:38
Mr. Hans napisał/a:



Ty ja skinem niejestem. slucham metalu ale h*jz tym ale ja tez wierze ze rosja napadnie na polske....a tak wogulke to pie**olic inny narod niz polska..no chyba ze anglikow nie bo pprace załatwiają za granicą :terror:



Jesli tak bardzo ta Polske kochasz, to naucz sie najpierw języka polskiego, bo póki co to go dobrze kaleczysz. :samoboj:

Mr. Hans napisał/a:


ze anglikow nie bo pprace załatwiają za granicą


i niemców, bo tam czasmi tez polki znajda "jakąs prace" :banany:

DMN

2010-09-01, 21:45
Dr Acula napisał/a:

Jak szybko zakończyć koncert rockowy



Cytat:

Co ciekawe, po zakończeniu całej zadymy, wznowiono koncerty i festiwal... trwał dalej - pisze newsru.com.


On nie został zakończony ;)

chmielu666

2010-09-02, 00:05
Ciekawe jakby im się to udało na Sonisphere gdzie było tylko 70 tyś metali , albo na Donington gdzie było 120 tyś

diekamienia

2010-09-02, 06:58
neo-dzieci-skini powinny później złożyć ofiarę z siebie dla hitlera i skoczyć do komory albo sie spalic
nazistowski "bóg" :hitler: przynajmniej by mial z kim grac w szachy w piekle

Gienek2

2010-09-02, 08:22
te strzały to ze smoleńska echo

thoms

2010-09-02, 11:26
ja bym ich z miłą chęcią wpuścił do naszego sejmu :D mogli by siedzieć aż by im się jazdaaa nie skończyła tam...

Trollu

2010-09-02, 15:16
Mr. Hans napisał/a:



Ty ja skinem niejestem. slucham metalu ale h*jz tym ale ja tez wierze ze rosja napadnie na polske....a tak wogulke to pie**olic inny narod niz polska..no chyba ze anglikow nie bo pprace załatwiają za granicą :terror:




weź Ty najpierw naucz się k***a pisać panie "wogulke"

Badylarz

2010-10-29, 13:30
Byłem, jestem i będę za karą śmierci. "Skin znaczy debil" - hasło wiecznie żywe. Łysą trzodę z dziką rozkoszą bym powystrzelał!!!

Fan4tyk

2010-10-29, 15:56
"Według raportów telewizyjnych, gdy pod koniec festiwalu rockowego „Tornado” skinheadzi rzucili się na trzytysięczny tłum, milicjanci i ochrona zaczęli uciekać z miejsca zdarzenia. Niektórzy napastnicy wyrywali milicjantom pałki i zaczynali nimi bić ludzi. " To się to .. xD Nie chcieli wpie**ol dostać ;) :gilotyna: :-o

Fakerę

2011-06-02, 09:57


Skinheadzi nie mogli się pogodzić z tym że nie zaproszono ich na Anty-Rasistowski koncert :amused:

omgwtflol

2011-08-24, 15:50
Elmoon napisał/a:

Powinni zrobić taki wjazd na koncert Biebera :)


Pedały na pedałów?

Swoją drogą, naziści zniknęli wraz z upadkiem III rzeszy. Nauczcie się w końcu.

Rozjebmy swój kraj w imię patriotyzmu!