18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jak się sprzedaje samochody

lllll • 2013-06-25, 14:47
Witajcie.

Jest sobie ogłoszenie z rozbitym samochodem:



zwróćcie uwagę na VIN i telefon kontaktowy.

Jakiś czas później na tym samym portalu znalazło się takie ogłoszenie:



Stan idealny.
Auto już pewnie dawno sprzedane :( Ciekawe, czy nowy właściciel wie czym jeździ.

pkh

2013-06-25, 19:09
No coś nie sądzę żeby 30 tysięcy starczyło na porządne naprawienie tego auta + jeszcze musi być jakiś zysk z tego.

Haha, pro! Na drugiej aukcji jest zdjęcie z bliska prawego boku i lewego z daleka :D

Morton

2013-06-25, 19:14
szczerze to połowa z nas nie wie czym jedźi a 1/3 więcej niż jednym autem naraz:p

Bangeusz

2013-06-25, 19:28
To Magik żyje?

hszanu

2013-06-25, 19:45
no i o ch*j Ci chodzi ? bierzesz czy nie ? :D

adamsok

2013-06-25, 19:45
nie takie cuda widziałem na własne oczy! Są szpece co tylko tym się zajmują. Kupują tanie rozbite auta i je klepią. Czasami trudno uwierzyć że coś jeszcze z danego auta można zrobić, ale wystarczy poczekać 2-3 tygodnie i jest jak nówka z salonu :)

Uwierzcie że są tacy magicy, a co niektórzy robią to nie tylko na sztukę ale i bardzo dobrze!

genghiskhan

2013-06-25, 19:51
adamsok napisał/a:

nie takie cuda widziałem na własne oczy! Są szpece co tylko tym się zajmują. Kupują tanie rozbite auta i je klepią. Czasami trudno uwierzyć że coś jeszcze z danego auta można zrobić, ale wystarczy poczekać 2-3 tygodnie i jest jak nówka z salonu :)

Uwierzcie że są tacy magicy, a co niektórzy robią to nie tylko na sztukę ale i bardzo dobrze!


A to ty, wyznawca goferów i innej maści vaginalnych aut.
Mogłeś napisać, że ze szwagrem w stodole takie klepiecie a później do klubowiczów idą białe kruki

adamsok

2013-06-25, 19:54
kiedyś było inne oblicze strony bezwypadkowe.net ale pewnej rzeszy ludzi bardzo nie odpowiadał ten portal i został przeprowadzony udany atak... Serwery zostały opróżnione z setek podobnych zdjęć/aukcji podobnych do tej wyżej....

Cytat:

A to ty, wyznawca goferów i innej maści vaginalnych aut.
Mogłeś napisać, że ze szwagrem w stodole takie klepiecie a później do klubowiczów idą białe kruki




ehhh idiota :)

~DMT

2013-06-25, 20:04
Nie takie cuda widziałem...

bo...........ol

2013-06-25, 20:15
Się k***a czepiacie, facet zainwestował i chciał to sprzedać, nigdzie nie ma w ogłoszeniu k***a napisane że bezwypadkowy tylko że k***a w super stanie. k***a.

VonHaiPaue

2013-06-25, 21:16
Przed wypadkiem miał 4/5 drzwi, a po wyklepaniu 2/3?

Medżik!

bisfhcrew

2013-06-25, 21:42
Auta po takich wypadkach powinny być oceniane przez specjalistów i jak za duże zniszczenia to do kasacji, bez możliwości ponownej rejestracji.

bo...........ol

2013-06-25, 22:07
ilililililililililililili napisał/a:

Przed wypadkiem miał 4/5 drzwi, a po wyklepaniu 2/3?

Medżik!



Nie wiem gdzie ty na zdjęciu rozbitego auta widzisz 4/5 drzwi.

Mr_Crazy

2013-06-25, 22:31
Ja tylko dodam, że nie ma Ibizy 6J "BI TURBO"... Silnik 1.4TSi (takowy posiada wersja FR 150KM i Cupra 180KM) jest silnikiem z turbo sprężarką i kompresorem. Trudno to nazwać "BI TURBO" gdyż kompresor według książki się wyłącza ok 2500 RPM.. Fajna zabawka ale nie polecam tego silnika, same z nim kłopoty :(

Meretrix

2013-06-25, 23:38
Nie był znowu aż tak poważnie rozwalony, uderzenie przodem około 30 km/h, w tył to samo i przerysowany cały, nie rozumiem czego się czepiacie, spodziewacie się po powypadkowych samochodach tego, że mu ktoś zderzak porysował albo reflektor zbił? Tak właśnie wyglądają powypadkowe samochody, jak dobrze zrobiony to niczym się nie różni od bezwypadkowego.