18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Moonlord

2012-12-15, 00:59
jednak wolę rżnięcie przy użyciu szpady. if you know what i mean :D

Speedballwtf

2012-12-15, 01:41
Obrazek z gry: Amnesia: Mroczny Obłęd (jeden z najstraszniejszych horrorów w histori gier PC, jest nawet potwierdzony przypadek śmiertelny w USA spowodowany zawałem serca). Przedstawia jedną z najokrutniejszych śmierci w średniowieczu. Popularne również było wieszanie ludzi z tyłu za ręce (tak jak zapina się kajdanki z tyłu) i podnoszenie do góry z kilkunasto kilogramowym obciążnikiem na nogach. "Sadyści" byli od zawsze...

Miles87

2012-12-15, 02:26
rżnij powoli bo to fajna babka była

mikEWrona

2012-12-15, 02:32
Kuurwa jak tak kiedys robili to ja dziekuje

czerpak

2012-12-15, 02:40
No pewnie. Najłatwiej manipulować hieny. Poświęćcie 5 min, na dowiedzenie się skąd jest ten obrazek.

ka...........30

2012-12-15, 02:45
chyba im bliżej do sadoli niż katoli

Mc6

2012-12-15, 02:53
mikEWrona napisał/a:

Kuurwa jak tak kiedys robili to ja dziekuje


nadal tak robią, meksykańskie kartele

De...........ct

2012-12-15, 03:03
Nie wiem czemu w obrazku jest akurat odniesienie do katolików, ale jako przedstawiciel tej grupy moge tylko powiedzieć, że ja tak nie rżnę :P chociaż nie wiem jak inni, nie będę się wypowiadał za wszystkich.

Ale co do najeżdżania na wierzących - jestem gotowy na konstruktywny dialog, jeśli komuś przeszkadzają katole (bo taka obecnie panuje moda) to proszę pisać, śmiało ;)

Jack Daniel's

2012-12-15, 03:22
Defect, mnie, osobie wierzącej przeszkadzają katole i księża pedofile. Możesz coś zrobić z nimi, czy dialog nie będzie konstruktywny?

Ronoaro

2012-12-15, 09:16
Takie scenki jak z tego obrazka były robotą protestantów (w przeważającej większości), uczcie się hołoto, bo w życiu poznacie jedynie pogardę z powodu waszej ignorancji. Kolejna ofiara losu, która nadaja na katolików, choć w dupie był i gówno widział.

dziobaku

2012-12-15, 09:56
Tak karano pedałów w średniowieczu.

Cryan

2012-12-15, 10:14
Mogę tylko przyznać rację Ronoaro.

Co to k***a za moda na bycie ateistą? To, że jest się k***a tępym debilem, który łyka bez przemyślenia to co mówią inni, bo to modne, nie robi z nikogo ateisty. Ba! nie robi nawet antyklerykała! To, że się boicie, żeby nie być identyfikowanym z moherami naprawdę nie czyni z Was ateistów.

Banda k***a debili.

Co do obrazka - kolejny ze średniowiecznych mitów, pewnie w palenie czarownic też wierzycie.

ka...........30

2012-12-15, 11:30
A tak na marginesie ten obrazek to raczej fantazja artysty, skoro używali do tego tylko piły do drewna a ta babka wisiała na sznurkach, więc jak musiało wyglądać to cięcie pewnie latała od lewej do prawej, więcej j***nia niż pożytku - mało praktyczne.